Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Aaana kapiel nie pomaga tez juz probowalam...co prawda prysznic bo nie bede ryzykowac w wannie ale to prawie to samo jak dla mnie...Poza tym nawet suszarka nie dala rady...To wyglada jak kolka nerkowa z tego co wlasnie czytam. Ja mialam czeste infekcje przed ciaza i nawet lekarz mowil o piasku na nerkach wiec moze jak Maly uciska gdzies z lewej strony to zatyka odplyw moczu z nerki i stad ten ostry bol...Wierzcie mi tego nie da sie opisac slowami...Mysle ze po takim czyms porod dla mnie bedzie doslownie pestka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Sibi mowilas o tym lekarzowi??? bo z tego co piszesz to to moga byc objawy rozejscia sie spojenia łonowego tym bardziej ze piszesz ze bol jest silniejszy jak stajesz na jednej nodze...
to rozejscie to wlasnie bol spojenia lonowego moze tez bolec w pachwinach lub po wewnetrznej stronie ud.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi tutaj to jest skandal moja prowadzaca jest normalny lekarz internista w szpitalu nawet nie badaja tylko krew mocz no i szybkie usg doslownie 2min zeby zobaczyc sercduszko i lozysko. ja chodze do ginka prywatnie raz na 4tyg. Juz sie nie moge doczekac 28smego bo mam usg 3d4d 🙂
a wizyty u mojego lekarza prowadzacego poczawszy od 28tyg mam co 2tyg na przemian ze szpitalem.dotychczas mialam co 4tyg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dodi gratulacje 🙂
anitek to masz "mały" trening wytrzymałości przed porodem..
mi dokucza ból kręgosłupa 😞
ja zmykam z psem i do sklepu po składniki na rogale,muszę jakąś robote sobie wymyśleć.
Jak by Wam się nudziło podaję przepis

http://www.kuchnia.o2.pl/przepisy/obiekt_int.php?id_p=1374
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszly wyniki moczu mam zadzwonic za 20min hmmm znajac irlandzkie metody badania moczu pewnie znow nic nie wykazalo pomimo ze te testy paskowe zawsze cos pokazuja...Oni to maja generalnie w dupie z tego co widze. Mocz powinien byc zbadany w ciagu 12godz od oddania probki a mi sie wierzyc w to nie chce ze oni to tak szybko badaja...bo czesto na wynikach jest np ze mocz trafil do laboratorium o 23ciej a ja oddalam go rano o 10tej!!!ech skandal 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bylam u lekarza rodzinnego bo tak mni poradzila polozna ze szkoly rodzenia a u mojej gin bede dopiero za 2 tyg myslicie ze to moze byc cos niebezpiecznego? moze pojde wczesniej do niej?
anitek mam dokladnie tak jak ty piszesz bol nogi od wewnatrz 😮 czasem chodzic mi ciezko!!

ja chodzilam caly czas co 2 tyg bo raz ze mialam zagrozona ciaze a dwa po L4 teraz mam przerwe miesiac i znowu bede chodzic co 2 tyg bo to bedzie juz 31 tydzien

ja mialam juz 4d mam nawet nagrane na dvd niesamowite przezycie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi szczerze? to ja bym poszla wczesniej na Twoim miejscu. Moze to tez byc ucisk dzidzusia bo w koncu jest juz glowka w dol i to tez moze powodowac bol ale mysle ze skoro masz tez problem z tym staniem na jednej nodze itd to powinnas to sprawdzic. Ja juz tez powiedzialam sobie ze po dzisiejszej nocy jesli jeszcze raz mnie dopadnie ten bol to jade na pogotowie bo czytam ze ta kolka moze powodowac przedwczesny porod 😞 Sibi ja tez jestem w zagrozonej...Bylam przez plamienia a teraz przez lozysko przy szyjce...Zrobcie cos zeby ten czas szybciej lecial bo oszaleje chyba 😞 😞 😞 tak sie boje o Malego za kazdym razem jak to boli...A ten cholerny szpital wysadzilabym w powietrze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek no widzisz moze Olafek miał jakies ciche dni że wrócił do kopania 😁 hehe ja nic juz nie mowie bo chyba moje dziecko naprawde bedzie miało ADHD bo non stop sie wierci. teraz jest na etapie przebracania sie. ehh 🙂 Slodkie to 🙂

Dodi dobrze ze dobijasz do mety z tym remontem bo sie wykonczysz 😞 Żuć te robote i przyjedz do mnie 😁 🙂

a ja mialam isc dzis z siusiami ale mi sie nie chcialo wstac, pojde jutro 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sibi jaki słodki brzucholek 🙂 hehe zaraz Wam moj wkleje 🙂 aaa no i filmik wam wrzuce na youtube z moim Fifikiem w brzuszku 😁

Anitek Ty to taki znawca jesteś ze szok 😁 Wszystko wiesz normalnie ! Łap oklaska.

Dodi śliczny pokoik 😁 hehe ja mam czerwoną sypialnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek powiem ci ze mnie tez to bardzo martwilo bo nie wiedzialam wlasciwie co sie dzieje ale wlasciwie mnie lakarka uspokoila mowiac ze to wlasnie ucisk ale lezenie nie bardzo pomaga tym bardziej ze jak wstaje jest tylko gorzej :/
zadzwonie dzisiaj chyba do mojej lekarki czy mnie gdzies wcisnie albo mysle czy by do niej do szpitala nie jechac....
ja lezalam 2 razy w szpitalu w 8 tyg z powodu boli i w 23 plamienie-masakra!!!!
Dodi śliczne firanki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi wiesz uwazam ze szpital wlasnie od tego jest zeby pomagac a nie beda sie lenic...pisza ze na to nawet nie ma lekarstwa tylko poprostu trzeba to sprawdzac bo moze dojsc do rozjescia sie lona a wtedy nastepuje porod...Podjedz do szpitala i powiedz co Ci jest tym bardziej ze jestes w ciazy zagrozonej to lepiej dmuchac na zimne!
To oczywiscie moze byc tylko ucisk choc w moim przypadku Maly uciskal i normalnie funkcjonowalam i puscilo po 2dniach 🙂
Fajny brzusio masz 🙂
Klaudia dziekuje :* ech no mam taka ksiazke medyczna dla ciezarnych napisana przez lekarzy 😁 przeczytana od deski do deski stad pewnie tez duzo w glowie utkwilo informacji a wlasnie zajrzalam i jest dokladnie jak napisalam o tym spojeniu.
Sibi jak chcesz to zadzwon do lekarki swojej najpierw tylko pytanie czy jest sens bo mi np ginek mowil ze jak sie cos dzieje to do szpitala mam jechac bo on w gabinecie i tak mi nic nie poradzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudia sliczny masz brzuszek, 🙂
ja tez takie majcioszki juz nosze ,najwygodniej mi 🙂
a sypialnie masz super, ja bym chciala jakis odwazniejszy kolor ale mój sie nie zgadza 😞

Chetnie bym przyjechała do Ciebie 🙂 niechce mi sie patrzec na ten pieprznik, ZJEM CZEKOLE NA POCIESZENIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia ale masz brzusio super 🙂 tez widze ze masz taki wlasnie podluzny i nizej mowia ze to na chlopca hehe 😉co do sypialni to masz super kolor ja tez chcialabym cos zrobic ale nie moge 😞 bo wynajmujemy mieszkanko wiec nam nie wolno nawet gwozdzia w sciane wbic 😞
Dodi ale masz tam sajgon biedaczko 😞 ale pomysl jak bedzie za pare dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia firanki tez super swietny pomysl 🙂
co do galotow to ja nosze tylko i wylacznie bokserki tak jak kiedy latam tylko w stringach tak teraz tylko bokserki 🙂 ale sa wygodne i wogole fajne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SUPER firanki 🙂 tylko nie na moich sąsiadów, jak nie są zasłoniete to nas widza niestety 😞 wiec musze miec pelne takie jakie są 🙂

Anitek mój dzis bedzie jeszcze malował 😞 wiec mysl ze dopiero w sobote sprzatanie , bo jutro do pracy jeszcze musi isc , a ja sie za to nie biore 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Dodi trzymaj sie z dala od tego!!! masz sobie odpoczywac 🙂 Ano tak jutro piatek Moj idzie w sobote do pracy...na szczescie to ostatnia sobota w tym roku hehe :P
ale w sumie za taka sobote w pracy wiele mozna kupic 🙂
A biedny w poniedzialek do Dublina jedzie znow tylko na jeden dzien... a w sobote tez jedziemy do Dublina bo usg tam mamy hehe no to sie najezdzi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...