Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej

wróciłam od lekarza, i mam dobre wiesci 🙂
lekarz z którym sie n konsultowałam powiedział ze moze faktycznie te leki mam troche na wyrost przepisane i ze skoro źle je znosze to by je odstawił i został przy nospie i luteinie.Powiedział ze one są stosowane bardzo czesto w ciazy i generalnie są bezpieczne, ale po dluzszym stosowaniu faktycznie pozostaju w krwi dziecka nawet po narodzinach i dzidzie czesto mają brudkę trzesącą i inne objawy.

POWIEDZIAL ze szyjka nie jest bardzo krótka 28 mm to sporo przy 32 tygodniu ciazy,
sprawdził chyba denektorem serduszko dzidzi , bilo szybko ale w normie 🙂

Zadzwonilam do swojego prowadzacego i powiedzialam mu ze kiepsko znosze lek i czy mozemy cos poradzic, powiedzial ze mozemy spróbowac odstawic , jesli nie bedzie bóli to dobrze , a jak wrócą to mam znowu brac lek ale po poł tabletki a nie po całej zeby mnie nie telepało tak bardzo,
wiec ciesze sie jak narazie i próbóje odstawic lek.

A bylam tez u dentysty i zabki mam zdrowe wszystkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!!!!!!!!!!!!!
no ładnie się rozpisałyście, ja dzisiaj o 10 wstałam i nie potrzebnie bo prądu nie było a w domu zimno na szczęście nie paliłam w piecu z rana bo bym narobiła bałaganu jak by mi się woda zagotowała, ale byłam wsciekła, bo zimno i cimno jak to się mówi, a miałam tyle w planie, ale na szczęście włączyli o 13:30 a wtedy wszystko na hura bo i palić w piecu i prać i sprzątać, ach szkoda gadać
CandyMonka co do tego wózka to ta położna polecała Ci super wózek, taki sam oglądałam w sklepie i gdy bym nie dostała od kuzyna to bym właśnie taki kupiła 🙂 jest zwrotny po mimo tego że nie ma skrętnych kół, zgrabny i lekki a do tego jaki komfort z jazdy dla dzidzi i dla Ciebie w sam raz na nasze cudne chodniki 🙂 jest w pełni zamortyzowany
a Wy dziewczynki jeszcze będziecie przeklinać na te skrętne koła, zobaczycie 😞

ciekawe co jeszcze wymyślą nie wiem kto takie bzdury wymyśla, najlepiej nic nie jeść tylko woda i czarny chleb bo wszystko inne szkodzi, paranoja 😠
a muszę Wam powiedzieć że u mnie to wieczorkiem zaczął padać śnieżek było cudnie, ale niestety rano była odwilż i 3/4 śniegu stopniało 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ktora z Was polecala Floradix syrop na niedobor zelaza ale dodam opinie nie dosyc ze meczyly mnie po tym zaparcia to do tego wogole nie podbil mi zelaza wrecz jest tragiczne jak to powiedziala moja lekarka i szpital wiec musze brac teraz podwojna dawke silnych tabletek a jak nie pomoga to zastrzyki...Kochane poradzccie sie lekarza co do zelaza...bo jak widac nie kazde jest dobre na silny niedobor...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nooo ładnie znowu mnie nie ma a tu tyle pisania w części już nadrobiłam.

Monka co do wózka to podaruj sobie COneco Toledo nie ma amorków i dość ciężko się go prowadzi. Jeśli zalezy Ci na podobnym wygladzie wybierz ten co ja mam Babyactive Jet. Nie są kosmicznie drogie a mają wszystko to czego My Mamy potrzebujemy, mogę nawet dać Ci namiar na faceta z allegro u ktorego ja kupowałam i dostałam mega gratisy 🙂

Jai_HO śliczny ten Twoj wózio 🙂 Podobny do mojego. A z jakimi kółkami masz ?

Dodi dziekuje za numer 🙂 Otrzymałam smska 🙂

Iwiokej ja mam w swoim wózeczku możliwość zablokowania skręcania kółkami 🙂 Ale uważam że własnie taki wózek w gąszczu wielkomiejskich ulic jest najlepszy. Ponadto moj waży 13 kg 🙂

dobra czytam dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu salatka bez groszku czy kukurydzy???? Hmmm
Klaudia ja tez mam skretne z mozliwoscia blokady 🙂 wiec nie bedzie problemu 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=05kjHKZfjyE&feature=related
to moge porownac do Olafka z wczoraj :P Mariusz mowil ze widzial albo stopke albo raczke...rzeczywiscie Maly sie rozpychal na maxa 😁 musze miec kamere naszykowana i go nagram 😁 na telefonie to prawie nic nie widac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak Kochane unikajcie groszku bo jak ja ostatnio zjadłam sałatkę taką polską warzywną z groszkiem to normalnie strzelałam jak z armaty 🙂 Masakra była w brzuchu no i Mełemu też chyba coś nie podchodziło bo kopał i kopał. Biedny z bąkami musiał żyć przez ten jeden dzień.

Anitka moj Fifi tak samo daję jak ten z filmu.
Te ruchy są cudowne ale bolą cholernie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez łykam espumisan i takim oto sposobem jem wszystko :P tzn to co moge oczywiscie :P wlasnie zjadlam chipsy a tam data waznosci 8grudnia ;> mam nadzieje ze nic mi nie bedzie :P
Co do ruchow to u mnie co ktorys tam boli ale znosnie 🙂
Iwiokej przykro mi ze tak nie mozesz ale wazniejsze jest Twoje zdrowie Kochana bo pozniej po porodzie masz najwazniejsza misje w swoim zyciu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz pije wode gazowana wiem ze nie powinnam ale mialam taka ochote na wode gazowana :P no i butelka bedzie do choinki bo taka wielka 🙂
jak narazie to mam 3worki sniadaniowe w to woda i naciagniete bo pien jest tak gruby ze nie idzie nic tam wlozyc :P a i tak juz choinke Mariusz uciachal o 30cm bo by sie nie zmiescila :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My swieta spedzamy w 3 🙂 i jak sobie pomysle jak szybko zlecial ten rok i ze za rok Maly bedzie juz z Nami och nie moge sie doczekac :P
ejjj wlasnie sie obcielam ze nie mam oplatka 😞 ja nie mam pojecia gdzie w Irl moge kupic oplatek :P musze poszukac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...