Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jai_Ho u nas też mocno wiał wiatr, na klatce się okno otworzyło i waliło cały czas... Ale ktoś wstał je zamknąć.

Sibi ślicznie wyglądacie 🙂 Ja w białej sukni pojde 11.06.2010 teraz jestem po cywilnym 🙂 Ale widzę bez welonu ? Wlasnie tez rozstrzygam tą kwestię czy iść z czy bez 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 dzięki
my też braliśmy cywilny ale z całą oprawą, weselem itd wszystko jak przy kościelnym tyle że w Urzędzie i raczej koscielnego nie planujemy
nie chcialam welonu bo to tylko męczy trzeba uwazac na fryzure, żeby go nie przysiasc itd mialam miec troszke inna suknie alu juz niestety sie w nia nie zmiescilam :P

jak znajde swoje zdjecie sprzed tygodnia to wkleje ale narazie to mam bajzel w kompe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sibi, fotki super!
Co do lezenia, to symulowac byloby mi trudno, bo moj T. zna mnie juz za dobrze, aby uwierzyc, ale poprostu jak sie gorzej czuje, lub najzwyczajniej mam lenia to mowie jak jest i robie nic 🙂) Zreszta on tez 🙂) ale jakos kazde juz wie jak robic aby bylo dobrze i fair, chociaz nie zawsze tak bylo na poczatku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ano tak 🙂 Też mam ten problem że w moim przypadku o symulacji nie ma mowy hehe 🙂

jej szukam w necie kartki z kalendarza z 12 czerwca bo mi potrzebna do pamietnika i kurcze nigdzie nie ma takiego czegos jak bym chciała 😞 W może wy macie w domu takie kalendarze wydzierane ?? Potrzebna mi data 12.06 tego roku ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jesli chodzi o symulowanie to chyba ja jedna w to uwierze ale nikt kto mnie zna :P
nie mam kalendzarza niestety

a my koscielnego nie chcielismy i dlatego byl cywilny a ze wszystko zalatwilismy dosc szybko to nie bylo na co czekac i choc wszyscy mysla ze to byla wpadka to tak wlasnie nie jest!! mialam dosc powazne problemy zdrowotne i niestety decyzja lekarza byla taka ze "albo teraz sie bedziemy starac, albo moze sie to pozniej nie udac" a ze chcielismy bardzo dzidziusia to zaczelismy starania i sie udalo!! w dzien matki sie dowiedzialam ze bede mama a za tydzien wszystko bylo juz ze slubem zalatwione 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sibi u nas też rodzinka i znajomi mysla że wpadlismy ale mnie to wal... bo ja wiem ze tak nie było. Tymbardziej ze kilka dni przed zajsciem w ciaze sie rozstalismy, no wiec nasze dziecko powstalo swiadomie w wyniku godzenia się rodziców 🤪 Z miłości poprostu 🙂

Bob no włąsnie nie bardzo wiem jak to zrobić, nie chodzi juz o ta fakture papieru, tylko jak to zrobić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
te mi się bardzo podobają ale cena ... :/ no i nie za bardzo spełniają swoją podstawową funkcję czyli zasłanianie przed wścibskim wzrokiem sąsiadów bo prawie całe okno odsłonięte..

http://www.allegro.pl/item810042665_marzena_firany_balkon_biala_ecru_firana_gipiura.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aana ja też właśnie kawkuję ale piję jedną dziennie rozpuszczalną i wcale nie lurkę bo nocki mam bezsenne a jakoś musze funkcjonować i mieć siłę dla mojej szalonej córci (5,5l)
Dobrze,że nie jest już tak absorbująca ale obiadek i inne obowiązki jednak są..
Właśnie mi chodzi po głowie by upiec jakieś rogaliki drożdzowe z konfiturką...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry Mamusie 🙂 zanim to napisalam musialam nadrobic pare stron gaduly jedne :P
Iwiokej łap oklaska dzis Macie 100dniowke 🙂 🙂 🙂
Sibi sliczne fotki no My mamy tylko cywilny i kolacje i %%% po a koscielny w Polsce jak sie uda w 2011 a jak nie to w 2012 🙂
Rozyczka sliczny brzusio 🙂
No a u mnie hmmm noc byla baaaaaardzo ciezka 😞 myslalam ze nie dam rady i wyladuje w szpitalu...ale juz mialam w glowie ich diagnoze : rozciaga sie pani stad ten bol.
Nie zycze nikomu 😞 zaczyna sie zawsze tak samo klilka godzin przed atakiem chodze siusiu doslownie co 20min! A pozniej lapie mnie bol w godzinach 24-6 rano i wierzcie mi nic na to nie pomaga 😞
boli cala lewa strona miednica pachwina i tak jakby bok macicy i co jakies 2min skurcz w nerce...idzie poprostu zemdlec z bolu. Siedzialam i wylam z bolu!!!ani suszarka nie pomogla ani leki nic kompletnie ja nie wiem co to jest 😞 wyglada jak jakas kolka albo ucisk...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
halo halo dzien doberek 🙂

Aaana ja mam juz za soba 2 karnisze, jeden w sypialni jesr drewniany ciemny braz, bo w takich kolorach jest sypialnia.
A w salonie taki metalowy to znaczy mozsieżny bardziej, i masz racje kup na allegro , bo my przepłacilismy w sklepch 😞

Majster konczy dzis sufity, dzis najbrudniejszy dzien bo dociera 😞 ale mam lepszy humor bo juz koniec zaraz 🙂


Sibi piekna fotka ze ślubu 🙂
My planujemy sie pobrac maxymalnie do wrzesnia 2010, koscielny bedzie, welon tez bym chciala ale krótki i nisko upiety 🙂
U nas jest mała rodzina wiec zamist wesela bedzie raczej przyjecie albo uroczysty obiad w wynajetej knajpce.
Ale jeszcze bez szczegułów bo chcemy skonczyc urzadzac mieszkanie i dopiero bedziemy myslec o slubie.


Mója córaobudziła mnie o 8 takimi kopniakami z dwóch stron naraz, i kopie tak caly czas od 8 🙂

Ja tez sobie zrobie kawę inkę z mleczkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek a może ciepła kąpiel - wiem że nie powinnaś ale w tym wypadku może to mniejsze zło

Nikoś pocieszyłaś mnie ze też kawą się wspomagasz - ja bez nie nie dałabym rady bo nocki ciężkie ale mam wyrzuty bo czyję małą jak po kawie się rusza mocniej

Dodi już prawie koniec remontu - gratuluje!! 🙂 jupi 🙃
jakie masz karnisze - pojedyncze i na nich firany i zasłony czy podwójne? ps. tez mam ciemnobrazową sypialnię - wyglada trochę burdelowo :P ale nam się podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi no to jestes w 3cim trymestrze 🙂 suppper 🙂
Klaudia Olafek powrocil hehe :P kopal w nocy jak najety choc mysle ze to przez to ze ja nie spalam i wiesz tu placz tu suszarka ale rano jak udalo mi sie zasnac cos ok 6stej to Olafek obudzil mnie kopniaczkami o 9tej i kopal ponad godzine non stop 🙂
Kochane Malenstwo ja to najbardziej boje sie o niego jak tak mnie boli bo nie wiem co to moze byc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja bez kawy nie zyje!! zawsze rano pije slabsza niz zawsze ale pije choc na poczatku nie bylo mowy o kawie bo mnie cofalo i chodzilam jak snieta ryba ale od jakiegos 15 tyg wszystko wrocilo do normy 🙂

Chcialabym juz tak 34 tydzien zeby juz tak malo zostalo a tu jeszcze tyle..... choc termin wg pierwszych ruchow mam na 18.01 😁 a wg ostatniego USG na 29.01 wiec kto wie moze moja dzidzia juz w styczniu sie urodzi 🙂

mnie od jakis 2 tyg boli kosc lonowa i cala prawa noga najgorzej jak wstaje jak staje np na jednej dodze zeby buty ubrac-masakra i tez nic nie pomaga 🥴
mnie budzi w nieboglosy wyjacy pies!! masakra!! i tak do samej 15!!!!!! w nocy wstaje po 1 (jesli wczesniej pojde spac) i dokladnie 4.26 codziennie - punktualna ta moja mala :P

A własnie jak często chodzicie do swojego gina?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...