Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
OKI mamusie wrzuce Wam ciuszki Julci i spadam na kolacyjkę 🙂
jutro rano tez mnie nie bedzie, ale wpadne do Was po poludniu ,milej nocki 🙂 [img size=200]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC01883komb.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem
Dodi - słodziachne ubranka. Ja juz zastopowałam z kupowaniem bo mam juz dużo ubranek.Teraz dopiero kolekcję wiosna-lato zakupimy:P
Syncio kopie,szaleje...lubię to.Jak nie mogę w nocy spać i On nie śpi to fajnie sie bawimy:laugh: uwielbiam to chociaż zdażył mi się też śmiech przez łzy po takim kopniaku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć brzuchate 🙂

Dodi śliczne prezenty Twoja mała dostała 🙂
Mojej bracki kupił zestaw grzechotek (raz mu się coś udało 😉 ), naprawdę fajne są i z pozytywką, i z lusterkiem, przeróżne 🙂

Co do wagi to nie mówcie, że ja tu najcięższa jestem hehe.. przez święta kilogram w plusie z 74 na 75kg!!!! 🤪 🤪 ta waga jest dla mnie jakoś tak mało realna, że się nią nawet nie przejmuję heh. Myślę, że to raczej wina wody w organizmie bo spuchnięta jestem strasznie 😞

Sibi:
tak sie zastanawialam jakie macie plany na sylwestra????????????

U mnie sylwester z mamą w domku 🙂 nie chce mi się nigdzie iść choć zaproszeń mam kilka 🙂 Nawet kupiłam już sobie Picollo i wystroję się sama dla siebie 🙂 🙂 obym tylko nie zasnęła do tej 24tej hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my będziemy we dwoje w domku nie mam ochoty nigdzie iść ponieważ to było by dla mnie męczące z resztą ani się napić ani potańczyć, a siedzieć z zadkiem to ja mogę w domu znajomi chcieli spędzić sylwka z nami , ale mi by przeszkadzało towarzystwo pijące, rodzice też chcieli żebyśmy do nich wpadli, ale ja wolę się wyspać w moim łóżeczku, bo u nich to sie zbytnio nie wysypiam 😞 i w taki właśnie sposób pozostajemy sami w domku, a ja bardzo się z tego cieszę bo to będzie taki romantyczny wieczór we dwoje z podskakującą niunią w brzuszku 🙂
a przytulańca sobie możemy i w domku potańczyć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do Sylwestra to my chyba tez sami w domku, chyba ze dostaniemy zaproszenie do kolegi który mieszka obok prawie to moze posiedzimy u nich do 24 🙂

dziewczynki ja po jedzeniu swiatecznym dostałam dzis zgagi, cholera nawet mleczko nie pomogło, masakra 😞

ide spaciulki, bo jutro ruszam po szlafrok i koszule nocne

dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane.
Ja dzisiaj na nogach już od 2giej, choc położyłam się spać dopiero przed 24. Ehh jakoś nie mogę spać od paru dni. Brzuch coś mnie boli i ciągnie do dołu, wczoraj ledwo się ruszałam takie bóle miałam, a w święta to się modliłam, żeby przypadkiem nie urodzić, jakieś skurcze miałam i bóle takie że nawet z boku na bok nie mołam się obrócić.
Co do Sylwestra to mamy iść do znajomych, ale przez te bóle o zastanawiam się, czy nie zostać w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamy, zaraz lecimy na badanka bo w srode wizyta moze juz ostatnia 😉
mam coraz wieksze problemy ze spaniem do tego bol zeber i od wczoraj mostka :| na szczescie juz 35 tydzien!!!!!!!!!!! biekawe tylko co dalej nas czeka ??
wczoraj nie doczytalam ze byl kontunuowany temat sylwestra bo moj maz format w kompie musial zrobic i do pozna bylam bez netu... wiec my jak wiekszosc widze w domku przed tv moze znajomi wpadna ale to tak pol na pol.
ja uciekam na badanka i zakupy dla mojej malej
milego dnia

aha mnie przez swieta 1 gk na + :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuchatki!
czy Wy też jesteście tak strrrrasznie zmęczone tą ciążą??
U mnie wykończenie chyba sięgnło zenitu!! 😞
a najgorsza jest bezsenność - do 1-2 w nocy nie śpię później rano (tj ok 9-10) ledwo wstają i jestem jeszcze bardziej zmęczona niż przed snem - tak jest już od ok miesiąca 😞
CZy Wy też tak macie??!!??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Brzuchate 🙂
My juz po sniadanku 🙂

co do sylwestra to raczej w swoim domku bedziemy bo mi juz sie nie chce chodzic nigdzie no i w dodatku piesek jest wiec trzeba się nim opiekować 🙂
no a do picia to soczek 😁

jeśli o spanie chodzi to nie jest tak źle ,mialam kilka dni tak że do 2 giej nie mogłam spać ale na szczescie jak narazie mi minęlo 🙂 spimy że aż miło :d

katarek tez ustepuje 😁

no nic do spisanka pozniej 😁

PS Dziś spadł śnieg 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki 🙂
Witamy po błogim lenistwie 🙂 no i małym łakomstwie:P
Ja co zmęczenia to raczej nie narzekam tzn jestem trochę ale od tygodnia siedzę na L4 i liczę na to,że teraz odpoczywam tak naprawdę 🙂 Gorzej jest z niewyspaniem-coraz bardziej mi nie wygodnie w nocy,nie potrafię chyba dłużej niż pół godziny na jednym boku przespać,bo boli,uwiera i ciężko mi się oddycha.Nie lubię teraz spać choć należę do śpiochów 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki,co do spania to juz się wypowiadałam,u mnie sprawa jest dziwna bo generalnie walam się po łóżku do 3-4 rano,potem przysypiam z przerwami na siusiu,dziś np.byłam 7 razy:P i wstaje o 8-9rano ,nie czuję zmęczenia 🤪 bardziej wkurza mnie bezczynne leżenie.
Teraz piję kawkę i zmykam do CH w poszukiwaniu piżamki i ogolnie na spacerek między sklepami.
Poza tym z planów na dziś to jedynie odpoczynek w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂 święta, święta i po .......
Masakra tak mnie zmęczyły te święta, siedziałam, jadłam i patrzyłam jak wszyscy piją a ze mój nie odmawiał kielicha to w nocy strasznie chrapanie w połączeniu z moim ciągłym wstawaniem na siusiu nie dawało mi spać, chodziłam jak zombi.
Jeśli chodzi o sylwestra to mam nadzieję że zostaniemy w domu i nigdzie mój luby nie będzie mnie ciągnął, nie mam ochoty na powtórkę ze świąt 😞 na samą myśl patrzenia i słuchania głupot gadanych przez pijane osoby robi mi się niedobrze 🤢 .
Obiecałam sobie wypić w sylwestra lampkę szampana, w końcu coś mi się też od życia należy tym bardziej po ostatnich przeżyciach, myślę że nie zaszkodzi w końcu to 1 lampka .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bób też myślę ze lampka nie zaszkodzi.
Na sylwestra siedzę w domu ale zaprosiłam do siebie koleżankę mamuśkę (rocznego chłopca) - żeby się podszkolić trochę i popytać ją o detale 😉 i koleżankę w 4mc z bliźniakami w brzuchu!!:laugh: no i oczywiście mężów heheheh więc będzie ....dziwnie!
aha jak do tej pory nie będzie rozwiązania to może będzie też koleżanka kt ma termin na 27 grudnia z mężem.\ 🙂 heehehehe będzie wesoło jak zaczne rodzić!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kobietki 🙂
my po świętach wymęczeni, objedzeni, i powróciły zaparcia 😞 pewnie świąteczne obżarstwo mi nie posłużyło 😞
Mój M. biega dziś od rana po urzędach i w końcu po 3 latach małżeństwa będziemy mieli wspólny adres zameldowania hehe 🙂
Tak czytałam posty i widzę, że ból związany z przewracaniem się z boku na bok nie tylko mnie dotknął.. ale jak już się przewrócę to jest oki, i jak wstanę trochę się rozchodzę to też jest dobrze, więc myślę sobie, że to normalne na tym etapie ciąży 🙂
A ze spaniem u mnie tragedia, zasypiam około 1wszej w nocy, potem o 3 pobudka na siusiu, później zasnąć nie mogę i wiercę się tak do 5tej, potem przysnę i o 7:30 jestem już wypoczęta jakbym przespała całą noc, tak bym się chciała porządnie wyspać...
Sylwester? z mężulem w domku, jak narazie tylko we dwoje:P ale jak znam życie, znajdą się jacyś chętni, którzy w ostatniej chwili pojawią się u Nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...