Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
iwiokej, dzieki 🙂)
aaana ja ostatnio usilowalam oszukac przeznaczenie i wcisnac sie w botki na szpilce, a nie plaskie znienawidzone juz kozaki, bo wiedzialam, ze tylko do samochodu musze dojsc i pozniej z auta do domu znajomych i jak sie zobaczylam w calosci w lustrze to ze smiechu umarlam, jak balon na szczudlach 🙂) Tego nawet T. nie zniosl z kamienna twarza 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
iwiokej, pewnie wrocimy predzej czy pozniej do swoich rozmiarow ( nie oszukujmy sie samo to nie przyjdzie i trzeba bedzie o to powalczyc, bo jakby nie bylo wiecej chodzi otylych ,,mamusiek" niz tych szczuplych) i to mnie pociesza, tylko czasem mi juz cierpliwosci brak. 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zreszta ja juz mam swiadomosc tego, ze zadnej pomocy z zewnatrz przy dziecku nie bede miala ( rodzice, tesciowie, rodzenstwo itp. ) T. niestety jako jedyny zywiciel ( teraz to dwoch rodzin, bo ma 2 dzieci z pierwszego malzenstwa jeszcze 🙂) ) sporo tyra, wiec tez za wiele mi nie pomoze, wiec raczej ostre spalanie kalorii mnie czeka 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal chodzę na krótkei odcinki w botkach an obcasie, nie uważam by to wyglądało jakoś nie elegancko, wręcz odwrotnie 🙂
Byłam u lekarza, wsyztsko jest ok, Amelia rośnie jak na drożdżach 🙂
wklejam stopę Amelii która jest wyjątkowo duża ma 6 cm 🙂 [img size=306]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/skanuj0003-826e22ed1aecede3629c7d6a98defa2b.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do pracy przy dziecku to ja też sama będę sobie radziła (na szczęście)...a dzieci będę miała wkrótce dwoje:P
myślę,że podołam, najważniejszy jest spokój i ciepło.
Dziewczyny będziecie szybko laskami,nawet nie zdązycie pomyśleć o diecie jak wszystko z Was spadnie -nawet z nawiązką.Tak było u mnie po pierwszej ciąży i teraz mam nadzieję ,że również szybko schudnę a obowiązków będę miała dwa razy więcej 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella super, ze z corka wszystko dobrze 🙂) co do obcasow to ja jeszcze do niedawna tez smigalam na wysokich, zanim mi spojenie zaczal szlag trafiac, zreszta zalezy tez jaka wysokosc obcasa, ja niestety mam albo szpile 8-12 cm i juz nie dam rady w nich albo plaskie oficerki do wyboru 🙂)
nikos2010 i wlasnie na takich przykladach jak Ty, wiem, ze wszystko jest do ogarniecia. Nie ja pierwsza i nie ostatnia 🙂)zreszta mamy cale mnostwo gadzetow, ktore ulatwiaja wiele spraw, w porownaniu do tego co mialy nasze mamy lub babcie 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry 🙂 dzis pierwsza 🙂 nie spimy od 6-30 Maly sie tak zabawil ze nie szlo spac :P i o 3ciej w nocy tez sie bawil 🙂 a wczoraj wieczorem czekolade jadlam bo cos spokojny byl i nie wiedzialam czemu no to jak widzicie dal popalic Mamusi pozniej 🙂
Cruella super stopeczka 🙂 Kochane 🙂 ja wklejam Olafka stopke kolo buzinki 🙂
co do butow na szpilkach no coz ja ostatnio zalozylam czarna sukienke ladna obcisla i tylko brzus bylo widac Moj stwierdzil ze wygladam imponujaco ☺️ zalozylam butki na 5cm szpilkach i tak jakos za chwile przebralam je na lakierki plaskie...jakos tak nie pasowalo mi cos :P fakt wygladalo bardzo ladnie ale przez ta bolaca kosc pochwy wole nie nosic takiego obuwia...
Sibi biedaczko a Tobie co sie dzieje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki noc okropna!!!!!! bol niesamowity!!!!!! dobrze ze dzis wizyta bo juz nie wiem co mam robic!!!!!! pakuje chyba dzisiaj torbe bo szczerze to w nocy myslalam ze bede juz mojego budzic i do szpitala pojedziemy!!! od przedwczoraj coraz bardziej boli mnie brzuch po prawej str na wysokosci pepka!! ale bol jest tak silny ze nie moge sie polozyc na prawym boku, na plecach tez ciagnie a jak leze na lewnym to tez za dugo sie nie da!! siedziec ciezko a jak niedaj boze moja mala sie przesunie w ta okolice to lzy do oczu naplywaja!!!!!!!!!!!!! nie mam pojecia co to jest!!!!!!!???? ale zaczyna mnie to martwic! nawet zaczelam sie zastanawiac czy Marcelka nie ulozyla sie poprzecznie bo wczoraj mialam bardzo twardy brzuch i wlasnie ten bol!! taki klujacy jakby mega kolka!!dzis sie zwazylam i waga spadla o 2 kg (ale to chyba swieta mi przeszly) i tak mi sie wydaje ze mi sie brzuch troszke obnizyl bo nawet mi sie lepiej oddycha!!!
wczoraj pojechalam do centrum po kolezanka na dworzec i chyba to byla moja ostatnia wyprawa jako kierowca z tego bolu nie moglam sie skupic na jezdzie i bylam tez ograniczona ruchowo!

wczoraj odebralam wyniki z krwii i moczy i wg mnie sa super!! hemoglobina jak na poczatku ciazy 11,8 🙂 a niedawno mialam 9!! dobrze ze chociaz tu sie poprawilo!

nie wiem dlaczego ale mam przeczucie ze urodze wczesniej...
a szpilki heheh a jak bylam kilka razy na szpilkach :P ale takich niziutkich.... tak bardzo mi ich brakuje!!!! jak tylko bede mogla to zaraz sobie kupie nowe w nagrode!!:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi moze to jakis ucisk i stad ten bol pepka ale bardzo dobrze ze idziesz do lekarza...Torbe pakuj jestes juz w 35tyg wiec spokojnie bo nawet gdybys urodzila teraz to dziecko juz jest na tyle duze ze sobie poradzi a do tego nie wiem czy wiesz ale sterydy podaja tylko do 34tyg wiec jak widzisz wszytsko byloby w porzadku wiec sie nie stresuj 🙂
Co do bolu pepka ja tak mialam ale doslownie 2dni i to bylo dosyc dawno temu...
Obnizenie sie brzuszka no coz jestes juz w zaczetym 36tyg wiec to jest normalne na tym etapie ciazy Kochana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.
Ja jakoś dzisiaj się czuję troszkę lepiej i nockę też przespałam nienajgorzej.
Sibi bardzo Ci współczuję, bo przez ostatnie parę dni też miałam takie bóle, że spać nie mogłam i nerwy miałam jak tylko mała się poruszała, bo strasznie bolało, ale jakoś samo przeszło. Mam nadzieję, że Tobie dr coś zaradzi.
Zakręcona jestem, miałam dziś badania i zamiast po obudzeniu polecieć odrazu siuśki oddać do pojemniczka to ja do ubikacji i później musiałam jakoś wymęczyć na 3 razy, teraz nie wiem czy wyniki będą wiarygodne, ehhhh ten pęcherz, mam nadzieję, że wyjdą w miarę dobre. Chociaż jak się przyglądałam pod światło to cos w tym moczu pływało, czyżby to było białko? 😞 najbardziej to się martwię o ten mocz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a no wiem wlasnie ze brzuchol moze byc nizej itd i chce zeby mala poczekala chociaz na nowy rok 😉
mnie wczesniej sie cos takiego zdazylo moze ze 2 razy ale bol byl lekki, chwilowy i wlasciwie glownie przy dotyku a teraz :|
jezu dziewczyny jak to zlecialo!! a ostatnie 4 tyg?? dopiero pamietam jak Wam pisalam wyniki z USG a to juz dzisiaj miesiac mija od tego dnia!! nawet sie nie obejzymy jak "lutówki" sie zaczna sypac 🙂 jak sie rano obudzilam to zdalam sobie sprawe z tego ze nie mam wszystkiego kupionego do szpitala!! czas najwyzszy pomyslec co mi jeszcze trzeba i do dziela bo nie ma co ryzykowac... wyobrazilam sobie jak by to wygladalo jakbym poszla do szpitala bez torby i bez przygotowanego pokoju dla malej i mialby to robic moj maz ze mna na telefon hehe
raz juz mi przywozil rzeczy do szpitala :laugh: oj pamietam to "w 3 szufladzie po lewej str jest....." i tak nie mialam wszystkiego :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mona w moczu przewaznie cos plywa spokojnie 🙂 ja tez tak mam a wyniki mialam dobre 🙂 takie jakby wlokna biale sobie plywaja 🙂
ale fakt powinnas oddac mocz z nocy bo wtedy on sobie jest w przewodzie i nerkach i jest bardziej wiarygodny. no coz oddaj ten co masz najwyzej powtorzysz badanie.
Bialka raczej nie widac golym okiem 🙂
co do zapominania to ja mam metode :P w obu tolaletach na klapie przyklejam kartke z napisem "siusiu" i wtedy nie ma sily zebym zapomniala :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi lepiej sie tam spakuj Kochana 🙂
co do czasu to fakt dopiero co pamietam jak byl 20tydzien 🙂 a tu popatrzcie jak leci 😁
Sibi a nie masz Ty przypadkiem przepukliny albo czegos takiego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jezu anitek nic mi o tym nie wiadomo!!!! nawet mnie nie strasz!!!!!!! oby jak najszybciej do tej 16!!!!!!!! wczoraj znowu wielam no spe forte i przysznic przed snem i nic nie pomoglo!! najlepiej to mi robi spacer jesli mam byc szczera i gdyby nie to ze jest u mnie bialo.... ale moze sie przejde chociaz smieci wyniesc moze bedzie lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek, to mnie pocieszyłaś, bo ja juz przewrażliwiona jestem, że wiecznie coś z tym moczem jest nie tak. Pierwszy raz taka jakiaś nieprzytomna do wc poszłam, na oczy prawie nie widziałam, więc nie wiem czy gdybym nawet kartki napisała, to czy bym je zauważyła hi hi
Wyniki mają być dopiero po nowym roku, czyli 4 stycznia, a wizytę mam 5 stycznia, więc jakby okazało się coś nie tak, to najwyżej pojadę do laboratorium 5 stycznia i powtórzę badanie moczu,a wyniki odbiorę w tym samym dniu 😉
Torby jednak nie spakowałam, jakoś natchnienia wczoraj nie miałam, chyba zrobię to po nowym roku 😉
A teraz robię kolejne pranko ciuszków córci, jejku ile ona ma tych ubranek, kombinezonów i spiworków, ale będę ją stroić:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...