Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
anitek ale ja nie brałam ślubu w tej ciąży no ale fakt tamtą ciążę znosiłam jeszcze lepiej.
leżałam sobie i prawie już usnęłam a tu kto dzwoni-teściowa- one to mają wyczucie, moja mama też zawsze dzwoni jak siedzę na kibelku, albo się kąpię albo chociażby śpię, jakieś podsłuchy mają u mnie w domu czy co 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hehe..Bób no rzeczywiście te mamy mają coś do siebie, mama mojej mamy czyli moja babcia heh :P zawsze zadzwoni do nas w trakcie filmu i jej stały tekst "co film oglądacie? to ja nie będę przeszkadzać" ...i nawija przez następne pół godziny hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bob a no tak :P zapomnialam ze Ty juz jestes ho ho po slubie :p
Mi na szczescie nikt nie przeszkadza :P a jak ide spac sciszam telefon i mam spokoj.
CandyMonka nie da sie zasnac...Spalam przeciez od wczoraj od 11 do 7dmej rana dzisiaj choc z malymi przerwami bo Maly sie bawil w brzusiu nad ranem :P
chyba juz jestem wyspana na to wychodzi :P
mialam robic placki po wegiersku ale nie dam rady jechac na zakupy 😞 i jeszcze dzwigac to i stac tyle w kuchni...Mam nadzieje ze ten bol minie i ze to tylko jakis chwilowy ucisk na nerw a nie rwa...Ech mam wrazenie ze mnie lapie prawie wszystko co moze w ciazy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe...dobry pomysł kochana!!! Muszę to wykorzystać 🙂

Kurcze nudzi mi się, chciałbym posapać ale nie mogę zasnąć, próbowałam jeść ale jakoś mi nie wchodzi, to chyba ta wstrętna pogoda. Może kawusie sobie zrobię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie zjadlam 3kanapki z serem i majonezem :P i jeszcze mam na cos ochote na cos slodkiego moze choc niekoniecznie czekoladowego :P albo na zupke chinska :P
zwariowac mozna hehe :P
mialam sie zwazyc rano i zapomnialam :P wiec jutro sie zwaze zobaczymy co tam waga pokaze 😁 choc boje sie wchodzic hehe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemka laski
po dłuzszej nieobecnosci znow zawitałam 🙂 ja juz po sniadanku dzis pospałam troszke dłuzej bo do 11.30 bo mielismy wczoraj gosci- znajomych 🙂 ostatnio nie miałam na nic czasu, robilismy zakupki i kupilismy nowa sypialnie i piekny stol do duzego pokoju 🙂 normalnie jestem happy:P z moja malutka wszystko dobrze kopie kopie i jeszcze raz kopie ale powiem wam ze coraz mniej.:P .
a co do bolu plecow i miednicy to mnie bolało przez ostatnie 3 miesiace ciagle kosc ogonowa ze nie mogłam siadac ani wstac normalnie bo mi to taki bol sprawiało no ale juz mineło całe szczescie. . .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia moja właśnie też mnie mniej kopie ostatnio, raczej bardziej się przekręca 🙂

Zabrałam się za chipsy i pepsi..jak na razie wchodzą gładko 🙂 chyba znalazłam to co chciałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak to juz teraz bedzie kopniaczkow pewnie bedzie coraz mniej bo i Dzidzi ma mniej miejsca za to zaczna sie rozpychania hehe :P
Moj to kopie non stop hehe a i przewracania doszly ze caly brzus faluje 🙂
Kochane uciekam sie polozyc poogladam cos w tv :P moze pozniej jak wstane bolec juz nie bedzie 😉
Buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heja 🙂

Ja dzis na moment, montuja mi szafy wnekowe i mam hałas nie z tej ziemi 😠

Pokłucilam sie w dodatku z moim i spalam na kanapie w salonie, ( spalam 3 godziny 😞 )

jakos dzis nędzna pogoda, ide odgrzac rosołek i upiec miesko.

Anitek fajny suwaczek świateczny 🙂 pozdrawiam Was dziewczynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂
u mnie dzis szaro i smetnie, ale tylko na zewnatrz. ja jakos w swietnym nastroju dzisiaj, wyspana elegancko, juz posprzatane na cito, obiad bulgocze powolutku, muzyczka gra przy ktorej troche z Vitem potanczylismy 🙂bo sie pozniej zasapalam lekko 😉
dzisiaj mam dzien domowo-szlafrokowy po wczorajszym calym dniu spedzonym poza domem, o 8 juz mialam dentyste a pozniej zakupy i trzy wizyty u roznych znajomych ( kumulacja) tak wiec w domu po 23:00 padlam nieprzytomna.
Wysylam Wam mnostwo dobrej energi i usmiechow 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czytalam wasze pomiary brzuchow i stwierdzilam, ze musze kupic jakas miarke, bo nawet nie mam pojecia jaki mam obwod 🙂) ale na oko to juz spory hahaha troche sie dzis musialam nagimnastykowac robiac paznokcie u stop, okazalo sie wygodniej podniesc noge na blat w lazience niz sie schylac do stop 🙂)
Ale wczoraj sie wazylam ( wagi tez w domu nie mam 🙃 )na wadze znajomych, ponoc dokladna, i dobilam juz do 65kg 😉
A teraz czas na kawke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no hej laseczki 🙂

W koncu dotarlam do mamy 🙂 tatusia tez odwiedziałam ale w barze w szpitalu. Na oddzial nie wchodzialam aby nie złapać jakiego syfilisu 🙂

Aleksolandra83 cos mi sie nie chce wierzyc ze dziewczyna urodziła 2 mc przed terminem i jej dziecko miało 3800, chyba jej lekarz zle termin wyznaczył, bo to nie mozliwe jest.

Anitek ja na te bóle krzyża tez ubolewalam, był to tak straszny bol ze nie moglam nic zrobic, bolalo przez bite 2 tygodnie, tył plecy pod żebrami no i az bol promieniował na przod, pomogła mi jedynie pozycja na boku ktory mnie nie bolał z poduszką mieszy nogami. wtedy była ulga. ja normalnie wylam z bolu. Rowno mineło 14 dni i ból ustąpił jak reką odjął, znajomi mowili ze to rwa kulszowa ktora powstala w skutek zlego odwrocenia dziecka. teraz nie boli. uuuuuffff ulga jakich mało 🙂


hehe wybtałam wozek juz nie odwołalnie 🙂 Teraz tylko trzeba zamowić, ale jeszcze poczekam bo 14 dni tylko sie czeka 🙂Czekam aż tatus wróci ze szpitala bo on jest sponsorem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochane 🙂 ja wlasnie wstalam jednak udalo sie zasnac :P co prawda budzilam sie co chwile bo pogoda zrobila sie nagle sliczna (ach ta Irlandia ale sie ciesze bo kolezanka slub ma dzisiaj) no i facet stwierdzil ze zywoplot podetnie i tak latalam pod naszym oknem 😠
Co do pleckow to boli choc mniej a na tym boku jak sie polozylam to bolalo chwile u przestalo. Jak leze jest ok jak siedze tez jest ok dopiero jak chce sie obracac albo chodzic to jest problem. No coz mam nadzieje ze chociaz w dniu slubu dam rade a pozniej to juz moge lezec.
Glodna sie robie ale sama nie wiem co by tu zjesc. Ech taka mialam ochote na te placki po wegiersku 😞 no coz zrobie je w sobote Moj ma wolne to przynajmniej bedzie komu ziemniaki trzec :P
Dodi suwaczek swiateczny a jak 🙂 juz sie doczekac nie moge :P Najbardziej to czasu wolnego z Ja Olaf i Mariusz 🙂 no i tej pachnacej choinki 🙂 ogromnej jak w zeszlym roku 🙂 ciekawa jak dlugo teraz zostawie choinke hehe bo w zeszlym roku stala jeszcze w lutym :P az szyszki wypuscila :P
Jejkus a to jedzonko pyszne na swieta 🙂 i prezenty 🙂 Hurrrra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi jako Ty spalas na kanapie???
Przypomnialo mi sie teraz klotnia Simpsonsow jak Homer ktory ostro nawywijal i powinien blagac o przebaczenie rzucil text do Marge " Kochanie zrozumiem jak dzis zechcesz spac na kanapie a nie ze mna"
Ech Biedna co Wy macie z tymi facetami...Prosze ich ustawic ładnie i sobie nie dac :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie!!!!!!!!
nareszcie w domku już mi nogi do tyłka wchodzą łażenie po mieście mnie wymęczyło, a później fryzjer, połaziłam sobie troche po lumpkach i kupiłam dresik za 18zł. drożyzna no nie 😉
a z ciekawości poszłam zobaczyć do Bobasa tam za taki dresik to chcieli 58zł nieźle jak to zobaczyłam to kopara mi opadła 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...