Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
NIE DAJMY SIĘ ZWARIOWAĆ !
Kazda z nas wychodzi gdzies codziennie i jest to nie uniknione. A grypsko może nawet mąż czy chłopak przynieść do domu. Nie ma na to rady, jak bedziesz miałą być chora to poprostu bedziesz.

ja już mam pamietnik do 29 tygodnia tylko nie mam narazie pomysłu na pierwszą storne 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kisielu nie jem bo znow beda zaparcia 😞
No w IRL od 28tyg chodzi sie co 2tyg a od 35tyg co tydzien tak to wlasnie jest tutaj 🙂 choc ja tez chodze do kliniki ginekologicznej a to wogole caly osobny budynek jest wiec nie bede miala stycznosci z reszta. Aby sie troszke wkurzam tym badaniem na glukoze bo bede musiala u mojej lekarki siedze 2godz na poczekalni a wiadomo ze tam chorzy tez przychodza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!! Anitek ja tez pije dziennie mleko z miodem obowiazkowo!!! Uwielbiam to a mleka to juz dzis prawie litr wypilam:laugh: A co do tej grypy to wiadomo ze musimy zyc i normalnie funkcjonowac ale ostroznosci nigdy za wiele. Ja sama mam schize ostatnio. Aaana nie jestes sama. Jak juz dotykam wozka sklepowego to staram sie nie dotykac rekami ust,nosa ani oka bo tak sie mozna zarazic i zaraz rece szoruje jak glupia. Co zrobic. Co ja mam powiedziec jak pare krokow ode mnie mam siostrzenice chora na swinska grype. Jest ich w domu 3 dzieci i 2 doroslych i nie wiem kiedy tam pojde bo nigdy nie wiem na kogo po kolei moga przejsc te zarazki 🥴 Dzwonilam wlasnie do siostry i mala placze i placze oj szkoda mi dziecka ale byle wyzdrowieje. A w czwartek mialam isc do malej bo siostra dluzej pracuje i mialam byc przy dzieciach. Bozia czuwala nade mna i nie poszlam. A nastepnego dnia stwierdzono u niej swinska grype 😞 Wlasnie czekam na mezulka i lozeczko z komoda do mojego serduszka. Oby jeszcze byly. 🤪 Oj i znow mnie dopada ta cholerna zgaga!!! Juz mam jej dosc.:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A brzuszki macie slodkie mamusie!!! Ja tez w koncu musze jakies zdjecie zrobic i wkleje jak bede umiec bo nigdy jeszcze tego nie robilam 😉 A rosnie i rosnie!!! Jeszcze troche i bede sie kulac przynajmniej takie mam wrazenie choc jak sie mierzylam przed chwilka to w najszerszym miejscu czyli w pepuchu mam 91cm. Nie wiem czy to malo czy duzo ale rosnie!!! 🙃 A z nim moj zbuj maly ktory ciagle imprezuje w brzuszku u mamy. 🤪 A niedlugo tez bede miala wizyty co 2 tygodnie. Tak tu jest a jakos pod koniec ciazy co tydzien. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzia ja w pepku mierzylam sie ponownie wczoraj i bylo 97cm 😁 a jakis tydzien temu 94cm rosnie rosnie 🙂
co do siostrzenicy to mam nadzieje ze szybciutko wyjdzie z tego! czytalam ze jak sie szybko zdiagnozuje to jest ok bo leki pomagaja a Ci co umarli to niestety to byly osoby ktore juz z zapaleniem pluc trafily do szpitala.Wiecie jak duzo osob lekcewazy sobie objawy grypy??? szok jak dla mnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwiokej musze sprobowac z ta maslanka ale wyczytalam w gazecie ze na zgage bardzo dobrze jest po prostu zucie normalnej gumy do zucia!!! Wczoraj pomoglo super a na dfzisiaj gumy sie skonczyly a do sklepu nie chcialo mi sie leciec bo pogoda do bani i len od rana :P Ale mi pomoglo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Masz racje Anitek ludzie sobie lekcewaza. A ja to juz schize mam bo wszedzie sie wyszukuje objawow. Lekarz mowil ze wczesnie z nia przyszla i dostala pelno lekow i bedzie dobrze a co do zarazenia to najgorsze sa pierwsze 48 godzin ale jak sie dowiedzial ze ja jestem w ciazy to kategorycznie zabronil mi sie zblizac. Wiec siedze w domu 😉 A mala pluca miala czyste,gardlo tez po zbadaniu ale goraczke. Atu takie rzeczy. Bedzie dobrze. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy baloniki hehehe 🙂 superancko 🙂
Ja codziennie sobie uswiadamiam ze juz niedlugo bede Mama 🙂
ze bedzie taka mala istotka w Naszym zyciu ktora bedzie zalezna tylko ode mnie i Meza 🙂 i wogole ja oszalalam na punkcie Olafka 🙂 Kocham to dziecuszko ponad zycie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja w najbardziej wysuniety miejscu mam 101cm a mialam 100cm :P ale to moze po wypiciu mleka budyniu wogole caly jedzeniu hehe :P no chyba ze juz uroslam hahaha 🙂
Kurcze ciekawe co tam CandyMonka bo cos jej dzisiaj nie bylo???!!! Czekamy na wiadomosci od Niej i od Dodi rowniez. Dodi ma wizyte na 18sta wiec mysle ze ok 20stej da znac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lozeczko stoi w sypialni 🙂 przynieslismy materac do salonu i juz 1,5tyg spimy w salonie wiec jeszcze nie mialam okazji przespac sie kolo lozeczka 🙂
Dzis przenosimy materac do sypialni wiec pierwsza noc z lozeczkiem 🙂
tak myslalam czy Olafka ciuszkow tam nie wlozyc narazie ale jakos tak nie wiem...materacyk zafoliowany czeka sobie na Rybcie Mala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj pokoik do Sebastianka juz czeka na wyposazenie i pozniej na niego ale niech tam sobie siedzi jak najdluzej w brzuszku u mamy bo tam mu najlepiej i najbezpieczniej 😉 Ale przygotowanym trzeba byc bo jakos weszlam na inne watki i tam niektore dziewczyny to urodzily 1,5 miesiaca przed terminem wiec ja wole najwazniejsze juz miec.I pozniej spokojnie czekac... 😉 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...