Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Klaudia dziekuje 🙂 ech nie wiem co sie stalo z nimi zniklo ok 30stu liczac te co dodawalyscie...
Ja pizamek mam juz 3 🙂wlasnie wrzucilam kabanosy do mikro zeby sie odmrozily :P no i mam herbatke cynamonowo jablkowa 🙂 ale nie taka torebkowa tylko normalnie z suszonych owocow 🙂 cos pysznego 🙂
widze ze zakupowy szal trwa 🙂 no ale ja juz mam WSZYSTKO 🙂 tzn przebierak mi przywiezie firma bo jest na zamowienie no ale juz zaplacone wiec uznaje ze kupione :P
tak bardzo chcialabym juz lampeczki na choince i reszte ale padam i nie mam sily na nic :P
Malutki teraz wypial pupe z drugiej strony pepka 🤪
jak ja to kocham 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipowej to ja nie mam 😞 ale zrobilam sobie ta cyn.jablko 🙂 no i wieczorkiem miodzik z cieplym mleczkiem 🙂 chora raczej nie bede czasem mam takie napady zimna sama nie wiem czemu moze z glodu hehe 😉 ale juz jem i jest cieplej ogrzewanie podkrecilam do 25'C i zaraz bedzie sauna w domciu :P
juz mi cieplej i lepiej 🙂
Brzusio nawet cieply sie zrobil hehe Malemu chyba tez zimno bylo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja też muszę poszukać w necie bo byłam w takim tanim sklepi gdzie koszule mają po 15 zł ale nic mi sie nie podobało i mało guzików do rozpinania no i długi rekaw a ja chce krótki.

A i pieluszki z okryciem kąpielowym kupie na allegro.

Anitka to pewnie pychotka ta herbatka 😁 mniam

ale najlepsze jest to ze nie zabałam kartki na zakupy he he 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak zakupy są najlepsze na złe samopoczucie, ale też wyczerpują 🙂
ja też jeszcze nic dla siebie nic nie mam do szpitala, no trzeba będzie się ruszyć w końcu i dokończyć zakupy bo jestem daleko w tyle 😞
a przed chwilą mój był naprawić kran u sąsiada, a tu niespodzianka dostanę jutro przewijak taki razem z wanienką, to jest taki 2w1 wkleję wam jutro jak mi przyniesie mój bo idzie do nich jeszcze raz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kartkami tez tak mam :P choc ostatnio udalo mi sie zabrac liste dwa razy z rzedu 😁
Iwiokej wiem o czym mowisz bo ja wlasnie mialam taki kupic to jest przewijak i podnosisz gore a tam wanienka w srodku :P mialam kupic ale poznej stwierdzilam ze lepiej kupie przewijak na lozeczko bo lozeczko ma az 144cm dlugosci wiec spokojnie mam miejsce 🙂
Herbatka pyszna :P
ale juz mi goraco sie zrobilo hehe 😉 kurcze zjadlam 4kabanosy i jeszzce glodna :P dojadlam 4mandarynki i sama nie wiem czego jeszcze szukam :P zjadlabym sobie jakas pyszna pizze albo cos takiego :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ oczywiscie ze tak jak daja to bierz hehe 😉
no mi nikt takich rzeczy nie da bo tu nikogo nie mam hehe 😉
chociaz ciuszki i takie tam rozne np. taki chodziko trampolinke dostane rowniez 🙂
ja przebieraka bym nie dostala wiec wybieralam z Moim ale my w sumie nie bardzo mamy miejsce na przebierak :P juz i tak nie wiem jak my to miesciemy...mieszkamy w 2 plus Dzidzia na 3pokojach i jeszcze problem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam taka z cebulka mmmmm pychotka :P no ale kiszka to tylko z polskim chlebkiem a ja nie mam polskiego tylko jakis irlandzki gniot ;> wiec chyba sobie ta kiszke dzisiaj podaruje...jutro podjedziemy do pl sklepu to kupie chlebek to kiszke wciagne na kolacje :P
w sumie racja taka sladowa ilosc to przeciez tylka nie rozerwie :P ja ogolnie wole unikac retinolu bo nie jest on zbyt dobry dla dzidzi...
ech no to juz sama nie wiem co by tu zjesc :P
a wiecie co to jest gzika? bo zjadlabym sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj byl taki i ta gorna czesc sie otwiera i tam jest wanienka 🙂 [img size=315]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/przebierak-fd7f49ad934292d7ad3cbf9918d3e02f.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwiokej napisał:
no właśnie na przykład moja ginka poleciła mi wątróbkę, a jak jej powiedziałam , że słyszałam że się w ciąży nie powinno to się zaśmiala, i odparła że to bzdury 🤢

Ech no to chyba pierwsza ginkowa ktora sie zasmiala z czegos takiego... u mnie wszyscy lekarze powiedzieli o watrobce a nawet o pasztecie...ze szpitala w ksiazce jest napisane zeby nie jesc watrobki ani przetworow z tego i w mojej ksiazce o ciazy tez jest napisane o tym...wit A jest zdrowa dla dziecka ale ta beta karoten ktory masz w warzywach a nie wit A : retinol ktora masz w watrobce i podrobach itd. wrzuc w google a zobaczysz jakie sa niebezpiecznestwa dla plodu...
Dziwna ta Twoja ginkowa jak dla mnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mięso
Unikaj:

* surowych, półsurowych mięs, drobiu, jaj
* wątróbek ! ! ! ! ! (zawierają b. duże ilości wit A.)
* tatara, surowego, mielonego mięsa
* nie spożywaj na zimno mięs, które powinny być podgrzane !
* uważaj na podroby, spożywaj tylko świeże, z renomowanych firm, sklepów
* zwróć uwage, czy mięso z grilla jest dostatecznie dopieczone !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam od poczatku ciazy nie zjadlam ani watrobki ani pasztetu i nie mam zamiaru tego jesc bo po co sie mam pozniej stresowac...
No ten przebierak jest fajny choc jak dla mnie ta wanienka jest bardzo mala...no ale zobaczysz sobie sama 🙂 na pierwsze tyg bedzie ok a pozniej mozesz kapac w wannie na takim lezaczku dla niemowlakow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no a ja w swojej ksiązce mam napisane żę atróbka jest zalecana :/ Eee uważam że jak się raz czy dwa zje to się nic złego odrazu nie stanie - gorzej jakbyś codzien to jadła.

Ja mam przwijak ale taki miekki 🙂 Nie usztywniony- ale dostałam go więć nie wybrzydzam.

Miałam starcie z tesciowa bo mi kurde wyżuca że ubranek nie chce wziac od szwagierki ( jej drugiej synowej) bo twierdzi ze są dobre itd ...a dupa prawda bo są sztywne i jakieś z dziurami, staromodne i nieciekawe, szorstkie i po 3-ce dzieci wiec czego się tu spodziewać. Eeeeh jak ja nie lubie jak mi się ktoś wpieprza w życie :/ Eh swoją babcie też wyzwałam bo mnie nagabuje żebym nie dała na imie Filip tylko inaczej bo jej sie nie podoba - no kurde czy ja im imiona wybierałam ? Moje dziecko moja sprawa wrrrrr

chyba się jakas wredna zrobiłam :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki Was tez swedza sutki??? bo mnie od 2dni tak swedza ze oszalec mozna 🤨 i smaruje i nic nie pomaga juz sama nie wiem bo najchetniej bym sie podrapala ale nie da rady...a do tego cyce tak bola ze sie dotknac nie moge...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...