Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wiecie co przecież też nie jemy tej wątróbki w takich ilościach, a poza tym dobrze wiemy , że fast foody też są nie zdrowe i jakie świństwo w nie pakują, a je jemy nawet Ty anitko nam o tym pisałaś, że do KFC chodzisz, a to jest jeszcze bardziej nie zdrowe od tej wątróbki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nie no szare komórki to już mi do końca powypalało wystarczy przecież spojrzeć na Suwaczek heh, więc Martuś chciałam napisać że kobietki przychodzą na świat po terminie (wiadomo każda dziewczyna musi się wyszykować na wielkie wyjście) no ale u Ciebie to nie podpasuje bo widzę, że Igorek będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nasze mamy rodziły to nie było tyle chemii w produktach. Teraz niestety nie da się jej uniknąć chyba, że samemu zaszyje się gdzieś na mazurach i gospodarstwo proekologiczne otworzy, własna świnka, krówka, owoce warzywa. Niestety to mało realne 🤨

aj kłuje mnie w brzuszku, idę się położyć.

Dobranoc brzuchate 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, odnośnie fast foodów, przecież one też wcale zdrowe nie są. ale ja tam uważam, że jak z umiarem podejdziemy do tego "niezdrowego" jedzonka to nic nam nie będzie 🙂
CandyMonka nowy ciuszek i już lepsze samopoczucie, ach my kobitki.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jezu 2 dni nie zagladalam i ponad 50 str :|
w sobote sprzatalam i pieklam ciasto ( moge dac Wam przepisa na proste i pyszne, pachnące światami ciasto, które zawsze wychodzi) pozniej zrobilismy sobie z mezem wieczor dla siebie, a wczoraj tescie na obiedzie byli i wpadl z wizyta moj kuzyn!! wyszedł przed 1 w nocy :P a dzis masakra poszlam do lekarza po zwolnienie i po skierowanie do ortopedy i na 99% bede miec cc. wizyte u mojej Pani dr mam 30.12 wiec za nie spelna 3 tyg moze poznam juz termin cc.

nareszcie kupilam wszystkie prezenty 🤪

aaaaaa i fura mojej małej już czeka na odbior 😁 bardzo mnie to cieszy

zaczelam myslec co mi jeszcze zostalo do kupienia i poza pieluszkami to mam pustke w głowie

a wlasnie ktos tu w weekend piekł sernik?? proszę o sprawdzony przepis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej ja nie mam zamiaru porownywac KFC czy Mc Donalda do watrobki bo ani kurczak z KFC ani wolowina z McDonalda nie zawieraja w sobie retinolu...a to wlasnie o niego chodzi w tej watrobce...i tak jak mowilam i zaznaczylam wiele razy ja nie mam zamiaru nikomu tlumaczyc i wpajac madrosci jesli masz ochote to jedz i jesli inne Mamusie maja na to ochote niech tez jedza...Ja jesc nie bede bo skoro wszyscy moi lekarze mowia NIE i ksiazki mowia NIE to tego sie trzymam 🙂 moje zelazo jest tragiczne i lekarz ani razu nie powiedzial ze mam jesc watrobke...uwazam ze cos w tym jest skoro tak wiele osob mowi zeby jej nie jesc...a takie KFC czy fastfood nie jest jakas tragedia przeciez nikt tam do tego jedzenia nie dorzuca chemii...pracowalam kiedys w fast foodzie moja pierwsza praca po przylocie do IRL i wiem ze to mieso ktore tam jest nie jest jakies popsute czy cos takiego tutaj sa takie kontrole itd ze nikt raczej nie ryzykuje...poza tym jadam w takich miejscach gdzie jest strasznie duzo klietnow wiec jedzonko tez jest swieze...Zreszta co ja Wam bede tlumaczyc jak kupujecie mieso mielone w markecie czy u rzeznika tez nie wiecie co tam jest w srodku no nie? i tak to wlasnie wyglada w tych czasach...Ja nie jem i jesc nie zamierzam bo przez te kolejne pare tyg tyłka mi nie rozerwie jak nie zjem watrobki czy tez sera koziego...tyle wytrzymalam to i teraz dam rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś napisał:
Takie pytanie mam.. Czy Wy też macie teraz bardziej wrażliwe dziąsła niż wcześniej? Tzn., które bolą i krwawią?
Ja mialam krwawiace dziasla kilka tyg temu ale juz minelo 🙂 Kup sobie sensodyne albo ajone swietne pasty na wrazliwe dziasla choc w ciazy tak niestety sie dzieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie gwarantuje ze pomoze :P bo wlasnie gdzies czytalam ze dziasla sa bardziej ukrwione tak samo jak nos itd. i niestety trzeba sie przemeczyc choc ja mylam osobiscie sensodyne i minelo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane musze sie ewakuowac na chwile bo Maly tak mnie boksuje po pecherzu ze nie daje rady ani siedziec ani lezec na plecach musze na boku wiec nie przy kompie...jak sie uspokoji to zajrze do Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...