Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No ja kupilam stetoskop juz dawno ale to chyba niemozliwe zeby uslyszec Malucha bys musiala miec taki profesjonalny ktory kosztuje sporo. Ja zaraz po stetoskopie kupilam detektor tetna i podsluchuje sobie co jakis czas co tam slychac no i sprawdzam tetno oczywiscie 🙂
Najczesciej ok 140/min wiec super 🙂
Ja do szkolki nie ide nie bylo miejsca juz od dawien dawna a placic takich pieniedzy nie bede bo za 500e to ja mam duzo rzeczy dla Malego 🙂
ja tam sobie ta online przerobie 🙂 i bedzie ok 🙂
Dodi ja tez mam schize bo ja od 28tyg mam wizyty w szpitalu co 2tyg a pozniej od 35tyg co tydzien ale to jest osobny budynek wiec mysle ze bedzie dobrze 🙂 nie dajmy sie zwariowac 🙂 czytalyscie arytkul o tej grypie? 80% przechodzi ja normalnie czasem tylko katar i to tyle 10%bezobjawowo no i 10% ostro choc mysle ze Ci co przechodza ja ostro to pewnie 3/4 z nich to wlasnie lekcewazenie objawow i tak to sie konczy pozniej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ten moment jak ja brala na rece i tulila...
Ja to chyba sie zaplacze mowie Wam jestem strasznie wrazliwa na takie sprawy to ja juz widze co to bedzie jak ja przytule Olafka po raz pierwszy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia co do tego 3d4d to pewnie tez bede ryczec...Jak ostatnio mielismy usg i Mariusz byl z Nami i widzialam jaki jest podekscytowany i do tego jeszzce Olafek podskakujacy sobie w brzusiu to myslalam ze sie rozplyne tam normalnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek no usg 3/4d tez jest wzruszające, mam to szczęście że za każdym razem jak jestem u mojej gin to mi je robi i nie mogę się napatrzeć na małą 🙂 Szkoda, że nie ma jeszcze przenośnych usg, Już widzę jak nic innego nie robimy tylko poglądami nasze maluchy cały czas hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj ginek nie ma 3d4d wiec musimy jechac az do Dublina bo tutaj 3d4d robi tylko irlandzki lekarz a jakos nie mam ochoty do nich isc bo im nie ufam..No JaiHo tez sie dziwilam ze ja nacinali bo dziecko male i pewnie bylo to niepotrzebne. Tutaj nie nacinaja chyba ze juz w ostatecznosci...
Darusia fajnie Ci :P Ty az o 3tyg dalej niz ja :P
ja tez juz chce byc tak daleko jak Ty :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaana ja tak samo mam z tymi obliczeniami 🙂 cały czas mi się wydaje, że to piąty miesiąc hehe

Jai_ho no te pierwiastki były Boskie!! Ogólnie ten kolo i ta położna jacyś z d.. wyjęci za przeproszeniem. Zero prywatności babeczka biedna miała ile tam było osób w ogóle..masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie obejrzalam filmik z usg Olafka zeby sie przekonac ze tam sa jajeczka hehe :P i juz sama nie wiem :P 85% to jeszcze nie 100% nigdy nie wiadomo :P mam nadzieje ze na tym usg Maly odwroci sie do Nas tak aby szlo zrobic i fotke buzki i fotke sisiolka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...