Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
juz jestem, pieknie padajacy snieg zamienil sie w paskudny deszcz z wiatrem, ale i tak troche zlapalismy powietrza i ruchu 🙂)
Klaudia86 z tego co pamietam, to jak masz umowe na czas okreslony, a taka masz, to zobowiazuje ona pracodawce do utrzymania stosunku pracy z Toba tylko do dnia porodu. ( ale tak bylo kilka lat temu, teraz moglo sie zmienic cos, przejrzyj sobie KP aktualny, wszystko bedziesz wiedziala i bedziesz mogla juz teraz pomyslec co dalej)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Cześć dziewczyny 🙂

U mnie znowu zawroty głowy 🤨
Mój "szefuncio" Alex dzwonił do mnie z wytłumaczeniem czemu nie mam jeszcze macierzyńskiego ale tak się zestresowałam, że nie mam nic prawie na koncie i mnie zaraz wyłączy (przez roaming), że go ni zrozumiałam... 🤨 nie wiem czy powiedział, że wysłali pieniądze w piątek czy będą w piątek..ehh..poczekam do tego piątku i zobaczę jak nie będzie to jeszcze raz zadzwonię.. 😉

aaana gratuluję udanego farbowania 🙂 też muszę się wkońcu za to zabrać

Klaudia śliczna ta Twoja fotka profilowa, mam prawie identyczną 🙂 jak odbiorę laptopa to też się pochwalę 🙂

Martuś:
Takie pytanie mam.. Czy Wy też macie teraz bardziej wrażliwe dziąsła niż wcześniej? Tzn., które bolą i krwawią?

U mnie po wielu poszukiwaniach( Sensodyne np. u mnie tylko pogorszyło sprawę) pomogła pasta CHAMOSAL DENT aktywna pasta z xylitolem firmy TOŁPA. Dostałam ją w aptece.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudia86 wklejam raz jeszcze przepis i wyslalam na prv
a ciasto bardzo proszę
2 szkl maki
4 jajka
3/4 szkl oleju
2 łyzeczki cynamonu
1 łyzecka sody
1 łyzeczka proszku do pieczenia
1 szkl cukru
1/2 olejku waniliowego
wszystkie składniki miksujemy razem, wiadomo jajka z cokrem, pozniej cynamon, make dosypywac, proszek itd

3 do 5 jabłek
1/2 opakowania skórki pomarańczowej kandyzowanej

jablka obrac i pokroic w "kostkę" ( ja kroje na 8-ki i pozniej powiedzmy na kostke) wrzucic do miski z ciastem i wsypac skorke pomaranczowa wszystko wymieszac łyżką i wyłożyć na forme wyłożoną papierem.piec w nagrzanym piekarniku do 180 stopni przez ok 45 min
zawsze wychodzi, ładnie rośnie i jest pyszne i pachnie świętami polecam jest banalnie proste
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcze raz 🙂

Musiałam zdjecie poprzycinac z obydwu stron bo mi nie chcialo wkleic, tam dalej tez jest łańcuch jeszcze 🙂 [img size=482]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC01860ia.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monka ja na szczescie wczoraj zrobilam piersi z kurczaka, i mi zostało jeszcze na dzis 🙂 staram sie robic na 2 dni bo czasem mi sie niechce wogole tyłka ruszyc zeby obiadek robic.

Pewnie dostane opierdziel od M.za to okno, bo mialam czekac az on weróci z pracy, bo on sie panicznie boi ze spadne i krzywde sobie zrobie, a wdrapałam sie na drabinke 🙂 na szczescie tylko na 2 stopien.

Zjadlabym cos słodkiego ale nic nie mam 😞

Monka miejmy nadzieje ze dojdzie Ci juz kaska , ja tez ciepie na brak , a wyplata dopiero we wtorek za tydzien 😞

Co do krwawienia dziaseł to mam to samo od 4 miesiaca i uzywam lacalut active i pomaga 🙂

wczoraj dentysta jeszcze mi smarował czyms dziąsła zeby zapobiec krwawieniu, bo leci szczegolnie w jednym miejscu nad zebem i mi tam cos zaaplikowal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde az wstyd sie przyznac, ale wisza juz od lipca te firanki, bo mam tylko jedną zmianę 😞

ja mam sypialnie w kolorach kawa ciemnego brazu i cappucino,
łózko jest ciemne, panele i parapet ciemne, sciany są jasne, mamy tez dwie kolumny wystajace na 2 centymetry na scainie i one są pomalowwane na ciemny braz ( wiec jest kontrast ) i szafa jest jasno -ciemna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z ozdobami świątecznymi na osiedlu słabo, na 9 klatkowy blok w którym mieszkam razem ze mną tylko trzy mieszkania mają ustrojony balkon. Właśnie, muszę iść zapalić lampki 🙂 🙂

Dodi to co, że wiszą od lipca heh grunt, że ładnie się prezentują 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!!!!!
ale się rozpisałyście całe 25 stron do nadrobienia 🙂
byłam na USG u mojej ginki 🙂 niunia rośnie na długość a waga taka sama, trochę nie rozumiem ale ok. bo 1,5 tyg. temu miała tyle samo wagi co dziś , a za to wymiary były mniejsze 🤢
i kolejna pani doktor co miała polewę z wątróbki, proszę zapytajcie Waszych lekarzy o co chodzi z tą wątróbką, bo jak jej powiedziałam że niby retinol ma to ona na to że nawet w soku z marchwi on jest , tak więc wątróbka jest ok 🙂
Dodi mam nadzieję że nie urodzisz za szybko i zdążysz z wózkiem , ale jak masz wybierać , między wózkiem , a łóżeczkiem to kup pierwszy wózek, bo na sam początek to maleństwo bez problemu się w nim mieści, a do tego działa jak kołyska 🙂, ukochaj swojego i go ładnie poproś na pewno się nie oprze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dwa lata temu trafiłam na fajne lampki w OBI. Żarówki są w takich jakby kulkach z kauczuku i przez to nie mokną 🙂 U mnie obyło się bez przedłużacza bo mam w sumie mały balkon 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooo u mnie tez jest OBI i nawet czesto tam zakupy robimy , moze sie skusze i cos kupie na ten balkon, tylko jak przyjdzie rachunek za prad to oko mi zbieleje pewnie, teraz przyszło ponad 350 zł plus zaliczka na nastepny miesiac 110 WIEC TRZEBA BYLO WYBÓLIC 😞

Iwiokej spoko , dałam rade 🙂

Monka co do mieszkania swojego to jeszcze sie doczekasz zobaczysz kochana 🙂
U nas wyszło dobrze, bo obydwoje z M, pracujemy w tym samym banku i łagodniej nas potraktowali jako VIPÓW pracowników odnosnie warunków kredytu i dostania go, wiec miezkanie jest w kredycie, no ale nasze , no za parenascie lat oczywiscie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,dopiero zasiadłam.....od rana robota,odkurzanie ,pranie,potem zawiozłam małą na szczepienie...ehhh ostatnie podrygi za kółkiem,brzuszek już troche przeszkadza no i ślisko na drodze.Mała miała dwa kucia w dwie rączki,troche popłakała i trzeba było jechac po nagrodę...zatem od razu zakupy a teraz biegam przy obiedzie i pije kawke bo musze mieć energię na wieczór bo dziś USG 3/4D 🤪szkoda,że o 20:30 🤪
Musze ściągnąc bratową do Nadii bo nie będę Jej woziła po szpitalach (nie lubie prosić nikogo o pilnowanie dziecka nooo ale jak mus to mus)

A na forum widzę klimacik świąteczny....fajnieee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jai_Ho napisał:
Dodi pewnie nam sie nie chce dlatego, ze w domu mamy dluzszy czas juz stroiki poustawiane, swiateczne swieczki sie pala non stop, swiatelka itd. i chyba juz ten domowo-swiateczny nastroj nam wystarcza 🙂) Zaczynam sie zastanawiac nad choinka 🙃



Ano widzisz , nie wiedziałam ze juz masz stroiki i swieczki heheh
no to spoko 🙂 w sumie wystarczy 🙂my mielismy choinke ubrac w sobote 19 stego ,ale 21 w poniedzialek jedziemy do Łodzi i bysmy sie nią nie nacieszyli wogole , wiec stoi juz od tej niedzieli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi te lampki nie były takie drogie jakoś 30zł kosztowały. Lepiej kupić takie i mieć spokój niż stresować się z tymi po dychacza heh 😉

Co do miszkanka to czekam na nie cierpliwie hehe 😉 Na razie ja mama Nadia i moja psinka w jednym pokoju heh, damy radę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...