Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Klaudia śliczna miałas kiecuszkę do ślubu 🙂 i świetne obraczki 🙂

dziewczynki ja Was juz przejrzałam troszkę, super wygladacie wszystkie 🙂 ale czasem jak sie widzi jedno zdjecie to ma sie inne wyobrazenie o kims 🙂

uciekam kochane na Taniec z gwiazdami do salonu 🙂 potem moze jeszcze zajrze a narazie buziaki i jak cos to wspaniałej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie :P caly dzien sie lenilismy :P mielismy gdzies jechac pozniej isc do kina a wyszlo na to ze leniuchowalismy caly dzien przed tv 🙂 wlasnie posprzatalismy w domciu zaraz zjemy kolacyjke bo po tym irlandzkim sniadaniu tak nas trzymie ze jesc nie bylismy glodni przez caly dzien 🙂
Czuje sie lepiej to dziwne rwanie w pochwie minelo 🙂
Dodi widze ze Ty tez tak masz...no coz ja tak mialam 3dni i mi mowila lekarka ze to moze byc od infekcji pecherza ale moze to tez byc powodem tego ze dziecko juz jest glowka w dol i zaczyna napierac na szyjke i to powoduje takie rwanie dziwne badz klucie.
A Ty powinnas lezec lekarz powinien Ci powiedziec ze masz lezec to moze wtedy byc posluchala!!! nie mozesz tego lekcewazyc to ze sie szyjka wydluzyla jest wynikiem odpoczynku a Ty latasz teraz po sklepach zamiast lezec. Wrzuc na luz prosze Cie...
masz zakaz!!!!!!!!
Kochane ja NK nie mam bo mnie juz denerwowalo to ze obcy ludzie zaczepiali poza tym jak dla mnie to sie zrobil jakis portal randkowo-popisowy kto ma co lepsza itd...ech dalam sobie spokoj 🙂
Ja mam podane gg w profilu wiec prosze pisac jak ktos ma ochote 🙂 zawsze fotki moge przeslac przez gg hehe 🙂
Zaraz leci Xfactor to cos jak nasz idol wiec bede ogladac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i jush jestem ale tak mi sie chce spac ze zaraz spadam do wyrka 🙂
Bob co ty gadasz jaki stary grzyb? ! jestes jeszcze młodziutka 🙂 za 15 albo 20 lat pozwole Ci tak powiedziec hehehe
i przyznaje racje , ze masz b.ładny brzusio 🙂 🙂 :laugh:
ps. już zaczynam załowac ze przefarbowałam włoski na ciemnoo:P
spijcie spokojnie kochane brzuchatki moje 🙂 buziaczki DOBRANOC 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek LAseczki 🙂

Tylko mi nie mówcie że jestem pierwsza.

Anitek gdzie Cie wcieło od rana ?? AAAA no bo u ciebie jest 7:26 a u mnie już 8:26 :P Hehe zapomniałam 🙂

Muszę iść się ubrać no i przyjedzie zaraz samochod z pieczywkiem pod blok :P Ahh nie ma to jak u siebie obudzić się w swoim łóżeczku 🙂 Tylko piesek męćzy że chce wyjść 🙂 Ale jeszcze wchwile poczeka do 9 tej 🙂
Jutro tata ma zabieg, trochę się denerwuję 😞 Na szczescie stwierdzono u niego tylko kamienie na woreczku, bo juz podejrzewali coś na nerce ale tomografia wykluczyła to. Uffff

Iwiokej widzę że ostra noc się zapowiadała ;D a ja nie mogę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry 🙂
My tez wstalismy 🙂
pobodka byla o 3ciej i spac nie szlo do 4tej :P
ale wstalam juz o 8msej 😁
Maly kopie po sniadanku 🙂 choc zauwazylam ostatnio ze czesciej sie tak przewraca w brzusiu 🙂
DZIS MAMY STUDNIOWKE 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Imprezzzzaaaaa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia najwazniejsze ze Tato zostal zdiagnozowany 🙂 i teraz bedzie juz dobrze 🙂
ja to wiem jak to jest...Moj Tato mial operacje na przepukline a ja bylam tutaj bo nie moglam leciec do domu ech strasznie sie czulam ze oni tam wszyscy przy Nim a ja jak zwykle tutaj 😞 ale widzisz nic nie moge poradzic na to...
z Twoim Tatusiem bedzie dobrze 🙂 Moja Mama tez bedzie miec operacje na te wlasnie kamienie. Ech lepiej to usunac bo to boli niestety...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...