Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dziekuje Dziekuje 🙂
no wlasnie opilismy mleczkiem hehe :P
ech musze za jakas godzinke zawiezc probke na posiew...nie chce mi sie ale coz :P
mam lenia :P wlasnie wyszlo slonko 🤪
Bob Ty jestes taka stara ze ja nie moge :P
to tabelka 🙂 [img size=409]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/tabela-deed5a13b26c5a44e68d79d24e42ff65.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och jaaa nie zauwazylam Bob wyszlo z koloru ze masz chlopczyka hehe :P
a znasz juz plec tak apropo???
zauwazylyscie ze niektore z Mamusi juz wogole sie nie pojawiaja? poprosily o dodanie do tabelki a tu cisza...Hmmm jak pozniej na samym koncu nie bedziemy mialy zadnych informacji o porodzie no to wtedy najwyzej pousuwam no bo innego wyjscia nie bedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to Anitek Wszystkiego Najlepszego na te studniówke 😁 😁 Łap oklaska 🙂
jej, jeszcze troche i nasze Szkraby beda z nami 🙂 mi już 29 tydzień leci ehhh ale ten czas zleciał.

Co do Taty to też się cieszę że nic na tej nerce jednak nie wykryli. A kamienie to jak bedą małe to nawet nie bedą go otwierać tylko laparoskopowo mu zrobią 3 dziureczki. Wiec nie jest aż tak zle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia Malalena niestet stracila pierwsze dziecuszko [*] teraz juz wszystko jest dobrze na szczescie!!!
no nie zaglada do Nas nie wiem czemu.
Bob mi ginek powiedzial na 75% bo tez sie Maly obrocil pupa i ostatnio juz dal 85% choc ja na filmie widze sisiolka 🤪
Kochane 28smego mam 3d4d mam nadzieje ze buzke pokaze 🙂 bo jeszcze podniebienie zostalo do zbadania bo Maly ostatnio nie chcial buzki otworzyc.
Klaudia jak laparoskopem to super 🙂 bedzie wszystko w porzadku zobaczysz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Ona jakos stracila Dzidzie w lutym czy cos ok tego. Ale na szczescie teraz jest dobrze 🙂
Ja jestem ciekawa co Moj bedzie robil na 3d4d mam nadzieje ze pokaze buzke :P
jej juz 9-30 musze zawiezc probke a tak mi sie nie chce :P
dobrze ze wyczailam ze moge sie na chwilke zatrzymac przy samym lekarzu wiec nie musze dreptac takiego kawalka z parkingu hehe :P
ale ze mnie len :P
Zmarla kolejna osoba w PL na swinska grype...i to 100km od mojej miejscowowsci.
a teraz czytam ze w IRL duzo kobiet w ciazy jest chorych na to...ech boje sie ale nie chce sie szczepic 😞 bo nigdy nie wiadomo co z tego wyjdzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisalam sobie to zdjecie na pulpicie hehe :P i pokazywalam Mojemu :P
No dobra Kochane ja sie zawijam odwiesc probke :P a pozniej cos tam sie porobi 🙂
wstapie jeszzcze do sklepu pewnie popatrzec co tam maja nowego 😁
zajrze do Was pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. no wlasnie ja mam od 28tyg wizyty w szpitalu co 2tyg a tam trzeba siedziec ze 2godz zawsze...ech...
no i to badanie na glukoze i tez u mojej lekarki bede siedziec 2godz a wiadomo ze chorzy tam bede przychodzic 😞
ja to juz nawet do kina sie troszke boje chodzic bo duzo ludzi tam jest zawsze.
Choc jak narazie to chyba wszystko w IRL polnocnej jest a to jakies 400km. no coz trzeba uwazac i jak tylko zacznie sie goraczka czy cos takiego nie daj boze to trzeba pedem do lekarza i nie czekac. Bedzie dobrze Kochane 🙂
no to ja uciekam hehe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
okej Anitek uważaj na siebie 🙂
Ja się rozglądam po necie bo chiałam zrobić taką pamiątkę dla synka jak podrosnie, w sumie to dla siebie też. Chce zrobić coś na bazie takiego pamietnika, wkelić test ciazowy pierwsze zdjecia tylko nie wiem w jakiej formie to najlepiej zrobić. Bo chce sama robić, a widze w necie ze takie książeczki robią ale ja nie chce takiego czegos. Samemu jest frajda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dobra ja się chyba pójdę położyć bo mnie jakoś krzyż boli , byłam zanieść mocz do analizy i w okienku gdzie się płaci była taka kolejka że 30 min stałam, szybciej niż te wypisywanie papierków szło pobieranie krwi bo do zabiegowego wchodzili bez kolejki na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuszki,ja już w domku,byłam u mamy kilka dni na Mazurach ale najlepiej u siebie 🙂
cały pobyt mama mi docinała ,że jestem gruba 😞
to fakt ale głupio tak słuchać...w sumie to racja,że dużo przybrałam i dlatego zmieniłam dietę,nie słodzę,ograniczyłam pieczywo,jak już mam chęć na chlebuś to jem z pomidorem a nie z szyną,moze waga mniej będzie wskazywała.Na obiadki jem albo ziemniaki z surówką albo mięsko z surówką.

Co do badań to o glukozie mój gin mi jeszcze nie wspominał...
zrobię teraz mocz i morfologię i pójde do niego bo nie byłam już kilka tyg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny, co do glukozy ja miałam mniejsza dawke i godzinke czekałam tylko, ale tez musiałam miec glukoze swoją.

dzis znowu jestem nie wyspana, nie spalam do 3:30 i telefon o 7,15 mnie obudzil, juz nie usnełam 😞 oczy mnie szczypia 😞 jeszcze mam faceta od remontu który daje wiertarką wiec o snie moge zapomniec do nocy 😞 nie spie , bo ciagle mysle o czyms, i nie nakrecam i zasnac nie moge 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...