Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
patrzyłam na tym allegro i jakos mało rzeczy z tej ikei tam jest...
Klaudia nie bede zawracac ci głowy, zreszta ja jestem tak niezdecydowana ze sama nie wiem co bym chciała ale dziekuje za miłe checi 😘 😘 😘 😘
u mnie w ogole te ruchy sa juz inne niz przedtem teraz te ruchy bardziej sa takie "ciagłe" ta jakby mi nozka albo raczka malutka jezdziła od srodka po brzuszku no i czasem kopniaki tez poleca ale niedawno to były raczej takie pojedyncze kopniecia.
no i ostatnio przechwaliłam sie z tymi przespanymi nocami bez chodzenia na kibelek w nocy. bo od 2 dni znow zaczynam chodzić... :P

a pamietacie jak jeszcze niedawno pisałysmy o tym jak bardzo chciałabysmy poczuć ruchy naszych malenstw?? 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Darusia Olafek tez jest glowka w dol 🙂 mysle ze on raczkami tak sobie rusza albo cos...
ale kopniaki tez czuje po bokach...i to tak zupelnie z bokow ze az dziwne gdzie on tam zawedrowal :P
ale w tym lonie to doslownie pare cm od konca lona wogole wiec mam wrazenie jakby mial wyleciec zaraz :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej no ja jak leze albo polsiedze to Maly szaleje :P choc ostatnio zauwazylam ze nawet jak stoje to dosyc czesto mi sie obrywa 😁
ale wlasnie tych kopniakow jest jakby mniej choc bardzo mocne ze az sie wystarsze czasem :P
za to jest to uczucie ktore Darusia opisuje to tak jakby Maly od srodka przejezdzal raczka albo nozka po duzej powierzchni. i wtedy jedna strona jest wypchana a druga taka plaska i to tak smieszne wyglada. Ale podobno tak to juz bedzie bo dzidzia nie ma juz miejsca na takie figle 🙂
pamietam jak jedna z Mamusi ktora jest o jakies 10tyg dalej pisala ze jej bedzie brakowac tych kopniakow hehe to prawda mi juz teskno :P ale z drugiej strony sie ciesze bo wiem ze Dzidzia rosnie 🙂
a wogole to najbardziej zaskoczyl mnie moj pepek wczoraj byl jeszcze wklesly wstaje dzis rano a pepek jest doslownie plaski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek niestety na chrapanie T. nic nie pomaga 🙂) poza tym i tak przy malym bedzie elektroniczna niania z detektorem oddechu, wiec tu juz jest spore ulatwienie. a jak podrosnie to i tak bedzie mial wyjete szczebelki, aby zawsze kiedy chce mogl przyjsc do nas spac.. zreszta ja sobie teraz planuje i wyobrazam, a zycie pewnie i tak przyniesie jeszcze inne rozwiazania 🙂
ale mimo wszystko nie jestem za tym aby latami dzielic lozko z dzieckiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe co do pepka to ja juz mam wystający:Pczasem mi sie uda go wcisnac jak leze hehehe
ostatnio byłam odwiedzic moja prace bo kolezanki i szefowa bardzo chciały mnie zobaczyć i miała rozpieta kurtke a przez sweterek pepek mi odstawał no i ona z tekstem na cały sklep " ale ci pepek odstaje 🤪 " i sie ze mnie pompuje hehehe zadziwiajace ze niektorych ludzi to tak dziwi , ja tez tak reagowałam jak moja siostra była w ciazy a teraz to jest dla mnie zupełnie normalne hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noja tez kupie nianie bo jednak z sypialni do salonu mam kilka dobrych metrow wiec wole byc spokojna 🙂
no wlasnie zycie pokaze hehe bo Moja siora tez plany miala a teraz Mala wstaje co 30min lub co godzine i czesto juz ja bierze do lozka bo by nie dala rady :P
Wlasnie siorka z mama szaleje we wrocku na zakupach i dzwonily ze kupia mi sukienke i taki plaszczyk welniany 🙂 sa gdzies tam w sklepie z odzieza dla ciezarnych 🤪 🤪 🤪 suppper 🙂 moja siora ma extra gust wiec na pewno bedzie ladne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc dziewczynki 🙂

Moja też mnie kopie po bokach, a tak jakby nad pęcherzem czuję jak smyra raczkami czasami zastuka 🙂 Widziałam ją w poniedziałek na usg, więc dokładnie wiem co gdzie ma hehe 🙂 Główka tez na dole 🙂

Właśnie wróciłam z miasta ale nabiegała się dzisiaj..uff. 🙂 Wczoraj byłam zanieść moje zwolnienie do tłumaczenia i jak otworzyłam drzwi do biura to pies mnie i moja mamę zaatakował taki wielki..kurde w biurze psa ogromnego trzymają co się zruca na ludzi. Myślałam, że tam zawału dostanę. Opierniczyłam tą babkę. Dzisiaj jak poszłam odebrać zwolnienie to ona do mnie, że wydać nie ma. No kurde ledwo co się doczłapałam na czwarte piętro, mówię jej że w ciąży jestem i mi ciężko a pizdunia..no trudno ja nie mam wydać..eszz.i poszłam rozmienić. Więcej tam nic nie zaniosę, zaraz im reklamę w necie zrobię hehe 🙂

Kupiłam za to wracając takie dwa śliczne kubko-filiżanki do kawy 😁 mama będzie miała niespodziankę jak wróci z pracy 🙂 kawusia w nowym kubeczku. Nawet pani kasjerka w sklepie się nimi zachwycała hehe
A no i odblokowałam sobie telefon, okazało się że ściągniecie sim locka kosztuje tylko 20zł 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz tez coraz czesciej kladzie reke bo w koncu Olafek kopie i jego :P bo pamietam ze na poczatku jak tylko Mariusz kladl reke to Maly siedzial ciuchutko :P
ale to przewracanie sie jest najlepsze hehe :P
no ja mysle ze moj pepek do slubu juz wyskoczy a wtedy bedzie go widac przez sukienke ale to bedzie smieszne hehe :P jej mam wszycia w piatek mam nadzieje ze uda sie ja wszyc tak jak ja chce bo jak narazie jestem zalamana ta sukienka 😞
U mnie byl wczoraj kumpel z pracy i jak mnie zobaczyl powiedzial ze wygladam wrecz super i ze tylko brzusio mam a reszta bez zmian i odrazu dodal jak to moje kolezanki z pracy w ciazy wygladaja :P to fakt irlandki sa naprawde grube bedac w ciazy ale mysle tez ze to moze ich dieta albo cos... sama nie wiem bo ja tez jem duzo takich tlustych rzeczy slodkiego itd. ale moze juz taka mam nature 🙂
Iwiokej sen widze tez niezly mi sie snilo dzis ze mnie jakis koles postrzelil 3razy pozniej mnie zwiazal i powiedzial ze zaraz wroci i mnie dobije 😞 obudzilam sie taka wystraszona 😞
ja w nocy do wc chodze 2 razy :P wiec sie ciesze bo jak mam koszmary to przynajmniej sie koncza :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Darusia dla mnie to żaden problem.

Anitek my z Darusią mamy tylko pare dni różnicy więc te ruchy też faktycznie są juz inne niż te które czujesz Ty.

Mój Mały chyba jeszcze lata po całym brzuchu bo ja w różnych miejscach czuje 🙂 raz kopniaki raz jak sie przeciaga raz wypycha nóżkę rączke głowke albo dupkę bo nigdy nie wiem co tam mi wychodzi 😁

A pepek tez mam na maxa wysuniety ale jeszcze nie tak żeby mi wystawał bardzo 🙂 W ogole czuje juz taki napiety brzuszek 🙂

a Nianie tez kupię na pewno [file] na [file] wet widziała ze sa teraz z kamerkami, ze widzisz dziecko no ale ja jakiejs willi nie mam wiec szkoda kasy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no ja od 2-3dni czuje roznice w ruchach wiec mysle ze to raczej to o czym piszecie. No coz mi to nie przeszkadza wazne zeby Olafkowi bylo dobrze 🙂a z tego co piszecie to uczucie mamy to samo 🙂
no wlasnie ja tez od paru dni jak stane prosto to mam wrazenie ze nie mam juz skory na brzuchu i juz nawet nie da sie zlapac kawalka skory. No ale brzusio rosnie jak na drozdzach wiec nie ma sie co dziwic 🙂
zjadlam cala miseczke platek i zaraz pekne :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cos nie moge nic nakrecic bo jak tylko bluzke podniose to jest cisza :P
ale poczekam jeszcze z 2-3tyg i na pewno uda sie cos nakrecic bo wtedy to juz nie bedzie mial tak duzo miejsca zeby uciec hehe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no a My zjedliśmy właśnie kluseczki z boczusiem 😁 😁 Mniammmmmm 😁

No wlasnie im dalej tym latwiej nam bedzie uchwycic ruch 🙂 Ja mam filmy od 20 tygodnia ale tam prawie nic nie widać w porównaniu do tego co ostatnio nakręciłam 🙂 hehe Moj mąż sie zastanawia jakie to dziwne uczucie musi być jak Dziecko kopie 🙂 a ja mu mowie że jak w drugim wcieleniu bedzie kobieta to zobaczy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Udało sie wziąśc prysznic, umyc ząbki i uczesac 🙂 wróciłam juz do sypialni czysciutka jak kaczuszka :P:P

pępolek mój zmienil kształt ale jeszcze nie wyskoczył 🙂

w piatek ide na szkole rodzenia na 19.00 pierwszy raz , troche sie cykam bo boje sie grypy, a to jest w szpitalu połozniczym, ale gdzies na dole w jakiejsc sali, mam nadzieje ze nie zaraze sie niczym 🙂

Dowiedziałam sie ze jak bede uzestniczyła we wszystkich zajeciach to dostane stówkę zniżki na odzielną salę o porodu, tak sie zastanawiam czy warto?? bo ja mam pozwolenie od gina na teoretyczne zajecia, a zeby miec tą znizke to trzeba uczestniczyc tez w praktyce , pewnie bym patrzyła tylko z boku, ale stówa to nie duzo wiec sie zastanawiam.

Rwa kulszowa sie odezwała pod prysznicem niestety 😞

Jai_Ho co do tego obrazka , to samemu sie nie da chyba, bo to specjalne firmy malują te 4d specjalnymi farbami dla dzieci,wiec trzeba by było zabulic kaskę chyba 😞
ale mnie sie podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sie splakalam...Obejrzalam filmik jest na brzuszku w opisie 25tyg bo 26tyg nie maja niestety...jakie to jest niesamowite!!!!!!!!!az mnie rozpiera w srodku jak sobie pomysle ze Nasz Synus tez tam sobie jest w moim brzusiu 🙂
no Mariusz to samo mowi ze to musi byc niesamowite uczucie a on sie tak cieszy jak Olaf kopie hehe 🙂 dzis znow bedzie wsluchiwal sie w bicie serduszka 🙂 bo ostatnio sie nie udalo a czytalam ze od teraz partner moze uslyszec przez skore :P ostatnio jak Mariusz probowal dostal kopniaka w glowe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe a zobaczysz Anitek jakie to super uczucie jak Swojego Olafka bedziesz widzieć jak na dłoni 🙂 zobaczysz do kogo podobny jest 😁 To jest dopiero super doznanie 🙂 Wez chusteczki hi hi 😁

Tez się zastanawialam na szkola rodzenia ale z drugiej strony nie wiem czy to warto czy nie, nawet nie wiem ile to kosztuje.

A ja mam stetoskop ale jeszcze kurcze nie udalo mi sie słyszec małego serduszka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...