Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Dzien Doberek 🙂
no ja wczoraj mialam sie pojawic ale po zakupach i ubieraniu choinki nie moglam sie prawie ruszyc 😞 nie wiem co mam z tym krzyzem boli mnie kolo kosci ogonowej tak mocno ze chodzic nie moge ani sie ruszac za bardzo i robi sie tak jak tylko pochodze jakies 2-3godziny 😞 masakra!!!Nie wiem jak ja dam rade robic te wszystkie dania swiateczne...moze zaczne juz od poniedzialku to do czwartku sie wyrobie 😉
Bob super chatka gratuluje zdolnosci 🙂 Dodi daj znac co tam u lekarza moze przynajmniej zmniejszy Ci dawke i bedzie lepiej!!!
co do lewatywy to ja nie robie i tutaj w szpitalu tez nie robia...
CandyMonka ten Twoj brat naprawde jest troche nie teges...tylek bym mu skopala normalnie 😠
My wlasnie przyjechalismy pod Dublin i tutaj do jutra jestesmy!!!jest tak zimno w domu ze szok...bo tutaj normalnie nikt nie mieszka wiec tylko pracownicy zostaja na noc jak pracuja w okolicy!!!ogrzewanie mam wlaczone na maxa i siedze w butach zimowych ubrana grubo bo zanim sie zagrzeje to jakas godzinka sie zejdzie 😞
Aaana a gzika to bialy ser zgniecony ze smietana i do tego sol i pieprz i ja np dorzucam szczypiorek ale mozna tez cebule czy rzodkiewke 🙂 no i do tego gotowane ziemniaczki w mundurkach i maseklko z sola na to 🙂 pychotke 🙂
Mnie dzisiaj cos ciagnie w pochwie...nie wiem skad to uczucie znowu :> chyba ze Maly gdzies tam sobie uciska.
A Olafik tak mi dal popalic wczoraj po pecherzu ze na koncu siedzialam z lzami w oczach :P 2dni z rzedu tak sie tam bawil 😁
a wczoraj wieczorem to chyba bylo apogeum Jego popisow Mariusz byl w szoku i sam stwierdzil ze takie cos to juz musi bolec :P fakt bolalo ale znosnie 🙂 Maly tak sie rozpychal jak nigdy a z lewego boku to chyba gierki wypychal bo tak to wygladalo 🙂
ech zrobilam sobie goraca herbate 5min temu i juz jest letnia taka tu zimnica :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Anitek spytaj się w aptece o maść ze Świstaka heh, nie wiem jak to po angielsku 😉 Babeczka z mojej szkoły rodzenia mówiła, że bardzo pomaga na bóle kości ogonowej i rozciąganie się żeber.

Współczuję zimna brrr..może sobie herbatkę w termosie zaparz aby tak szybko nie stygła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebym ja tu miala termos hehe :P nie no kosc nie boli jak siedze i sie oszczedzam ale jak zaczne sprzatac chodzic po sklepach itd to po 2-3godz jest tragedia :P ech jakos przepekam bez masci ale dzieki za pomysl hehe 😁 masc ze swistaka a to moze byc ciekawe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez wlasnie dlatego nic nie bede kupowac...bo nie chce uzywac jakis masci ktorych nie znam. Wlasnie pisze z kolezanka ktora tez jest w ciazy i jej lekarka nie kazala jesc makielek na swieta bo mak wywoluje skurcze 🤨 slyszalyscie o tym??? ja tak kocham makielki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta moja babeczka ze szkoły rodzenia jest strasznie prokeologiczna 🙂 Lubi różne takie wynalazki heh, mówiła że jedynie ta maść działa. Ja tam osobiście tez wolę pocierpieć niż się nią smarować mimo to dzielę się z Wami jej radami :P

O maku nic takiego nie słyszałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze to predzej niestrawnosc po maku niz skurcze...no ja go ogranicze ale to nie ze wzgledu na skurcze (naprawde nie slyszalam o czyms takim 🤨 ) ale ze wzgledu na to ze nawet jak nie bylam w ciazy po makowcu itd zawsze mialam rozwolnienie 😞 a wiadomo biegunka w ciazy to nic dobrego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek ona tak je dozuje powoli, na każdym zajęciu po jednym hehe. Następne spotkanie mam 7stycznia, więc może wtedy znowu coś palnie 😉
W sumie tak ogólnie to bardzo fajna kobieta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Kochane nie tylko Wy jestescie zdziwione tym makiem 😲 🥴 chociaz ja mysle ze to nieprawda...Hmmm :P
ach jeszcze zapomnialam dodac ze poza tym ze w tym domu bylo strasznie zimno to teraz alarm przeciwpozarowy pika co jakies 2min ale jedno pikniecie i spokoj :P
Moj zobaczy jak wroci co tam sie dzieje :P ale sprzataczka zostawila karte ze bateria siada i kupila nowa ale nie umiala jej wymienic wiec zeby ktos zobaczyl no a ja wymieniac jej nie bede bo musialabym sie niezle nagimnastykowac na krzesle a sobie to podaruje. W koncu zrobilo sie cieplutko w domciu 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałam taki alarm w UK co pikał co 5min, jakoś nigdy mu baterii nie wymieniłam z lenistwa. Po pewnym czasie już 6tych pików nie słyszałam, gorzej mieli nasi goście 🙂

Kurcze babka ze szkoły rodzenia odwiodła mnie od pomysłu kupienia mojego wózka..a przynajmniej próbuje odwieść podała mi wózek który jest dobry ale właśnie patrze, że nie ma on skrętnych kół..brrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka dobrze że nie kazała Ci samej wózka z kawałka drewna wystrugać 😉

Jak mieszkałam w stanach w takiej jakby bursie - byłam w męskiej a co :P to alarmy wyły prawie co noc tylko że to był przenikliwy dzwięk taki że uszy bolały i trzeba było wychodzić na dwór - tam było dużo gejów i chyba oni specjalnie alarmy włanczali żeby sobie pooglądać :laugh: no i ja też się napatrzyłam np. koleś w koszulce na ramionczkach z napisem angel do tego jedwabny szlafroczek w panterkę i kapcie na delikatnej szpilce z futerkiem 🤪 qurcze był bardziej sexowny niż ja!!:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka co do wozka to najwazniejsze abys Ty byla zadowolona...Ja nie czytalam opini zadnych z racji tego ze tyle ile Mam tyle opini i 100poleci Ci wozek a okaze sie ze Tobie w ogole on nie bedzie odpowiadac...Jesli juz wybralas wozek to nie zmieniaj decyzji najwazniejsze zebys Ty byla zadowolona...a skretne kola i tak mozna blokowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana to ale musialas miec ubaw 😁 ja chodzilam znow do tech. elektronicznego i bylam sama w klasie a w szkole to chyba z 30dziewczyn bylo a ok 2000chlopakow i wierzcie mi z daleko wyczulam gejka 😁
i raz jak byl dzien przebierancow w szkole to myslalam ze umre ze smiechu...ale chyba najlepsze stroje to te lateksowe plaszczyki i uniformy np pielegniarki itd...ubaw byl po pachy 🤪
chcialam Wam wkleic choinke juz 2maile z tel wyslalam na poczte i nie doszly 😞 a zawsze dochodzily!!!a nie mam tu kabla do tel to najwyzej jutro Wam wkleje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Anitek chyba zostanę przy swoim wyborze, tyle że ona użyła takich argumentów jak np. że jeśli buda się nie rusza ( a tak jest w moim Coneco) to dziecko napina mięśnie i ma potem przez to problemy w późniejszym życiu..ehh
tu jest wózek który polecała :
http://www.bobowozki.com.pl/index.php?manufacturers_id=4&gclid=CJCjydCS1p4CFcQSzAodlU1t4g

A my teraz słuchamy Mozarta hehe 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja tam nie wiem co ona miala na mysli z ta buda tak naprawde???Mysle ze wazne sa tez amortyzatory w woziczku...ale tak jak mowie to wszystko wyjdzie podczas uzytkowania ile to osob zachwalalo xlandery a ja bym tego za cholerke nie kupila u mnie juz 3kolezanki przeklinaja na maxa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło jej chyba o to, że jak buda jest sztywna i nie amortyzuje wstrząsów to dziecko za każdym razem jak najeżdżamy na nierówności napina mięśnie na ciałku.
xlanderów też nie polecała mówiła, że są beznadziejne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...