Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Cześć mamuśki 🙂

Ja właśnie od lekarza wróciłam. Malutka rośnie zdrowo 🙂 Waży już prawie cały kilogram bo 996 gram 🙂 Nie chciała za bardzo buźki pokazać bo zasłaniała się dwiema rączkami, ale udało się uchwyć choć część mojej kochanej buźki 🙂 Śliczna jest, ma takie pulchniutkie policzki hehe 🙂
Ginekolog przepisała mi lek na tą niedoczynność tarczycy. Za 4 tyg, mam zrobić badania kontrolne czy się poprawia a no i mam skierowanie na posiew moczu aby wykluczyć te moje bakterie. kupiłam tez sobie Reni na zgagę, mówiła że można je spokojnie brać.

iwiokej super masz brzuszek 🙂 taki zgrabniutki, okrąglutki 🙂 słodziasek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też się uspokoiłam 🙂 cieszę się z tego przepisanego leku, pewnie czuć będę się lepiej 🙂

Ale mnie dzisiaj suszi strasznie, nie chcę za bardzo pić na noc bo potem w nocy spacerki co chwila ale co tam napije się zaraz bo tu uschnę jeszcze albo cuś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez od rana tylko słodkie 🙂 Ja to uwielbiam z puddingi z Lidla takie po cztery małe..mm..idealna konsystencja i ten smak..aaa biegnę do lodówki. Kupowałam je zawsze w UK na szczęście są też w Polskich Lidlach bo bym nie przeżyła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadam się położyć brzuchatki, jutro od rana muszę jechać tłumacza przysięgłego szukać aby mi moje zwolnienie przetłumaczył 🙂

Miłej i spokojnej nocki kochane 😘 Dobranoc 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka aż mi narobiłaś smaka na takie małe co nie co:P
jakoś wcześniej nie kupowałam w Lidlu takich rarytasków ale poszukam i spróbuję 🙂 Mnie z Lidla w ogóle smakuje dużo różnych rzeczy:P
W Lidlu właśnie wczoraj zaopatrzyłam się w podusię do karmienia piersią(to tak na przyszłość)a na obecną chwilę służy mi jako oparcie dla pleców oraz jako przytulaczek relaksujący w nocy 😉 Uważam ją za świetny zakup i polecam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja wlasnie loda zjadlam Magnum z polewa i migdalami mmmmmmm pychotka 🙂
Iwiokej super brzusio masz 🙂 jestes niska to u Ciebie to inaczej wyglada tak slodziacho hehe 🙂
CandyMonka dobrze ze masz juz leki no i super ze z Nadia wszystko super 🙂
ciesze sie bardzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos sie brzuszek sypie dzisiaj juz od jakis 2godzin :P
ja uciekam Kochane 🙂
poleze sobie znowu hehe :P
zreszta juz prawie 9ta wiec niedlugo kapu i nynusiu 🙂
Spijcie spokojnie 🙂
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek 🙂

Czyżby jeszcze wszystkie spały ? 🙂

U mnie pobudka 6:00, mała sobie dyskotekę urządziła 🙂
Już jesteśmy po śniadanku, czekam na 9 aby podzwonić po tłumaczach. Moja zaufana tłumaczka akurat dzisiaj poszła do szpitala na kilka dni esz..

Tittinka ma fajny pomysł z tą poduchą, muszę też się za taką rozejrzeć.
A no i życzonka nocki bez siuśków od Iwiokej zadziałały bo ani razu się nie obudziłam, to cud jakiś heh. A wypiłam na noc dwie szklani soku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
my obudziłysmy sie po 7 ale zasnełysmy do teraz 🙂
zaraz musze sie ogarnąćź troszke do banku isc i na zakupy bo dzis jedziemy w koncu do naszego mariuszka, steskniłysmy sie i rozleniwiłysmy sie u mojej mamusi:P
MIŁEGO DZIONECZKA DLA WSZYSTKICH MAMUSIEK I ICH MALENSTW W BRZUSIACH 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuski

my dzisia wstalismy o 7:15 zrobilismy tatusiowi sniadanko do pracy a pozniej troszke drzemki do 8:00

zaraz idziemy dalej sprzatac pokój .....

dzis zaczynamy szkołę rodzenia ciekawe jakie beda pierwsze zajecia jeszcze kostium kapilowy musze przymierzyc bo nie wiem czy wejde z tym moim brzucholkiem

a tak wogóle dziewczyny macie śliczne brzusie

a oto mój [img size=245]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/1-c82083a0f68f254a95fb5279ec8c7b77.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kikos śliczniusi masz brzuchol 🙂 U mnie nie widać żył tak jak u Ciebie, myślę że to od karnacji zależy 🙂
Co do kostiumu to Ty w tej szkole zajęcia na basenie też będziesz mieć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...