Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dodi śliczne okienko 🙂 😁 Firanki tez no i szafa też 🙂 Co do mieszkania to zgodzę się nawet ciasne może być ale własne. My mamy 2 pokoje z aneksem kuchennym no ale są Nasze 🙂 Tzn jeszcze banku bo też mamy je w kredycie 🙂

A balkonu chyba nie ubiorę bo na świeta nas nie ma, a i lampki z zeszłego sezonu szlak trafił :/

Aaana gratuluję kolorku 🙂 Napewno jest super 🙂

Sibi dziekuje za przepis 😁 😁 skuszę sie napewno ale nie wiem czy dam radę przed świetami bo jeszcze pierniki muszę dorobić 😁

Teraz mi mąż jeszcze kupił kuchenkę nową 🙂 Hihi teraz bede mieć płytę śliczną 😁 i to za 400zł już z piekarnikiem 🙂 Ten to ma szczescie :P Laptop za 50zł teraz kuchenka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pięknie i świątecznie u Was a ja się uparłam że nie będę stroić itp dopoki dopoty nie będzie gruntownie posprzątane no i teraz obawiam się że nigdy nie będę miała choinki :/

kolorek wyszedł super tak się rozpędziłam że nawet teraz myślę o grzywce :P bo z nią chyba wygodniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwiokej, super, ze z Wami dobrze 🙂 a co do wagi, to usg moze wskazywac ze spora granica bledu, tak wiec tym sie nie przejmuj.
Co do jedzenia, sie powtorze, ja tam jem wszystko i w normalnych ilosciach (poza smieciowym jedzeniem) i jakos wyniki mam bardzo dobre i wszystko jest ok z dzieckiem tez. ( dodam, ze nie biore tez zadnych tabletkowych suplementow diety)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nio ja mam wszystkie sprzety nowe, piekarnik i płyte indukcyjna, ale do ej poty nie moge sie przyzwyczaic gotowania na niej, wolałam gotówac na gazowej, a przez płyty na prad są wyzsze rachunki za prad 😞

Musze isc do sklepu , po cos na surówke i jakiegos słodycza

za 20 minu wracam do Was dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana to masz ten sam problem co ja , bo też w domu bałagan, a to dla tego , że w salonie stoją nie skończone szafy do sypialni i dla małej, a dopiero w tym tygodniu będzie je kończył 😞 i nie ma sensu sprzątać, skoro będzie jeszcze większy syf 😞 a też mi się już marzy wystroić domek Świątecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehhehe Iwiokej wiem co czujesz!
Dodi też wolałam gazową ale niestety w nowym budownictwie nie robią już gazu 😞 a o te płyty indukcyjne to trzeba cały czas dbać i wycierać i polerować i skrobać ech... jak chociaż trochę zapuścisz (tak niestety zrobiłam poprzednio) to od razu zostaje ślad na zawsze 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jai_Ho to nie bierzesz witaminek dla mam?? ja biorę falvit mama 🙂 a jeść też pochłaniam wszystko 🙂
Dodi ostatnio się dowiedziałam , że wcale nie muszą być wysokie rachunki przy elektrycznej kuchni , trzeba tylko się na niej nauczyć gotować, moja znajoma mówi że ona jak gotuję np. ziemniak to wstawia je i jak się zagotują to je wyłącza , bo kuchenka tak długo daje ciepło, że zdążą sie ugotować:
no Klaudia to niech i mnie taką kuchenkę wypatrzy , bo też już od roku czaję się na taką, ale wszędzie ceny zabójcze i szkoda mi na nią kasy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwiokej, nie biore zadnych ciazowych witamin, ani nic takiego ( tylko kwas foliowy na poczatku) i obserwujac moje wyniki i jak sie maly rozwija, kazdy z lekarzy stwierdzil ( w sumie 3, bo w pl na poczatku dwoch rownolegle i dunczyk tutaj), ze skoro dobrze ( wartosciowo) sie odzywiam i wyniki sa ok. to nie ma sensu abym brala suplementy ( moge ale nie musze). Na co sie ochoczo zgodzilam, bo mam bardzo sceptyczne nastawienie do witamin w tabletkach itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja witaminki staram się brać 🙂 jak nie zapomnę
Kurcze obejrzałam jeszcze raz ten filmik z porodu co Anitek wczoraj wstawiła i aż mnie cała pochwa rozbolała..he.. muszę zaprzestać oglądania takich rzeczy bo im więcej tym bardziej się stresuje..uff aż mi słabo

Idę posprzątam kuchnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.
Ja mimo dobrych wyników, oprócz moczu oczywiście 😉 też biorę witaminy pregnavit.
Dzisiaj byłam u lekarza i przepisał mi na bakterie w pęcherzu monural i dalj mam brać żurawit.
Moja mała waży 1,59kg więc prawie nic nie przytyła przez te 3 tygodnie, ale lekarz powiedział, że waży prawidłowo jak na ten tydzień ciąży. Że tak już jest, że niekiedy rośnie dzidziuś bardzo szybko, a później przystopuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mona moj Mały waży 2250 🙂 wiec jest kawał byka 🙂

teraz dodam Wam coś na smake 🙂
Mąż dostał paczkę na świeta 🙂 [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/s__odkie.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka ja juz w domku zła jak osa...do Mojego zadzwonil szef i mowi ze jutro ma gdzies jechac do pracy i prawdopodobnie do niedzieli!!!chyba go poje....to jest ostatni weekend przed swietami mielismy juz zaplanowane duzo rzeczy jak mnie to jednym slowem wkur...ze ktos sie nie liczy z czyims zyciem prywatnym 😠 😠 😠 Moj pojechal teraz do firmy wiec wroci za godzine i bede wiedziec co i jak ale jestem pewna ze nie wroci do niedzieli bo tak zazwyczaj jest!!!siedze zla i uplakana 😞
Aaaana gratuluje kolorku 🙂 Dodi sliczne masz te szafy i jestem pewna ze wyglada to naprawde fajnie lubie takie zestawienie kolorkow 🙂
Iwiokej jesli Twoja lekarka uwaza ze marchewka ma duza ilosc retinolu to radzilabym Ci ja zmienic bo chyba na glowe upadla...ja zdania nie zmienie i ani 5ciu lekarzy ani ksiazki na pewno sie nie myla..
ciekawe czy lekarka bierze na siebie odpowiedzialnosci w razie czego trzeba jej bylo zapytac...
ja z witaminek centrum materna ale tak co drugi dzien...za to jem duzo owocow i warzywek na parze wiec mysle ze witaminek tez duzo dostarczam 🙂
CandyMonka poczekaj do piatku z tym macierzynskim a jak nie dojdzie to moze chociaz maila mozesz wyslac do nich??? jest taka mozliwosc?
Klaudia kolezanka mi jeszcze nie odpisala wiec nie wiem dam znac jak odpisze cos 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chyba mnie rozniesie!!!!!!!!!!!!!! o 15 mieli przyjechac z meblami do teraz ich nie ma!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 a ja je musze dzis wyczyscic i poukladac w koncu rzeczy bo jutro jade do mamy jej pomoc przed swietami!!!

moja mala nareszcie sie obróciła i mi troche lżej oddychac!! ciekawe jak bedzie teraz z tym spojeniem 🤔 mam nadzieje ze tego 30.12 juz mi lekarka powie jak bede rodzic bo chcialabym juz wiedziec
juz sie nie moge doczekac jak bedzie moja mala ze mna

co do witamin ja biore caly czas i co chwile mi moja lekarka daje jeszcze jakies tabletki na ostatniej wizycie dostalam polocard i aspargin - na lepsze krążenie ale nie najlepiej sie po nich czuje i mi bardzo dziasla krwawia i chyba sobie dam spokoj na jakis czas

a wlasnie mialam Wam pisac
zaczelam sie rozgladac za rzeczami potrzebnymi z apteki i np nakładki na piersi do karmienia z avent-u normalnie w sklepacz czy w aptekach sa po ok 20 zł a w aptece internetowej DOZ po 13 🙂 i jak sprawdziłam to wiele rzeczy jest tam dużo tańszych i tam sobie zamowie, to samo jest z aspiratorem czy kosmetykami dla maluchow. Popatrzcie sobie bo mozna troche zaoszczedzic www.doz.pl zamawia sie przez net i mozna w aptece odebrac. kupowalam tak prenatal i bylam 6 zl na + niby nie duzo ale przy tych ilosciach co nam bedzie potrzebne to sie usklada. wiem tez ze Tantumrossa jest chyba ok 7-8 zl tansze

mmmmm jakbym zjadla taka milke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mona no napewno własnie dziś rano mówiłam ze znajoma była dzien przed porodem na USG i Malec ważył 2600 a urodził sie 3500 wiec jednak kilo różnicy jest 🙂

Sibi dobrze że wspomniałaś o tej stronce u mnie jest taka apteka pod tym szyldem 🙂 I jak bym mogła w niej odebrac to super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia raczej sie nie zlituje bo nie ma kto tam zapewne jechac 😠 😠 😠 😠 😠 jestem naprawde zła bo przeciez jak mozna kogos wysylac do pracy na weekend przed swietami???zapytalam sie czy bedzie wracac na noc a on ze nie wie bo jak beda pracowac po 12godzin dziennie no to nie bo to jest 100km od domu!!!
i co ja tu sama bede robic???od jutra do niedzieli???ani zakupow nie moge zrobic ani domu sprzatac ani w kuchni spedzac zbyt wiele czasu bo odrazu boli mnie krzyz i brzuch...co do wagi to ja nie mam pojecia ile Moj wazy teraz i dowiem sie dopiero za ok miesiac jak pojde prywatnie bo w szpitalu lache na to klada i nawet usg nie bede robic...jejjju ale jestem zła 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...