Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Dodi fajna foteczka 🙂ja tez cos w koncu musze wrzucic :P poczekam do slubu haha 🙂
Titinka slub juz za 13dni 🤪 1grudnia :P juz ja sie tam widze hahahaha :P chyba powoli zaczynam lapac stresika 🙂
Wlasnie pieczen wstawilam 🙂 mialam robic mizerie ale zapomnialam smietany :P wiec zrobilam ogora z cebulka pieprzem i sola i tyle w temacie :P bedzie ok
Maly ale sie wierci nie kopie prawie wogole dzisiaj tylko co chwilke sie przewraca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziewczynki foteczka z 4 tego miesiaca chyba, ale jakos ją lubię i zmieniłam 🙂 wolę zebyście patrzyły na ładną buzie, a nie jakas spuchnietą, bo mam wrazenie ze coraz wieksza na twarzy jestem 🙂

kurde ale sie najadłam 🙂 dobre bylo 🙂

Mojego jeszcze nie ma, no ciekawe o której zjedzie dzis ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi dobrze wygladasz 🙂 🙂 🙂
a Twoj to co se mysli zadzwon do niego i zapytaj o ktorej wraca 🙂
Moj juz wraca wiec bedzie ok 6stej w domciu 🙂
obiadek i tak bedzie za godzinke dobra bo Mariusz jadl w pracy o 2giej wiec pisal ze nie bedzie jeszcze az taki glodny :P
mam lenia i dupki mi sie nie chce ruszac :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzucholki 🙂

a Wy znowu pełno tematów że nie idzie nadarzyć za Wami 🙂 Nie piszcie tyle hehe 🙂

ja już na szczescie w swoim domku 🙂 Zaraz bede sie układać do snu bo już mi sie nic kompletnie nie chce. Wypompowany znowu cały tydzień. A jeszcze jutro z siuskami musze leciec i to pieszo. Ehhh

Dodi ślicznie wygladaszm nie przesadzaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam też nową mamusię 🙂
Nie pamiętam już która z was pisała po oglądnięciu tego filmiku z polskim porodem że tam zero prywatności, a ja wam powiem z własnego doświadczenia ze na takim zwykłym porodzie to raczej tylko położna od czasu do czasu zagląda bo kilka kobiet na raz rodzi i tylko się cieszyć trzeba że ktoś przy nas jest a nie stresować towarzystwem, tak naprawdę to dopiero na sam koniec często przychodzi lekarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorowo

ja przyszłam na necika bo mnie mój wkurzył, wlonczył sobie jakis program o facecie który musi przezyc w trudnych warunkach bez jedzenia i schronienia i to oglada, jak na polsacie leci komedia , powiem Wam ze chyba ja sie zmieniłam jakos , bo wszystko mnie wkurza , czasem sie zastanawiam jak on ze mna wytrzymuje.. nie dosc ze zero sexu to jeszcze tyjacą, gadająca ciagle pod nosem sknera 🙂 🙂

dzieki dziewczynki za komplementy 🙂 moze i nie widac tych 12 kilo bo bylam bardzo szczupła, ale mimo to żle sie czuje z obecna wagą 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie a ja anie umiem zasnac przez to swedzenie eh

Dodi_W 12 kg nie widac a co ja mam powiedziec jak u mnie na odwrot przed ciaza wazylam 68 kg a teraz 67 takie jaja wszedzie schudlam ale brzuszek urosl strasznie a gdzie tam do konca oh...

[URL=http://img145.imageshack.us/i/dsc01019ml.jpg/][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/5572/dsc01019ml.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamuśki 🙂
Mam nadzieje że nocka byłą przespana 🙂 U nas tylko jedno wyjscie o 1 szej do kibelka 🙂 Reszta w miarę spokojna 🙂

Sibi Witamy na naszym forum 🙂 Ja do 29 tygodnia przytyłam według mojej wagi 11kg 🙂 A waga wyjsciowa to 57 kg 🙂 Więc nie jest tak źle. Narazie nie czuje aż tak bardzo tych kilogramów :P

Anitek Ty niedługo masz Swoj ważny dzień 🙂 Ale super 🙂 Chciałabym to przeżyć jeszcze raz hehe 🙂 Steresik jest D: ? no ale z drugiej strony niedługo cała rodzinka się zjedzie do domku 🙂

Dodi z tymi humorami to już chyba tak jest bo ja od początku ciąży też jestem nie do zniesiania. Co chwile się z mężem kłocimy, wczoraj nawet też, ech co zrobić, nawet nie umiem się opanować.

Różyczka ale masz duży brzusio =) Sliczny

Bob tez popoieram że one chyba oszalały z tym pisaniem bo ja też nic innego od tygodnia nie robie jak nadrabiam czytanie 😁 hehe

Darusia jak tam zakupy do Ikea masz wybrane 😁 ?

ojjj przyjechał Pan chlebek wiec trezba zejść po pieczywko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie , witam jako pierwsza 🙂
rozyczka ale ty masz fajny ten brzuszek, wygląda jak piłeczka albo pomarańcza :P
Dodi co do nerwowości to ja też tak mam, wszystko mnie wkurza i jak kiedyś olewałam to ze np. ktoś mi się wepchał w kolejkę to teraz mało bym nie pogryzła, jeszcze do tego nie doszło ale do końca ciąży jeszcze 3 miesiące i wszystko jest możliwe tym bardziej że wciąż mi się pogarsza 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej
dopiero nadrobilam wczorajsze posty :P baaaardzo rozmowne bylyscie....

jesli chodzi o slub i remont to moge cos powiedziec w tym temacie!! 15.08 bralam slub bylam w 17 tyg jesli dobrze pamietam i bylo cudownie wesele sie skonczylo o 4 rano i byla do konca choc wrocilam na bosaka do domu bo nie mialam w co nog wlozyc. Jest to piękny dzień i choc jeszcze dokuczaly mi mdlosci i sennosc to dalam rade do konca i jakbym mogla to bym powtorzyla ten dzien!!!
Remont...... Dodi wiem dokladnie co przezywasz!! ja mialam remont przez 2,5 miesiaca!! kapitalny!! masakra do tego moj maz..... przy tym same awantury i nieporozumienia!!! pamietam jak dzis jak w 15 tyg ciazy kafelki ze scian kulam i tapety zrywalam 🥴 srednio fajne to bylo ale przezylam a teraz mam czysto i ladnie w domku!! tylko pokoik trzeba jeszcze dla Marcelki urzadzic ale to po nowym roku!! Wiem co znaczy brak faceta w domu w trakcie remontu i powiem ci ze ja zrobilam duzy blad pokazujac ze sama wiele zrobie... przez to wszystko wlasnie nie jadlam bo nie mialam czasu... anemia, niedowaga, fatalne samopoczucie.... dziewczyno dbaj teraz przede wszystkim o siebie olej szafy i podlogi!!! u mnie doszlo do tego ze z tych nerwow i stresu trafilam do szpitala i od tego momentu podlogi mi zamiatac nie wolno :P jak chce sobie po swojemu posprzatac to jak moj maz jest w pracy!!! :P

jak mi sie uda to wkleje Wam zdjecie ze slubu

a jak z Waszymy apetytami? bo ja nie jem jakos wiecej niz przed ciaza!! a moja waga dzisiaj 61,8 kg a 2 dni po zrobieniu testu byla 56,6 kg 🙂 dobrze ze juz 5 na +
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ano tak jak sie za duzo pokaże to też nie dobrze bo pozniej jestes wykorzystywana :P Najlepiej to umierać zeby kazdy Cie obchodził :P Tylko ja tak nie umiem, i nie wyobrazam sobie jak bym miała leżec cała ciążę. Eh co zrobić, trzeba myslec pozytywnie ze jak się skonczy remont to bedzie w domku pieknie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂
jak ja lubie tu zajrzec z poranna kawka 🙂 Noc raczej malo spokojna, bo przez te wiatrzysko caly dom sie ruszal, a przynajmniej mi sie tak wydawalo, a poza tym cos sie stalo z dachem na werandzie i tak sie to tluklo, ze myslelismy, ze zaraz sie oderwie i odleci 😲 . Dzis juz na szczescie spokoj, tylko znowu mam cale okna zaklejone jakims blotem z lisciami wrrr... chrzanie to, opuszcze rolety i juz 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj to prawda ja tez nie umiem lerzec i patrzec jak inni robia ale trzeba czasem byc egoista :P
chcialam wstawic zdjecie i nie moge cos sie strona blokuje nie wiem dlaczego [img size=499]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/22222222.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...