Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie Brzuchate!

Mona białkomoczu gołym okiem nie zobaczysz 🙂 a w moczu mogą się zdarzyć jakieś farfocle
żeby nie zapomnieć stawiam sobie na kibelku pojemnik na mocz 🙂

Sibi trzymaj się dzielnie i nogi razem przynajmniej do sylwestra żeby "odmłodzić" dzieciątko o rok!!

Anitek co do wagi dziecka to właśnie przejrzałam moje wyniki z usg i tam jest podana waga szacunkowa a obok w nawiasie +/-250g!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Sibi tak tylko zapytalam...choc ja mysle ze to jest ucisk 🙂 spokojnie 🙂 nie wiem czy czytalas ale inne kobiety nawet palcy od rak nie czuja czasami taki ucisk maja...wiec pewnie to jest to 🙂 wszystko bedzie dobrze 🙂
Mona ja Cie tylko uspakajam ze te wlokienka to ja tez miala a wynik byl dobry nie dosyc ze miala wlokienka to jeszcze metny mocz i wszystko bylo ok 🙂no ale nie znam Twojej histori choroby itd wiec wiesz nie mam magicznej mocy sprawdzenia moczu przez neta 😁
Aaana co do wagi plodu to mi ginek mowil ze + - 0.5kg haha :P
no ale skoro to jest obliczane z dlugosci i obwodow to nie ma sie co dziwic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc mamusie!!! 😆 Jak widac-coraz gorzej kazda zaczyna sie czuc. Powoli coraz wiecej mysli zawala glowe. Chyba tak juz bedzie dopoki nie urodzimy. U mnie jakos ta noc niby przespana a niby nie bo nad ranem obudzil mnie bol brzucha. Poszlam siku i jakos troszke sie pomeczylam zanim znow zasnelam a maly juz buszowal i tak stwierdzilam ze musial mi gdzies naciskac. 😞 Coraz ciezej mi sie robi i coraz bardziej chcialabym juz miec to za soba. Ciagle taka zywa bylam a teraz najlepiej to bym tylko lezala. Jakos damy rade dziewczyny. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj co do czasu jak on szybko leci, to prawda, ja pamiętam że dopiero co dowiedziałam się, że w ciąży jestem, a tu już lada dzień rodzić będę 😉 Jakoś koleżanek ciąże mi się bardziej dłużyły niż moja 😁
aaana, dobry pomysł z tym pojemniczkiem na kibelku, może uda mi się go jeszcze wypróbować 😉 Ja nie wiem w sumie dlaczego poszłam i zrobiłam siusiu do kibelka, przecież wstawałam z myślą, że idę na badania, widocznie tak musiało być 🙂
Sibi nic się nie bój spokojnie czekaj do 16 i powoli szykuj torbę, a ze śmieciami to Ty lepiej nie lataj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi fajnie czekamy na foteczki 🙂 🙂 🙂
Mi jakos nie przeszkadza nic tylko to ze w nocy nie moge sie odwrocic swobodnie no i ze ciezko wstawac z lozka czy fotela 🙂 a ogolnie podoba mi sie stan w jakim jestem 🙂
kurcze wczoraj jedziemy z pizzy ponad 80km/h i pies Nam wyskoczyl...cale szczescie ze mialam podusie pod dolnym pasem i reke tam trzymalam na brzusiu bo reka wstrzymalam pas ktory oczywiscie sie zacisnal podczas gwaltownego hamowania...ale na szczescie nic sie nie stalo ani Nam ani psu...ja to jestem taka mega wrazliwa ze nawet nie chce myslec co by bylo gdybysmy go potracili 😞 ech zwierzaki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuchate 🙂

u Nas nocka minęła spokojnie na szczescie. Tylko jedno siusiu 😁
Wracamy dzisiaj do siebie na sylwestra bo moj piesek nie może być sam.
Razem we 4 w sumie spedzimy sylwestra 🙂

Dodi fajnie że masz radochę 🙂 Sliczne łóżeczko 🙂 Moj kuzyn ma takie samo tylko w kolorze buku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi no pieknie pokoik będzie wygladać 🙂 A ten komplet w misie też mam taki rożek tylko że zielony 🙂 Sliczny jest 🙂 Przewijak mam ten sam wzor tylko żółty 😁

Oj Anitka Ty to masz szczescie z tą jazdą... Dobrze ze wszystko wporządku. Wyobraz sobie co ja przezylam jak moja Kochana niunie by auto potrącilo 2 mc temu. Ehh malo nie urodziłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana ja tez juz bym chciala byc soba. Moja znajoma mi powiedziala ze jak urodze to poczuje sie jakbym byla najszczuplejsza kobieta na ziemi!!! 😆 I tak jakos ciagle na ta mysl sie usmiecham:laugh: A juz tak tesknie za moim plaskim brzuchem i lezeniem na nim!!!! :P

Dodi wiem co to za radocha jak juz przychodzi lozeczko i cala reszta 🤪 Ja to jak w nocy wstawalam to musialam wstapic do pokoiku obok zeby podziwiac. A dzisiaj czekam na dostawe szafy przesuwanej dla malutkiego bo w komplecie z lozeczkiem i komoda nie bylo wiec znow sie mam czym cieszyc 🙃

Oj zaraz leci program Mein baby na RTL. Patrze dziennie i wczoraj to nawet sie poplakalam razem z rodzicami narodzonego dziecka ale ze szczescia!!!! 😁 Slodziutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam tv od wczoraj...bo tak wialo ze sygnalu nie ma...pisala juz do tego cholernego SKY i cisza...bo przeciez talerz jest na dachu bloku a nie na moim balkonie 😠 oczywiscie rachunku nie zaplace bo ile sie mozna prosic 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie
ale mam serducho ściśnięte, oglądałam porody i trafiłam na filmik 😞 było to takie zestawienie zdjęć a na nim roześmiana rodzinka, mama, tata i wcześniak ale taki skrajnie wczesny, dzidzia wielkości męskich dłoni, czerwona i chudziusieńka, wiem powinnam wyłączyć odrazu ale przez te ich uśmiechy zostawiłam z myślą że skończy się to jakimś happy endem ( tak to jest jak się języków nie zna)no i niestety dzidzia żyła prawdopodobnie tylko chwilkę a oni zamiast ratować, wsadzić do inkubatora to se sesję zrobili z uśmiechami, do tej pory mam gardło ściśnięte, ja bym z siebie uśmiechu w tej sytuacji nie wymusiła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bob powinnas dostac po dupie za to!!!!!! pisalysmy jeszcze nie dawno ze zadnych smutych newsow na watku... My wczoraj ogladalysmy stronke z wczesniakami ale to byla stronka gdzie wszystko konczylo sie happy endem...ale to o czym piszesz juz gdzies widzialam...tylko ze jak sie nie myle to to dziecko juz bylo martwe i dlatego nie ratowali...ale nie wiem czy to ten sam filmik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Włonczył mi sie chyba juz syndrom wicia gniazda, bo ciagle łaze i sprzatam, wczoraj przebralismy pudla z dokumentami co leżą w pokoju małej i za tydzien bedziemy malowac chyba pokoik 🙂

dziewczyny musze spadac, bo lece kupic jakas bluzkę sobie na sylwestra, bo idziemy w koncu do znajomych i nie mam co na siebie wlozyc 😞

do spisanka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech to nie ten sam filmik chyba...no ale nie chce go nawet widziec 😞 juz dola zlapalam...jak tak mozna 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 udusilabym ich normalnie...tacy ludzie nie powinni miec dzieci...ja to widzialam te filmik ale tam fotki byly robione przez lekarzy...co za idioci 😠 😠 😠 😠 😠
ech koniec tematu bo zaraz bede ryczec do konca dnia a do tego jakies koszmary sie przyplacza 😞
ja uciekam na chwilke bo musze zjesc sniadanko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie objadlam :P Maly ma czkawke łakomczuch jeden :P
no to ja uciekam sie szykowac i uciekamy po zwolnienie do lekarki bo musze podrzucic do ubezpieczalni no i na jakies zakupki 🙂
do spisanka pozniej 🙂
Sibi daj znac po wizycie no i trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze a bedzie dobrze bo nie ma innej opcji 🙂
Buziaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...