Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Idź się połóż, może zmiana pozycji troszkę pomoże, chociaż jak Mały jest tak rozbrykany to i tak znajdzie Twój pęcherz i nie odpuści mamusi 🙂 tak to już jest,wiem coś o tych kopniaczkach prosto w pęcherz 🙂 czasem jest to naprawdę bolesne 🙂ale złościć i gniewać się na Nasze dzidziule za to nie potrafimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Poszedl spac Skarb Maly 🙂 ale nawet na lezaco kopal biedak jeszcze nie wie ze lezacego sie nie kopie 😉
Uciekam zaraz kapu i spac Moj zaraz bedzie z pracy wiec w koncu sie polozymy...na szczescie takich dni jest kilka w roku gdzie pracuje tak dlugo wiec da sie przezyc 🙂
Dobranoc Mamusie i Brzusie 🙂
Spijcie spokojnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy Lutóweczki jest 8:50 My już wstalismy ze Synkiem no bo idziemy do ginka na 10 🙂

Widzę że znowu pełno stron do nadrobienia wiec czesciowo i po łepkach poczytam 🙂

Co do zębów ani dziąseł ja nie miałam problemu wiec używam tej co zawsze Signal 🙂

Co do czkawki to mi sie zdaje że chyba Mały też tak ma. Tzn czasami mi tak brzuszek pulsuje rytmicznie podobnie jak by serce ale to czuć jak się rękę przyłoży, jednostaje delikatne podskakiwanie brzuszka 🙂 Kurcze nie zdawałam sobie sprawy że to moze być czkawka.

Sibi podziel się przepisem na to ciasto. Ja już próbowałam coś robic ale już wszystko zjadłam tzn. robiłam pierniki 😁

no nic ubieram się, biorę smycz, pieniążki i ide na spacerek z psem bo bułeczki.

Zajrzę po wizycie 🙂

do spisanka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂 dzisiaj chyba pierwsza, no o ile właśnie w czasie mojego pisania ktoś coś wstawił 🙂
jaką miała noc, zjadłam chyba za późno i za ostro bo mi zgaga spać nie dała, potem mąż chrapał, a na koniec jak wstawał do pracy to się rozbudziłam i godzinka przerwy,w prawdzie jeszcze usnęłam ale jakieś buraki na klatce zaczęły drzeć ryje i po spaniu 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny trochę się uspokoiłam że Wasze maleństwa też mają czkawkę bo ja juz miałam czarne wizje że moja się miota bo coś tam się niedobrego dzieje

ja też dzisiaj nie pospałam bo mój pies dałdo wiwatu - szczekał na panią sprzątaczkę zaraz potem kurier przyjechał potem jakieś telefony - a to wszystko przed dziewiątą kiedy to wkraczałam sobie w fazę REM snu.... 😠 najgorszy ten pies którego kocham bardzo ale jak zacznie szczekać to umarłego by obudził. A szczeka na wszystko 😞 nie wiem co to będzie jak Mała będzie na świecie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry Mamusie 🙂 ja noc mialam w miare ok ale za to od rana boli mnie brzus caly z lewej strony nie wiem czy to znow nie ta cholerna kolka 😠 😠 😠 boli ze ledwo chodze az mi sie plakac chce 😞
co do czkawki to Moj ma ja codziennie tak 3 razy...z jaka czestotliwoscia Wasze czkaja? bo Moj to co 2-3sekundy hehe az brzusio dzis rano podskakiwal :P
Ja wlasnie sobie grzeje kielbaske na sniadanko zjem i sie poloze na kanapie bo naprawde boli ze az ciezko siedziec...Mam nadzieje ze Mariusz skonczy ok 11stej i pojedziemy do domciu!!!jakos lepiej sie czuje w domciu...
Klaudia powodzonka na wizycie i daj znac co tam 🙂
Bob trzeba bylo wyjsc na klatke i zrobic porzadek :P
Aaana musialabys w necie poszukac jak oduczyc psa szczekania doslownie na wszystko...Ogladalam kiedys taki program o szkoleniu psow i pani miala ten sam problem...i nauczyla psiaka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
My juz po sniadaniu, chata ogarnieta, teraz zbieram moc, aby siebie ogarnac 🙂)
aaana czkawka jest jak najbardziej dobra dla dziecka, nic mu sie nie dzieje i cwiczy sobie w ten sposob przepone i miesnie brzuszka.I jak dobrze pamietam czkawke mozna chyba czuc do samego konca ciazy.

krwawiace dziasla- norma. Moj dentysta polecil mi co jakis czas poza normalnym plynem do plukania ust przeplukac je naparem z szalwi lub roztworem sody oczyszczonej.

wlasnie dostalismy fajna propozycje na wyjazd sylwestrowo-noworoczny i odmowilismy, oczywiscie 😞 i jakos tak mi sie dziwnie zrobilo jak pomyslalam, ze teraz juz tak bedzie przez jakis czas ( az sie boje myslec jaki 🙂) ) Pocieszam sie tym, slabo zreszta, ze i tak nie kupilabym nigdzie kreacji w swoim aktualnym rozmiarze. 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek może bym i tak zrobiła, ale miałam nadzieję że zaraz sobie pójdą a jak już nie dałam rady wytrzymać i zwlokłam się w końcu z wyrka to przecież nie wyjdę na klatkę w piżamie i zanim się ubrałam to sobie poszli. Zresztą to oni tam chyba sprzątali bo słychać było jakieś stukanie parę razy tak jak by miotłą o ścianę, a wczoraj policja pytała o sąsiadów i po tej wizycie wczoraj sąsiad najpierw szpachlował ścianę i malował lamperię a teraz to 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jeśli chodzi o czkawkę to nie wiem jak u was ale u mnie czasem wygląda to jak jakieś drgawki a nie czkawkę do za małe odstępy, któraś mamuśka pisała że też coś takiego ma , tak jak by puls tylko trochę wolniejszy i bardzo mocno odczuwalny, aż się chwilami boję co to może być
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry
moja noc tez koszmar!!!!! do tego obudziłam sie o 6.20 przerażona i czekałam jak mój B. z pracy wróci po nocce i miałam jakieś dziwne uczucie że coś sie stało. długo go nie było ale przyszedl caly i zdrowy a był rano w tesco po bułeczki ciepłe dla żony na śniadanie :P i pozniej juz nie moglam zasnać!!!
a teraz juz po sniadanku, kawie z tata i zaraz z siostra na zakupy jedziemy a moj małż niech odsypia spokojnie nockę 🙂

dzisiaj na szczęście przychodza mi montowac reszte mebli!!!!!!! czekamy od pazdziernika!!!!!! masakra

a ciasto bardzo proszę
2 szkl maki
4 jajka
3/4 szkl oleju
2 łyzeczki cynamonu
1 łyzecka sody
1 łyzeczka proszku do pieczenia
1 szkl cukru
1/2 olejku waniliowego
wszystkie składniki miksujemy razem, wiadomo jajka z cokrem, pozniej cynamon, make dosypywac, proszek itd

3 do 5 jabłek
1/2 opakowania skórki pomarańczowej kandyzowanej

jablka obrac i pokroic w "kostkę" ( ja kroje na 8-ki i pozniej powiedzmy na kostke) wrzucic do miski z ciastem i wsypac skorke pomaranczowa wszystko wymieszac łyżką i wyłożyć na forme wyłożoną papierem.piec w nagrzanym piekarniku do 180 stopni przez ok 45 min
zawsze wychodzi, ładnie rośnie i jest pyszne i pachnie świętami 🙂 polecam jest banalnie proste

sylwester.....mmmm Jai_Ho mysle dokladnie tak samo jak ty!! wczoraj nam znajomi zlozyli propozycje wyjazdu w gory ale ja sie narazie nie nadaje na takie wypady :/ a wczoraj taka piękną sukienke widzialam 😞 ale moze juz w przyszlym roku pojdziemy jak mala bedzie miala prawie roczek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bob no wlasnie Olafik tez tak ma co 2-3sek jakby puls ale brzusio podskakuje wiec to chyba czkawka no nie? ma tak ok 3razy na dzien czasem czesciej...co do sasiadow to niestety tak bywa u mnie jest spokoj na szczescie ale za to smieciarka przyjezdza przed 6sta rano :|
JaiHo my w sylwka bedziemy siedziec w 3 w domciu :P ale jakos mnie to nie razi :P wogole jakas taka domowa sie zrobilam zreszta Moj tez wolelismy zawsze isc do kina czy na kolacje niz do pubu...wyjscia do pubu zdarzaly sie raz na 2-3miesiace...wiec jakos mnie to wszystko nie boli, ale ostatnio myslalam sobie jak to bedzie hehe 😁 ale jedno jest pewne ciesze sie bardziej z tego wszystkiego niz z czegokolwiek innego w moim zyciu i wiem ze to Dziecuszko wynagrodzi Nam wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek mój pies to znajda po przejściach - był już na szkoleniu posłuszeństwa + sami szkolimy go w agility, jest po kastracji - inaczej by nas najpierw zgwałcił a potem zagryzł no i jest po 3 miesięcznej opiece behawiorysty (to taki psi psycholog) + stała opieka behawiorysty teraz aha no i odratowany z paskudnego choróbska z którym do nas przyszedł - był już jednoą łapą na tamtym świecie - tak więc robię wszystko i to z pomocą najlepszych specjalistów żeby jakoś mu pomóc ale ten biedaczek ma spaczoną psyche + jest mega sprytny i inteligentny co czasami mi bokiem wychodzi. Uwielbiam go, zna wszystkie komendy itd ale jak ma ochotę sobie poszczekać to poszczeka i już ... ech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyyy Aaaana to ja juz nie mam wiecej pytan :P:P:P
niezle...hehe 🙂
ach te zwierzaczki :P Moj piesio jest w PL ale z tego co wiem to grzeczny 🙂 jak rodzinka byla na slubie to musieli go oddac na tydzien do hotelu dla psiakow bo nie mial z nim kto zostac i pies jakis odmieniony teraz 😁 spokojny i wogole 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...