Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aaana czyli wszystko przed Tobą 🙂)Zdążysz! Ja też miałam czekać na później, ale sie trochę wystraszyłam, że jak coś się by stało i będę musiała leżeć np. to później mogłoby być ciężko, bo ja właściwie nie mam nikogo do pomocy w razie czego, a sam T. też później by tego nie ogarnął, do tego tak jak pisałam urządzam dwa pokoje dla Victora i dwie wyprawki równolegle, więc jest troche tego do ściągnięcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
JaiHo to musisz być mega zorganizowana żyjąc z dzieciakiem na 2 domy - ja tak żyłam na 2 w porywach do 4 domów przez rok i muszę przyznać że było ciężko i to bez dziecka tylko z psem

a co do wyrodnej matki (i ojca też właściwie 😉 to mieszkanie wykańczamy a pokój małej to taka graciarnia na sprzęt, farby itp więc pokój też leży odłogiem choć reszta mieszkanka prawie wykończona hhehehe oczywiście żartuję ale ... hm ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana, ja już się przyzwyczaiłam, a nawet to polubiłam, ale fakt faktem, że trzeba było się trochę bardziej zorganizować. A teraz jest śmiesznie jak np. gdy przywieźli mi dwa takie same łóżeczka i komody i facet się pyta czy to na bliźniaki? 🙂) albo jak kupowałam dwie takie same wanienki, a teraz zamówiłam dwa takie same wózki 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwiokej spróbuj jednak z ta szałwią mi pomogła jak miałam problemy z dziąsłami, pomogła mi też na opuchliznę po kolczyku na jęzorze. Smak ma nie najlepszy ale działa 🙂

Jai_ho rzeczywiście podziwiam Cię za te urządzanie dwóch pokoi, kurcze wytrwała babka z Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaana u mnie jest to samo, mu od maja si urzadzamy, i powoli os z kazdej wypłaty kupujemy do domu, jeszcze jest tak pusto 😞
ale za 3 tyg.przyjadą 2 szafy wnekowe 🙂

a co do pokoju to to samo, mamy tam sqadzik 🙂 pełno farb, pudeł z ciuchami, deska do prasowania, pierdoły ksiązki ,jakies kawałki płytek i paneli 😞 ale dzidzia i tak na poczatku nie bedzie w swoim pokoju, tylko z nami 🙂

Iwiokej- współczuje Ci... ja pamietacie jak sie z zebem meczyłam, a raczej z dziurą po zębie 😞 jej nikomu nie zycze, jeszcze ja miałam suchy zębodół co boli jak cholera 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka dlatego, też trochę idę na łatwiznę, że jak coś już mi sie podoba to kupuję x2 i z głowy 🙂) a poza tym tak sobie pomyślałam, że jak mały będzie miał podobne otoczenie wokół siebie ( przynajmniej te najblizsze) to nie będzie jakoś odczuwał tak bardzo tych przenosin 🙂) tak sobie wymyśliłam. o!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka coś w tym jest bo już od studiów tak się po świecie tułamy i niby tym zmęczeni postanowiliśmy osiąść i przez min 10lat 🤪 niczego nowego nie kupować ale już widziałam jak mąż ukratkiem przegląda ogłoszenia nieruchomości!!! hehehe ale z drugiej strony fajnie tak na spokojnie, nie w biegu siedzieć w domq 🙂 oj chyba po prostu się starzeję!! hehehhee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze sobie wymyśliłaś Jai_Ho przez to nigdzie nie będzie czuł się nieswojo 🙂 zawsze będzie miał przy sobie to co już zna 🙂
aaana hehe myślę, że Ci to nie przejdzie z wiekiem 😉
Właśnie dzwoniła do mnie mama i mówi, że kupi małej tą pozytywkę, już się z nią umówiłam że wyjdę po nią 🙂 Mam wyrzuty sumienia,że ją tak biedną ciągle na coś naciągam. No ale płacone będę miała od 30listoapa jak dobrze pójdzie, więc wszystko zwrócę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JaiHo ja się za to śmieję, że ktoś na mnie klątwę rzucił i powiedział że będę całe życie z siatami (walizami) chodziła - do tej pory tak było :laugh:

ale coś jest w tym że niektórzy nie mogą na miejscu wysiedzieć a inni za to nie mogą zrozumieć jak tak na walizkach można żyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh no powykorzystuję ją jeszcze trochę 🙂
Lecę się z nią spotkać, bo mały spacerek mam. Mogłabym podjechać trajtkiem ale nie chce pieniążków na bilet wydawać. Trochę ruchu nie zaszkodzi 🙂

Do później cyganeczki heheh 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ano kombinuję :P niech mała poznaje świat!!

pamiętacie - jakiś czas temu wkurzyłam się na teściową bo zachowała się po raz kolejny b. nieodpowiedzialnie i głupio a ja musiałam przez nią sie namęczyć no i postanowiłam się do niej nie odzywać żeby w końcu mieć święty spokój.
parę dni temu dostałam od niej piękne kwiaty na przeprosiny 🤪 !!! szok!! ha! mam nadzieje że zozumiała i dojrzała w końcu!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...