Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej Mamusie 🙂
ja tez dzis od 7dmej nie spie :P ale mialam pobodke po 4tej :P Maly tak kopal ze nie szlo spac :P ale oczywiscie on kopac moze 🙂
pilot znow zeswirowal od satelity i musze wstawac zeby przelaczyc program mam dosyc tej firmy od sierpnia dzwonie bo sa problemy. Dzis zadzwonie ze rezygnuje i niech mnie gryzna w ...
CandyMonka zapytalabym sie Pani uprzejmie czy ma zly dzien i czy ma problem odpowiedziec gdzie masz sie zglosic...Serio bym tak sie zapytala znajac mnie...Co za pipa glupia no!!!
mi moja lekarka mowila ze bede musiala siedziec na pupie 2godz wiec nie wiem jak one mogly Cie do domu puscic...skandal jakis!!!
u nas tak leje od 2dni ze wczoraj Moj zamiast o 5-30 byl o 7dmej w domu 😞 pozalewane drogi ze kumpel z jego pracy musial wychodzic na boso i sprawdzac ile wody zeby sie gdzies nie podtopili...Masakra! a ma padac caly dzien i jutro tez. Kumpela ma dzisiaj slub wspolczuje jej takiej pogody 😞 mam nadzieje ze na Nasz bedzie dosyc fajna.
Kurde przymierzalam suknie wczoraj i troche sie dobilam 😞 bo tak suknia jest mi za duza od pasa w dol...Ja nie wygladam jak slon tylko normalnie!!! Mam wszyscie na przyszly tydzien to powiem tej babce zeby cos z tym zrobila. Niby jest pasek ale jak sie sciagnie tym paskiem to po bokach sa po 2zaszewki nie wiem po kiego...i te cholerne zaszewki sa posciagane wtedy...
no a w cyckach hmmmm duzego oddechu juz nie wezme 😞 ja nie wiem skad oni te szablony maja!!! przeciez ja mam duze C wyobrazcie sobie gdybym miala E to w zyciu bym sie nie zmiescila!!!
mam nadzieje ze ona mi ta suknie powszywa bo jak nie to ja w niej nie pojde nigdzie tylko kupie cos w sklepie...
Nawet Moj stwierdzil ze ona jest ogromna i chyba na slonia albo irlandke a nie na mnie...
Mowie Wam co ja sie teraz nadenerwuje wiecej niz przez cale zycie chyba 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka faktycznie jakieś debilki są u Ciebie w przychodni. Badanie nie wyjdzie tak jak trzeba bo za krótki czas, powinnać siedzieć na d... w przychodni bo ponoć zdarzają się omdlenia, kołotanie serca i inne no i akcja z glukozą - skandal!.
W gdyni jest fajne prywatne labolatorium ale jak masz skierowanie to wydaje mi się że robią za free warto zadzwonić i się dowiedzieć - nazywa się BRUSS.
http://www.lmbruss.pl/serwispacjentow.php?section=kontakt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie.
U mnie też dzisiaj straszna pogoda, ciemno i leje, a ja nie mogę się zwlec z łóżka, choć strasznie burczy mi w brzuchu 😞
Anitek dobrze, że masz jeszcze przymiarkę przed ślubem, napewno uda się poprawić i wszystko będzie ok, narazie nic się nie denerwuj 😉
CandyMonka współczuję takiej komuny w przychodni, ręce opadają jak słyszy się co te baby tam wyprawiają 🥴 oj przydałoby się im, żeby ktoś dał im do wiwatu,łachę robią babska bezczelne 😠
No nic muszę się w końcu zwlec z łóżka, bo jeszcze malutka wystraszy się tych odgłosów burczenia w brzuchu 😉 pozatym muszę lecieć do apteki, bo mi się witaminki skończyły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja probowalam zasnac i nie moge 😞 a jak wstaje to ciezko chodzic bo cos mnie z prawej strony na dole w plecach rwie...mam nadzieje ze to nie rwa kulszowa...jejkus byle zeby ten slub przezyc pozniej juz moge lezec do gory brzuchem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bob ale Ty ciaze znosisz raczej o niebo lepiej niz ja...
U mnie to jest tak ze jak jestem na nogach ponad godzine zaczyna mnie bolec dol brzucha i nie mam sily na chodzenie juz wiecej...No ja bede w 28tyg ciazy wiec tez ciezej...
ech musze dac rade innego wyjscia nie mam :P
USC to 30min i tyle :P Byle zeby Synus po pecherzu nie kopal 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleksandra83 napisał:
Hejka!! termin mam na marzec ale moze byc i predzej. Moja znajoma urodzila 2 miesiace predzej dzidzie 3800 🙂 niezle jak na wczesniaka. Ja aktualnie czuje sie bardzo dobrze, choc pare miesiecy wczesniej zlapalo mnie przeziebienie 😞 koszmar
a moze znajoma zaszla w ciaze predzej a poprostu miala okres przez pierwszy miesiac czy dwa i stad pomylka w obliczeniach??? bo 3,8kg 2miesiace przed data porodu to raczej niemozliwe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana nospa nie pomaga na ten bol nie wiem czemu...Mysle ze to wlasnie takie juz obciazenie od samego poczatku ciazy nic nie robie tylko wiekszosc dnia leze wiec teraz nie ma sie co dziwic...Ale dobrze ze lezalam bo przynajmniej wszystko jest w porzadku 🙂
ech nudzi mi sie zwariuje zaraz w tym domu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wlasnie jak sie teraz probuje polozyc na prawym boku to rwie tak w plecach i tak jakby w miednicy ale tylko z prawej strony nie ze na srodku...No ale wczoraj bylo dobrze... to co tak nagle? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze to dlatego ze zmarzlam? bo dzis w nocy obudzilam sie odkryta i cale plecy pupe mialam wrecz lodowata... moze poprostu zmarzlam...Ech zaraz zadzwonie do lekarza zapytac o wyniki i ide wziasc cieply prysznic moze pusci po tym...Kurcze a mialam jechac do sklepu bo chce placki po wegiersku dzisiaj robic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki wyszly bardzo dobre nic w moczu nie ma. Choc ja tam im nie wierze w te ich badania bo pamietam jak przed ciaza mialam zapalenie pecherza gdzie krew w moczu byla widoczna golym okiem a wynik przyszedl dobry i ze nic nie ma w moczu 🤢 a ostatnio ginek robil mi taki test paskowy i wyszlo troche leukocytow. Mocz powinien byc badany w ciagu 12godz od oddania probki a znajac ich to oczywiscie badalu go na drugi dzien albo cos...wcale sie nie zdziwie.
No ale coz skoro dobry to dobry moze sok zurawinowy pity codziennie pomaga 🙂 a ten bol to lekarka mowi ze moze Maly sie tak ulozy i niestety uciska na nerw jakis albo to poprostu rwa kulszowa i nic sie na to nie poradzi zwlaszcza w ciazy.
No fakt Maly kopie dzis po bokach moze sie jakos przekrecil albo cos...Ech dam rade zniose WSZYSTKO byle zeby Dzidzia byla zdrowa i urodzila sie na czas i zeby wszystko bylo dobrze...Ja tam jakos sobie przecierpie....Najwyzej do slubu na raczkach mnie Moj przyszly Maz poniesie 😉 zawsze sie znajdzie jakies rozwiazanie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie dziewczęta 🙂

Byłam oddać tą krew drugi raz, zobaczę jutro po wynikach czy powtórzę to badanie, może będzie ok 🙂 Babka pobrała mi krew z lewej ręki tym razem i boli strasznie..esz..zawsze coś

Zapomniałam się pochwalić, że wczoraj dostałam prezencik od kumpeli, od dawna nie mogła się ze mną skontaktować bo telefonu nie mam, ciągle brakuje mi kasy aby sim locka ściągnąć. Wieczorem zadzwonił domofonem jej chłopak i jak wszedł na górę to dał mi telefonik ze starterem Orange 🙂 Dopóki nie odblokuję swojego mogę go używać 🙂 miło mi się zrobiło, że ktoś o mnie pomyślał 🙂

Anitek współczuję z tą sukienką. Oby Ci to szybko poprawili 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka milo z ich strony naprawde 🙂 ja wlasnie suszarke wlaczylam i nagrzewalam sobie troszke to bolace miejsce...Uciekam sie polozyc moze zasne a jak sie obudze to juz nie bedzie bolec :P:P:P
Sukienke mi wszyja zreszta od poczatku byla mowa ze bede musiala miec wszycia. A w piersiach no to mam nadzieje ze przez te 3tyg nic sie nie zmieni bo ja naprawde juz glebszego oddechu wziasc nie moge...A niby tak sie nie rzuca w oczy ze te cycochy tak rosna :P a jednak :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh..ja zauważyłam, po stanikach że są na mnie za małe i nosze mojej mamy a ta zawsze miała duże cycki 🙂

idź się zdrzemnij Anitek jak możesz, ja próbowałam ale nic z tego 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...