Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

To nie sa skurcze 🙂 to taki bol cos jakby na biegunke czy cos podobnego...Spoko Kochane 🙂 ginek to by umarl chyba gdyby mnie zobaczyl bo juz ostatnio zapytal co go tak nawiedzam :P
wszystko jest ok szyjka dluga zamknieta macica dobrze wszystko bylo ok wiec jest ok 🙂 dam rade kazda z Nas ma gorsze dni 🙂 Aga tez ostatnio pisala ze ja boli brzuch CandyMonka rowniez.
Ja poczulam kolejny kopniak w pecherz no coz skoro Synus tam lezy to raczej przyjemne to nie bedzie wiec musze poczekac az sie ruszy w inny zakatek brzusia :P
W razie gdyby sie cos dzialo to oczywiscie ze pojade na pogotowie jak narazie nic sie nie dzieje to tylko bol brzucha ktory oczywiscie daje mi zyc nie jest jakis ostry.
Mam wizyte 28listopada wiec dam rade to tylko 18dni 🙂 a bol brzucha pewnie minie za 1-2dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha powodz :P no ja tak po luteinie mialam dowcipnej :p myslalam ze siusiu zrobilam w majty :P ale teraz po tej podjezykowej wszystko jest ok 🙂
p.s. nospa i magnez doszly jak widac listonosz zaspal dzis i zamiast o 10 byl o 3ciej :P
supercanko :P
ide sie polozyc i wlaczyc sobie Simpsonsow bo zaraz sie zaczynaja :P
do spisanka pozniej 🙂
Dzieki za troske Kochane 🙂
MY WSZYSTKIE DAMY RADE!!! Zobaczycie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale Wy szalejecie - chwilę mnie nie było i już 10 stron!!

myślałam że wyjdę z siebie dzisiaj i zamorduję Mojego:
1. pojechaliśmy na 2gi koniec miasta do castoramy po jakieś kleje - ZAPOMNIAŁ PORTFELA
2. po drodze miał coś oddać w innym sklepie - NIE WZIĄŁ PARAGONU
3. po powrocie mieliśmy obejrzeć film na kompie - ZAPOMNIAŁ ŁADOWARKI

czy tylko moj tak ma?? czy wszyscy faceci? jak mam z nim dziecko zostawić a jak ZAPOMNI ZE JE MA??!!?? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek 🙂

Siśku mnie obudziło esz.. 😉
Wczoraj poszłam tak od Was bez pożegnania bo koleżanka wcześniej przyszła, zdążyłam zrobić herbatkę usiadłyśmy a tu dzwonek do drzwi..mój były postanowił mnie odwiedzić 🤪 porozmawialiśmy, więc troszkę miło było na koniec wykorzystałam go i wyniósł mi telewizor na śmietnik hehe 🙂

Wieczorkiem znowu źle się czułam, ciśnienie miałam w normie ale puls mi spadł do 79 zauważyłam, że jak mam go poniżej 85 to słabo mi się robi. Zadzwoniłam nawet na pogotowie jak ten puls podwyższyć bo myślałam, że padnę do tego zawroty głowy i mała się przestała ruszać a koleś, że puls jak najbardziej w normie i że w ciąży tak jest że kobiety źle się czują 😠 pomógł mi niesamowicie. Przeleżałam, więc to jakoś i poszłam szybciej spać.

Dzisiaj mama ma wolne, zastanawiałam się czy pójść z nią do kina na ten 2012 ale beznadziejne miejsca, jakieś pojedyncze w kontach pozostawały 🤨 mogłam szybciej na to wpaść 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂

ja dziś sie obudziałam i od razu złe wiesci 😞 moj tato wylądował w szpitalu 😞 bedzie miał zabieg 😞 ehh jakis stan zapalny woreczka żółciowego 😞 i jak tu sie nie martwić 😞

CandyMonka no i jak tam refleksyjna rozmowa z byłym ?? Co sie nowego dowiedziałaś ? A film powiem Wam szczerze że taki sobie, faktycznie pokazują coś co za pare lat moze miec miejsce u nas. Ale za duzo sie denerwowałam na nim wiec z tego wzgledu nie polecam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochane 🙂
ja tez wczoraj poszlam sobie od Was bez pozegnania 😞 ale tak myslalam ze sie jeszcze pojawie,ale polozylam sie z tym brzusiem bolacym i tak milo bylo ze juz dupki ruszyc nie chcialam :P
no i wlasnie jak leze to brzuch nie bolal tylko jak stalam wiec wszystko ok. A brzuch juz taki mam bo dzis wstalam i brzuch nie boli a twardy jest mysle ze to juz w wielkosci i braku skory bo pod pepkiem jest miekki wiec ok :P
Jejkus Klaudia wspolczuje 😞 ja to tez tutaj jak jestes to czasem sie wiele rzeczy dzieje a ja nie moge byc w domu zawsze mnie zlosc bierze no ale nic nie poradze. z Tatusiem bedzie wszystko dobrze zobaczysz 🙂
ja do kina wybieram sie w piatek na 2012 zobaczymy :p
p.s. piatek 13stego :P
Ejjjj wstalam o 11-15 tak pospalam z Malym 🤪 choc nie powiem obudzil mnie i o 7 i o 9tej ale lezalam i zasnelam na nowo :P wiec Olafik tez nynał ze mna 🙂 a teraz po sniadanku juz kopie 🙂
CandyMonka ze tez ten Twoj ex musial przyjsc akurat jak kolezanka byla :P jakie wrazenia? przyjdziesz jeszcze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia współczuję Tobie. Oby Twój tatko szybko wrócił do zdrowia!

Anitek mój były zawsze miał wyczucie czasu 😉 ale spoko potem byliśmy z godzinkę sami 🙂 powiedział, że wpadnie jeszcze jak znajdzie czas
W sumie to o pierdołkach gadaliśmy, co tam u niego i takie tam 🙂 pośmialiśmy się troszkę.

Nuudy dzisiaj i ta pogoda do czterech liter, rano płakałam nie wiem w sumie dlaczego nawet. W Tv nic nie leci. Chyba coś zjem z nudów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ciekawe czy jeszcze bedziecie Razem :P:P:P ale by bylo hehe :P
no ja wlasnie zjadlam 9toffifee i zaraz mi sie cofnie. Ale ja jestem łakomczuch no :P
za 3tyg badanie glukoza wiec wyjdzie hehe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo w kuchni tylko jest balagan zawsze :P a wiesz po obiedzie Nam sie nie chce sprzatac wiec ja zawsze sprzatam na drugi dzien hehe :P
ale juz zrobione szybko mi to poszlo 🙂
Kurcze mialam suknie przymierzyc ale ona jest powieszona tak zebym musiala sie na krzeslo wdrapywac a sie boje ze spadne albo cos poczekam za Moim :P
lubie miec porzadek 🙂 lepiej sie siedzi wtedy :P
ja mam jedzonko od wczoraj wiec i obiadu nie musze robic :P
dobrze ze wstalam tak pozno bo bym sie zanudzila :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂
Dzieki za wsparcie 🙂 Jakos daje rade, najwazniejsze ze z nim rozmawiałam i nie jest tak zle 🙂 😁

Byłam juz nawet na spacerku z mym mezem no i pieskiem 🙂 Troche odetchnełam, ale znowu sie zmeczyłam samym chodzeniem.

nooo własnie z tym wchodzeniem Anitek to uwazaj 😁 W koncu od czego sa mezczyzni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia ciesze sie ze z Tata jest nie tak zle 🙂 po operacji mu ulzy i bedzie lepiej 🙂no i widze ze topor wojenny zakopany z Mezem heh :P tak trzymac nie ma co sie klocic szkoda zycia na gniewanie sie 🙂
no czekam za Moim z ta suknia.
wstawilam kolejne pranie jejkus ja nie wiem skad tyle tego sie bierze :P
mierzylam brzusia wlasnie szok :P
mialam 85cm w pepku pozniej 89cm a teraz mam 94cm :P a w najbardziej wysunietym miejscu mialam 95cm a mam 100cm 🤪 🤪 🤪 🤪 jupi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...