Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Iwiokej Moj tez ma czkawki tak dlugo czasem ma ok 10ciu min czasem nawet i 15 hehe smiesznie tak 🙂 a wczoraj to juz tak brzuch podskakiwal ze nie moglam ze smiechu :P no i wczoraj po raz pierwszy na skorze brzusia widzielismy jak bije Jego serduszko ale to akurat sie tak obrocil bo doslownie po jakis 5min juz nie bylo widac 🙂
co do spania to u mnie tak jakos max 10ta 🙂Dluzej jakos nie umiem :P wlasnie patrze co jest w kinie bo nie usiedze w domu ani jednego dnia dluzej :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to święta w pełni Iwokej...Ja nie mam w okolicy kościoła mam kawałek drogi ode mnie(20 minut autobusem) ale raczej nie katolicki 😞 A dziś już po świętach, bo mój móż w pracy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też wczoraj jak zasypiałam to miałam wrażenie że czuję jej serduszko, niesamowite uczucie 😁 ale nie chciałam już mojego budzić
za to zasypianie masakra zawsze nie ma odpowiedniej pozycji do zaśnięcia, a do tego przy każdej zmianie pozycji pobudka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cosmo moja kolezanka tam rodzila 🙂
Ja nawet nie wiem czy w Cork jest PL kosciol ale chyba raczej nie...
co do zasypiania to ja mialam zawsze z tym problem a teraz to juz wogole zeby sie ulozyc itd to minie godzinka zanim zasne...
a tu brzus gniecie a tu Maly wariuje a najlepsze to to ze On zawsze ma czkawke jak ja leze juz w lozku hehe 🙂
Ja mam Mezusia do wtorku i tylko we wtorek idzie do pracy (wyjatkowo)a pozniej dopiero 4tego stycznia 🙂 wiec siedzimy i sie lenimy Razem 🙂
patrzecie co znalazlam na youtubie myslalam ze sie posikam ze smiechu hahaha :P pelno takich fajnych tam jest 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=PVMZ9B1_HhA&feature=related
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No usmialam sie hehe ale masz racje wez teraz zaopiekuj sie :P z jednym bedzie niezle pracy a co dopiero z 4 🙂
wybralam 3filmy i sama nie wiem na co isc :P choc dwa z nich sa dopiero na 9 wieczor...ech nic mi sie nie chce :P musialabym isc sie wykapac umyc wloski zrobic jakis make up bo od wigili chodze i strasze :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ogladalismy fotki moje z 2008 jejkus jaka ja bylam szczupla a teraz wielorybek :P [img size=174]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Anita_jpeg-cc819bca2b8fca27bd10c22a4a54ef87.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze zrzuce te kg :P ale patrzcie tutaj jaka juz mialam buzke okragla 😁 [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/my2-f305309163a0bfdd4da5916feeed242c.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko czuje brzuchola jak np wstaje albo jak chce sie ubrac no i niestety ogolic :P
no i problem najwiekszy to skarpetki rajstopy czy tez buty :P bo nie moge sie zginac za bardzo bo nie mam jak :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałam miesiąc temu z moją mamą, telefonicznie i zapytała czy mam problemy z ubieraniem skarpetek. Powiedziałam, że nie bo wtedy nie miałam. To mi powiedziała to jeszcze nie taki duży brzusio, ale zobaczysz......i widzę codziennie rano 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja musialam wolac Mezusia ostatnio bo sie ubrac nie moglam...a z goleniem to problem juz od paru dobrych tygodni teraz na slep gole hehe bo jakos mi rak brakuje zeby jeszcze z lusterkiem szalec :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ma ubaw hehe i sie smieje ze wielorybek :P
choc na szczescie poszlo jak narazie w brzuch i troche w buzie reszta raczej bez wiekszych zmian 🙂
Oki doki ja uciekam sie kapac i doprowadzic do ladu i uciekamy do kina cos tam sie wybierze na miejscu 🙂
no a pozniej na kolacyjke bo jeszcze poslubnej sami nie mielismy :P
no to do spisanka pozniej 🙂
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu taka cisza??? :P ja tak na chwilke bo Moj chcial pocwiczyc przed kolacja wiec czekam az skonczy i jedziemy na kolacyjke 🙂
ech cos nieciekawie mi w podwoziu :> rwie ta kosc jak chodze...ech jeszcze caly tydzien musze sie jakos przekulac do tej wizyty nic innego raczej nie wymysle.
Bylismy w CH ale tyle ludzi ze sie odechciewa...Z kina zrezygnowalismy bo taki tlok ze szok 😞 moze pojdziemy na film na 9-30 sie zobaczy jak sily chociaz watpie w to. Kupilismy az 6filmow wiec jest co ogladac najwyzej wieczor spedzimy w domciu ale najpierw kolacja bo mam taka ochote na pizze 🙂 jedziemy do pizza hut na moja ukochana pizzunie z rukola i z cheesy bits 🙂 Mmmmm glodna jestem na maxa ale czekam cierpliwie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no Cześć objedzone Brzuchy 🙂

jak tam po swietach ??

My wlasnie wrocilismy z kolejnego objazdu po znajomych :d
i wlasnie moja kolzenka ma termin 3 TC przede mną i juz ma łózeczko w pokoiku złożone 🙂 karuzela juz wisi 😁 ale słodko 😁

teraz trzeba zjesc jakas kolacyjkę i odpoczywać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...