Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mi się najbardziej podobają Kinga i Inga (ew Ida, Ada) - musze chyba jakoś mojego podstępem przekonać 😉 dzisiaj rano testowałam na moim reakcję na Martusia bo tez wchodzi w grę no i reakcja była pozytywna ale była 6 rano i był nieprzytomny więc nie wiem czy to się liczy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia mi osobiscie bardziej ze podoba Sara niz Lena a to moze dlatego ze pelno Len juz jest hehe :P ciekawe czemu tak ze jest moda na jakies imie i wszyscy odrazu sie rzucaja to. Ale rzeczywiscie pozniej w przedszkolu czy szkole jest po 3-5 w klasie.
Ja tam lubie rzadkie i niespotykane imiona co prawda Olafa to tylko Lubaszenke "znam" no i tak jakos mam wrazenie ze nigdy to imie nie bedzie na tyle popularne zeby byly ich po kilka w klasie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc 🙂

Ja miałam byc chlopakiem , ale nie wiem jakie imie miało byc 🙂 kiedys mama mówiła ale zapomniałam 🙂

Jai_Ho zapomniałam wczoraj zapytac czy te globulki co ja to brałas w ciąży juz ???

Mam kurde dosc tego montera ! ! !
zrobił taki pierdzielnik w domu, ze wszystko nawet firanki w sypialni gdzie ja urzeduje sa do prania, wszedzie pelno bialego pyłu, mimo ze meble troche osłoniete folią ale i tak pod folią ten pył biały.. i sie wciera w nasza nową skurzana kanapę !!! jak sie cos stanie to go chyba zabiję !!
wogole nie sprzata po sobie , pelno jest kawałków tynku czy czegos który wbija sie i rusuje panele.
Dostane szafu chyba, zaraz pojde chyba na spacer krótki bo nawet oddychac normalnie sie nie da bo w gardle drapie !!!

JESTEM WŚCIEKŁA POPROSTU !!! wrrrrr 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana ja pomalowalam na bardzo neutralny kolor : len ( nobiles) taka lamana biel. Jakos nie jestem fanem intensywnych kolorow na scianach. Meble dla dziecka tez mam kremowe i tylko dodatki sa ciemny braz i pomarancz. teraz sie zastanawiam czy nie namalowac kolo lozeczka na scianie jakiegos zwierzaka, widzialam taki fajny szablon duzej zyrafy, wydaje sie prosta, wiec chyba nawet ja to zrobie 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekuje Anitku wiesz ostatnio co jakas dziewczyne poznałam na poczekalni u gina to wszystkie prawie miały dziewczynke i dawały na imie Lena i tak jakos postanowiłam wymyslec cos innego. co prawda trudno było dogadac sie z moim Mariuszem bo on woli prostsze i bardziej spotykane i klasyczne imiona ale mi podobaja sie bardziej mniej spotykane i takie inne. co prawda Sara nie jest jakims nieznanym imieniem ale tez nie jest takim zeby co druga kobietka nazywała tak swoje dzidzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciezko Wam powiem :P dobrze juz mamy to za soba i kolejne 3latka nie bedzie sie trzeba martwic o imie :P
Choc do dziewczynki Michalina Oksana tez sa ok :P ja nie jestem dobra w doradzaniu bo ja nie lubie takich pospolitych imion a zauwazylam ze wiekszosc wlasnie lubi 🙂
no ale coz o gustach sie nie dyskutuje :P
Co do pokoju to Moj ma lozeczko u Nas w sypialni i dopoki nie kupimy swojego domu nie mozemy nic urzadzic 😞 bo nikt sie nie zgodzi na malowanie scian na inne kolory 😞 a i w sumie mysle ze szkoda wkladac kase w mieszkanie jesli zostaniemy w nim moze z rok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe widze ze cały czas mysliscie z tymi imionami 😁 Ja miałam byc Oliwia ale w sumie nie wiem czemu wyszło Klaudia a że nie było święte to na drugie mam Magdalena 😁 eee z tej świetości to tylko nazwa hehe 😁

A Filip jest swiete wiec drugiego mu wybierac nie bede 🙂

Anitek co do kopniaczkow Twojego Olafka to teraz juz tak moze byc ze nie bedziesz az tak czesto czuła ruchów Małego. Mi mowila znajoma ze jej po 30 stym tyg to mała wiercila sie kilka razy na dzien no ale porządnie 😁 Dawala czadu 🙂

Dodi biedna jesteś, jeszcze teraz Ci remontu brakuje do szczescia ehhh ...

a łózeczko Synusia bedzie stało w naszej sypialni wiec ma ona kolor czerwony ;D hehe moi rodzice sie smieją że jeszcze tylko rury nam brak do tanczenia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jai_Ho mi kazał wziąść 11 sztuk ,bo 3 dni przed wizyta ma znowu pobrac wymaz i wtedy juz mam ich nie brac przed wizyta.
A pytam bo ja dostałam te globulki w 10 czy 11 tc i wtedy wyczytałam ze w I trym są nie dozwolone, i ich nie wziełam i wrzuciłam do szyflady , ale w II i III podobno sa juz ok, wiec dlatego pytałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi wiekszosc lekow jest niedozwolona w 1trymestrze dlatego ze do 14tyg ciazy wszystko sie rozwija. dlatego lepiej nie brac chyba ze koniecznosc.
Kurcze brzus sie sypie ze musze nadrabiac za chwile.
Klaudia Maly wlasnie sie przewraca w brzusiu 🙂 tylko sporadyczne kopniaczki hehe ale na szczescie sie wierci wiec jest ok 🙂
Iga tez fajne mojego kumpla coreczka ma tak na imie 🙂 rzadkie i fajne 🙂
Ja mialam byc Michal ale sisiol odpadl i tak wyszlo ze jest Anita hehe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JaiHo ja tez chyba jakiś neutralny wybiorę - taki bezowo żółty ciepły a żeby ożywić to nakleję pasek z ptaszkiem Tweety:

http://www.allegro.pl/item807799399_tweety_samoprzylepna_bordiura_5m_x_15_9cm.html#gallery


boję się jakoś że za intensywne kolory bedą drażniły Małą i np nie będzie mogła spać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh :P no ja sie smieje caly czas ze 85% Olafek jest a jak sisiolek odpadnie to co wtedy :P ale Mariusz mowi ze nie odpadnie :P
nie no na filmie widac jajeczka wiec raczej tam sa :P
Aaana ja tez bym tak zrobila 🙂 delikatny krem na sciane i do tego jakis paseczek albo malunek na jeden scianie 🙂
no coz ja tam nie mam wyjscia musze miec pokoj jaki mam :P ale w swoim domciu urzadzimy Malemu pokoik taki slodziachny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy sie smiejecie z sisiolka odpadnietego jak CandyMonka z mojego textu ze swojej psitki juz nie widze :P ☺️
ale ja jej nie widze od jakis 3tyg :P
Wam powiem ze dziwne uczucie hehe :P w sobote wskakuje do wanny i trzeba bedzie sie ogolic jakos bo pod prysznicem nie ma miejsca zeby sobie usciasc wygodnie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaana ale słodka ta bordura z Tweetym ja niestety nie chce z sypialni robic pokoju dziecięcego jeszcze więc zostanie tak jak jest 😁 widziałam fajna lampke w IKEA taka w kształcie księżyca albo gwiazki moze kupie nad łóżeczko, albo takie widziałam też co swiatlo na sciane żucaja i obrazki lecą sobie z bajek 😁 Hehe no a jak kupię karuzele nad lozeczko to bedzie swieciła na sufit i beda gwiazki i księżyce 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...