Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jestes okrutna :P:P:P:P:P ja w sumie slodkie jadlam bo zrobilam serniczka na zimno z brzoskwiniami :P:P:P i jest mega pyszny jeszcze mam kawalek na jutro 🙂
A Ty Justysia spoko spoko z kg ja mam 4kg na plusie :P a do Ciebie brakuje mi jeszcze 5tyg wiec wszystko mozliwe :P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skład: 100g preparatu zawiera
- bezwodny węglan sodu 2g
- kwas stearynowy 8g
- gliceryna 860g/l
wskazania: w zaparciach jako środek łagodnie przeczyszczający
przeciwwskazania: nie stosować w chorobach nowotworowych odbytnicy, przy ostrej niewydolności nerek, zapaleniu wyrostka robaczkowego i innych stanach zapalnych w obrębie jamy brzusznej
specjalne ostrzeżenie: stosować doraźnie. Nie stosować przez dłuższy okres czasu, oraz w przypadku , gdy mimo podania czopka utrzymuje się zaparcie, należy wtedy skonsultować się z lekarzem
Interakcje: brak danych dotyczących interakcji preparatu
Stosowanie podczas ciąży i karmienia piersią: przed zastosowaniem leku należy się skonsultować z lekarzem lub farmaceutą
przedawkowanie: Dotychczas nie odnotowano przypadków wystąpienia i skutków przedawkowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny 🙂

Ja już nie śpię od 7, sąsiad postanowił powiercić w ścianie troszkę i mnie obudził. Śniadanko zjedzone, naczynka pozmywane teraz odpoczywamy przed tv 🙂 Wczoraj wieczorem znowu miałam rewelacje żołądkowe, najadłam się za dużo makaronu ale był taaaki smaczny, że nie mogłam się oprzeć 🙂 Muszę zacząć jeść mniej a częściej 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia to rzeczywiście Twoja malutka może pojawić się najszybciej. 🙂
Ja już nie mogę się doczekać spacerów z wózkiem, całe życie o tym marzyłam 🙂 Ajj..jeszcze troszkę
Wczoraj oglądałam porody. Pomaga mi to bardzo bo im więcej oglądam tym mniej się boję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojj ja ogladałam film z porodu tylko raz i juz chyba nie chce:PP nacinanie krocza mnie przeraziło.
dzis miałam sen ze porodze o masakra z tym ze nic mnie nie bolało... głowka wychodziła to było takie dziwne uczucie taki dyskomfort ale boli nie miałam zadnych takie dziwne uczucie to było...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
mi ostatnio siostra powiedziała ze gdzies wyczytała ze jak juz sie poczuje ruchy dziecka to znak ze to juz połowa ciąży czyli ja poczułam ruchy w 17 tyg wiec pewnie urodze 3 tyg wczesniej oczywiście zakąłda sie +/- 2 tyg
Ciekawe czy to prawda??

u mnie z daty zapłodnienia wychodzi luty ale z daty ostatniej miesiączki to styczeń :P

ja tez nie moge sie doczekac kiedy wycałuje moje malutkie stópki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂 Darusia89 moje uznanie za dzielne bronienie Naszego grona na styczniowkach 2010 :*
CandyMonka a Ty znow sie objadasz?:P
Ja walcze z zaparciami 😞 jednego sie pozbylam drugie przyszlo:P ale wole to niz bol brzucha ktory zagraza Dzidzi a dzieki luteine bol minal ale zaparcia sie przyplataly :P
Tutaj wieje i pada 😞 dzis ide do fryzjera 🙂 🙂 🙂 ciekawa jestem co tam znow wymysle hehe :P bo chce swoje naturalne wloski wiec walcze z tymi co jeszcze zostaly (pofarbowane) ale jeszcze 2ciecia i bedzie rewelka 🙂
Co do filmow o porodzie to jakos mnie to nie przeraza 🙂 wole wiedziec co mnie czeka 🙂
Co do nacinania to tutaj tego nie praktykuja no chyba ze to ostatecznosc.
Co do daty porodu to u mnie sie powinna zgadzac bo okres mialam regularny no tyle ze z tym zapolodnieniem nie moge sobie przypomniec :p bo wiem ze Moj byl na wyjezdzie i kochalismy sie w 16stym dniu cyklu czyli teoretycznie juz po plodnych :P wiec czasem Synus moze byc marcowy :P ale nie przeszkadza mi to najwazniejsze aby sie urodzil zdrowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie nie boje tego nie wiem dlaczego 🙂 jest tylko jedna rzecz ktora mnie przeraza: kolki 😞 jejkus nie wiem co ja zrobie jak mi Synus sie tak rozplacze chyba mi serce peknie z zalu!!!
Uwazam ze bedziemy dobrymi Mamusiami 🙂 wierzcie mi instynkt macierzynski to jest to 🙂 Damy rade 🙂 glowka do gory 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂

ja tez kiedys taki film oglądałam,powiem Wam ze dla mnie nie takie straszne to wszystko było 🙂
odnosnie nacinania trochę poszperałam i wiem ze u mnie w szpitalu mogę poprosic o nie nacinanie, lecz jesli bedzie to nieuniknione to i tak to robia, bo lepiej jest naciąc niż ma kobieta sama popękac, czasem zdarza sie ze az do odbytu, i wtedy mozna uszkodzic zwieracz 😞 😞

Wlasnie zapisałam sie do fryzjera na czwartek, ni wiem jak dam rade tyle godzin na fotelu, mimo ze powinnam odpoczywac, ale juz nie moge patrzec na 4 centymetry odrostu 😞

Czekam wlasnie na wypłatkę ,pewnie niedługo bedzie przelew, i dzis zamawiamy szafe do sypailni ,Bardzo sie ciesze.

Malutka moja całą noc buszowała, i nie spałam do 4 rano 😞
miłego dnia życze brzuchatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dodi 🙂 Moj buszuje kazdej nocy 🙂 zdarzylo sie tylko raz w zeszlym tygodniu ze byl spokojny 🙂
To takie fajne jak otwieram oczka tylko dlatego ze Synus sie bawi w brzusiu 🙂 Kocham to Malenstwo do szalenstwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny
widzę że rozmawiałyście o wózkach , a ja właśnie wczoraj byłam w sklepie w którym kupowaliśmy pierwszy wózek i muszę powiedzieć że chyba i tym razem będziemy się zaopatrywać, oglądnęłam, przejechałam się poodpinałam i najciekawsze są te 2http://www.kaps3.pl/photo.php?nr=21082007650931.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...