Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witajcie 🙂
dszis juz czuje sie lepiej lepszy humorek wyspałam sie no i pogodziłam sie z moim Mariuszem wczoraj sie tak pożarlismy ze szok . poszłam spać a on połozył sie koło mnie i mnie mocno przytulił ah.... jak chce to czasem potrafi :P
Wiecie co wczoraj sie tak wystraszyłam ze szok miałam takie dziwne skurcze w podobnych odstepach czasu tak jakby zoładek mnie bolał ale tak nizej, normalnie juz wszystko miałam przed oczami troszke bolało ale ustało po jakims czasie a z mała wszystko ok na szczescie sa ruchy i wszystko ok...

ja byłam w poniedziałek w tym komisie i dziewczyny ... innych sklepow juz nie bede odwiedzac tam jest dosłownie wszystko co potrzeba dla dziecka!! wypatrzyłam wozek za 500 zł taki jaki chciałam ma wszystkie potrzebne funkcje ale nie pamietam jakiej firmy no i co wazne mojemu mariuszowi tez sie spodobal 🙂 🙂 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂

Słuchajcie padłam wczoraj około 1:00 w nocy, w końcu mam szafy !!! 🤪 🤪

Są super nie zajeły duzo miejsca a sa mega pojmne 🙂 cały dzien od 8 rano do 22 montowali panowie a ja w tym halasie z nimi musialam siedziec.Ale jak tylko wyszli zgonilam Marcina do umycia szaf i powoli zaczelismy wykladac ciuchy z pudeł.Ale troche mnie brzuch zaczal bolec i skonczylismy na kurtkach i eleganckich rzeczach.Dzis przygotuje jakas pułeczkę dla Julci 🙂
Dzis znowu mam faceta na 17 który jutro przyjdzie podwieszac nam sufity w kuchni i lazience, wiecie jak sie ciesze ze nasze Mieszkanko nabiera barw, przytulnosci i tak juz pusto nie jest 🙂 do grudnia chyba juz skonczymy i zostana tylko pierdoły typu dodatki ,dywaniki i inne

Wczoraj mój wpadł na pomysł ze z pokoju małej ( ma około 14 metrów kwadratowych) zrobimy sobie chyba mała garderobę , a pokój i tak sie duzo nie zmniejszy moze zostanie 10 metrów, ale to taki pomysł roboczy narazie 🙂

Dzis odpoczywam w łóżku bo boje sie o moja szyjke ze przez ostatni tydzien za duzo sie forsowałam i wychodzilam z domu 😞 niechce zeby sie okazało ze przed samymi swietami bede musiala lezec plackiem.

a malutka zaczela kopac z wóch stron na raz 🙂 czy Wy tez tk macie ??? kopie nisko pod pępkiem z 5 cm i po lewej stronie brzucha wysoko 🙂 śmiesznie.
Ale sie dzis rozpisałam 🙂 pozdrowionka dla wszytskich mamusiek i ich pociech 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Darusia to moja tez, smieje sie ze fika sobie, bo w ciagu 5 minut potrafi kopac w róznych miejscach 🙂 ma temperament 🙂 słyszałam gdzies ze czesto po urodzeniu jest na odwrót niz w brzuszku , ze dzieci spokojne są potem bardziej niegrzeczne , a niespokojne w brzuchu potem są spokojne :P ale zamotałam hihi

ale to pewnie jakas głupotka jest, choc nie powiem ze chcialabym miec grzeczniutką córeczke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie 🙂!!!!!!!!!!
ja to nie śpię już od 8:30 ale jakoś tak niespokojnie spałam, co chwilę się budziłam, nie mogłam znaleźć wygodnej pozycji 😞
a teraz siedzę pół przytomna 🙂
mam nadzieję że wszystkim mamom minie pięknie piątek trzynastego 🙂
moja malutka też czasami kopnie w dwóch odległych miejscach na raz , a może wtedy się przeciąga ale jest to świetne uczucie tym bardziej że moja córeczka to bardzo grzeczna jest i bardzo delikatnie kopie i bardzo rzadko, a ja mam nadzieję że taka grzeczna pozostanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwiokej ja nawet nie zauwarzylam ze dzis 13 jest 🙂, no z tym spaniem to my mamy 😞 zamiast nabierac siły na czas po porodzie i spac jak susły to my na odwrót, pociesze Cie ze ja tak miałam przedwczoraj , spalam 3 godz w dodatku na kanapie bo mnie mój wkurzył, a wczoraj montowali szafy i 12 godzin wiercenia i innych odglosów, wiec szczypiace oczy cały dzien .. 😞
wiec pomysł sobie ze jak jestes nie wyspana teraz , to wieczorem padniesz i przespisz cała noc 🙂
Super ze Twoja dzidzia jest grzeczna,moja to mały wojownik heheh 🙂 ale kocham te kopniaki , chyba jak my wszystkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej...
U mnie ciezka noc 😞 od 3-30 nie spalam az do 6stej Maly wariowal po 4tej jak wczoraj hehe :P Dodi jak masz racje z tym kopaniem to MOj bedzie mega spokojny po urodzeniu 🙂
ech boli mnie w tym brzuchu i krzyzu...No ale przypomnialam sobie ze w 17tyg wyladowalam w szpitalu z tym samym bolem i stwierdzeniem ze jest to infekcja nerek. To wtedy kiedy mi dali antybiotyki ktorych nie wzielam na szczescie...Powiem Wam ze bol okropny 😞 ani sie przekrecac a jak uda sie zasnac to max godzinke i budze sie cala zdretwiala i z bolacym krzyzem jak na okres...
nospa nie pomaga wogole na to...ostatnio z tego co pamietam trzymalo mnie to rowne 3dni i przeszlo, wiec poczekam do jutra tak mysle, no chyba ze juz nie dam rady wytrzymac! Jejkus tak sie boje o Malenstwo 😞 mialam sen ze dostalam plamienia i zaczelam rodzic 😞 straszne sa te sny!!!
leze sobie w lozku jeszcze i pewnie za duzo dzis nie pochodze bo nawet z tym mam problem bo to tak boli 😞
Modle sie tylko zeby Dzidzia wytrzymala chociaz te 12tyg...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do kopniakow to Moj jest wszedzie od kilku dni zauwazylam ze kopie tak po bokach...i to normalnie tam gdzie jelita powinny byc :P niezle sie tam rozpycha 🙂
no a moj pecherz tez kocha najlepsze to to jak ide do wc i po odrazu sa kopniaki a Mariusz sie smieje ze Maly kopie bo mu powietrze z poduszki zeszlo 😉
bo ginek juz ostatnio mowil ze Olafek kocha pecherz hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też zbytnio na datę nie patrzę , pewnie dla tego że nie pracujemy i każdy dzień jest taki sam 🙂
też myślę że czasem mogła by częściej pokopać, bo to sprawia nam wielką radość 🙂
przykro mi Dodi że nasi faceci są czasem mało wyrozumiali, ale taka ich natura, mam nadzieję że nie wymęczył cię bulem głowy po imprezie 😉
pewnie obie dzisiaj padniemy ,
muszę szybciej się położyć bo ostatnio wcześnie wstaję , ponieważ budzi mnie wielki głód 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja malutka jak sie czasami rozłozy nie wzdłuz tylko wszerz to smiesznie wygladam taki szeroki brzuch mam a najcudowniejsza chwile ostatnio przezyłam jak czułam dokładnie gdzie moje malenstwo ma głowke czułam tez dupke i nozki cos cudownego tak jakby była juz z nami ... 🙂 😘 bozeee jak ja ja kocham !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jak mnie Maly kopie to sie zastanawiam co to akurat kopie :P albo jak tam sie przewraca hehe 🙂 Kochane Malenstwo 🙂
Iwiokej ja tez czesto w nocy budze sie glodna 😞 i to tak ze zasnac ciezko...ale nie jem bo bym juz chyba teraz plus15kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ależ oczywiście ze mnie meczył po imprezie, i w dodatku wymiotował ble 😞 wkurzona bylam, ale ugotowałam mu rosół taki tłuściutki i po 15 juz bylo lepiej 🙂ale zażył 2 kc po raz pierwszy jak mi radzilyscie i powiedzial ze to chyba działa bo wypil duzo wiecej niz zwykle a nie czuł sie pijany ( faktycznie trzymał fason jak wychodzilismy ) a w domu od razu padł jak muszka hihi


Anitek biedna z tymi bólami jestes 😞 trzymam kciuki zeby przeszlo 🙂

Macie pomysł na jakis szybko obiad ??? bo nie mam dzis natchnienia !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi na szybko to jakaś zupka chyba , bo ja robię na kostkach rosołowych , bo my nie lubimy mięsa z zupy 🙂
a na kościach też nie robię bo mi się to nieapetyczne wydaje 😞
a mój piesek i tak kości nie je bo nie może , po prostu nie trawi i później ma taki nadęty brzuszek że tabletki musimy mu dawać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co moze bym zrobiła zurek z jajkiem,tylko nie mam wszystkich potrzrebnych składników , bym musiała wyjsc do sklepu,moze pojde po śmietanę, i żurek.

A Wy lubicie żurek ?? jak robicie??z zakwasu czy z torebki ??macie jakis przepis?? ja robię z jajkiem i z kawałkami kiełbaski, ale niektórzy kladą ziemniaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia moje jakos sie ostatnio utrzymuja...a to chyba przez to ze jeden z nich nie ma narazie online 😁 ciekawe jak dlugo je bede miec haha :P i tak doszlam az do 11 jakims cudem :P
Kurcze 3trymestr ejjj ja tez chce juz 3ci trymestr:P
no z Olafkiem mamy stundiowke w poniedzialek 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Darusia może któraś przez przypadek zabrała Ci tego oklaska,bo mnie też raz któraś mama zabrała przez przypadek, ale na drógi dzień mi go oddała z przeprosinami:laugh: :laugh:
ooo żurek pychotka:P :P to zrób więcej i dla mnie 🙂, moj mąż jest dzisiaj w Warszawie to podjedzie po pracy do Ciebie:laugh: :laugh:

ja żurek robie włoszczyznę a w tym gotuję biała kiełbasę pokrojoną i w to jak ktoś lubi kiełbaskę taką wkładkę no i można dać usmażony boczek w kosteczkę pokrojony i troszkę czosnku, no i żur w słoiku ja najlepiej kupuję ten z Unamela
no i sól i pieprz ziele angielski i liść laurowy i chyba majeranek ,, już nie pamiętam tak dawno nie robiłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...