Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mycloud ja też uważam że waga dzidzi Sibi jak na ten tydzień jest ok, zresztą usg moze też się trochę mylić.
Mój gin powiedział, że narazie nie mam się co martwić, ze martwić się będziemy wtedy jeśli 5 stycznia na następnej wizycie okaże się, że mała dalej nic nie tyje, tym bardziej, że skolei 3 tygodnie wcześniej córcia ważyła 1490 wiec była spora. Gin powiedział, że tak już jest że niekiedy dzieci rosną szybciej, a w nastepnych tygodniach wyrównują wagę. Ja wierzę, że będzie ok i mała napewno podrosła, szczególnie po świetach:P
Wcinam, wcinam cały czas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ojejkus weszlam na chwilke zobaczyc co u Sibi a tu takie info 😞
Trzymaj sie tam dzielnie Kochana!!!co do wago to glowka do gory no wlasnie tak jak MyCloud napisala Basia urodzila Vanesske 2200 i wszystko jest w porzadku 🙂
poza tym lekarz zawsze uprzedza ze waga z usg to + - 0.5kg.
Kochana trzymam kciuki za Ciebie i Dziecuszko wszystko bedzie dobrze!!! a torba sie nie przejmuj Maz Ci pomoze 🙂 do tego masz pewnie jakies rodzenstwo czy tez Mame ktora zawsze moze Ci kupic brakujace rzeczy.
No to Kochane tak jak zawsze mowilam nigdy nie wiadomo dlatego tez torbe trzeba pakowac.
Ma ktos nr tel do Sibi??? bo ja nie mam 😞 ech Sibi sie pojawila u Nas chyba juz po tej calej wymianie tel 😞 kurcze napisze jej maila ze ma wyslac nr tel jak tylko wejdzie na neta bo tak jak pisala moze jej ktos kompa przywiezie na pare dni.
Ja mam usg w niedziele wiec dowiem sie co tam z moja szyjka i jak Synus. Mam nadzieje ze jest ok wszystko bo juz dosyc sie nastresowalam i naplakalam 😞
MyCloud dziekuje bardzo za info o tym krazku na pewno sie przyda w razie czego 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mona Sibi miala rozejscie sie spojenia lonowego juz od kilku tygodni. Norma jest 10mm gdzie jest jeszcze dopuszczalny porod SN a Sibi miala 9mm wiec naprawde przy granicy. No i caly czas ja to bolalo 😞 ech no modlmy sie Kochane i trzymajmy kciuki za Nasza Sibi i Malenstwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uda im sie 🙂 to nie Irlandia Kochane 🙂 dostanie leki bedzie lezec a nie biegac po sklepach itd i bedzie dobrze. Poza tym waga 2,2kg to naprawde nie jest tragedia 🙂
wszystko bedzie dobrze 🙂
a Sylwek no trudno to tylko dzien jak co dzien. My w ostatnim roku mielismy sylwka w hiszpani i wiecie co? zasnelismy bo bylismy padnieci po wyprawie w gory i mielismy wstac ok 10tej a sie nie udalo i wstalismy o 1wszej w nocy i tyle. I po sylwku.Ech co tam wazne zeby wszystko bylo ok z Nia i Dzidzia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sibi 3maj się dzielnie - mała wcale nie taka mała myślę że lekarz woli dmuchać na zimne i tak w razie czego do szpitala wziął

Anitek - Ty znowu w innym wcieleniu!! 🤪 super - bardzo mi się podoba

qurcze od 2 dni mam twardy brzucho i jakoś tak na pęcherz mała napiera - wzięłam no-spę mam nadzieję że przejdzie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuśki, ja dzis padam na cyce :P
Bolą mnie plecy, wypralam wszystkie ciuszki Julci, reczniczki, kocyki, zostało mi jeszcze posciel, kombinezon, becik i pieluszki i z głowy bedzie.

Zrobilam reszte porzadku w dokumentach, poscierałam kurze, bylam po sukienkę na sylwka, i udalo mi sie wyczaic cos exstra 🙂 jutro albo pojutrze Wam wkleje fotkę 🙂

Zaliczylam apteke, kupilam majtki jednorazowe, i wieksze podpaski,wyprałam jeszcze koszule i szlafrok a teraz PADAM, 😞

Mój wlasnie składa łozeczko dla małej 🙂
a wogole zauwarzylam ze mi sie brzuszek obnizył, kurde mam nadzieje ze jeszcze nie czas porodu, musze wytrzymac do konca stycznia przynajmniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi z ust mi wyjęłaś pytanie. Anitek obiecałaś kiedyś zdjęcia ze ślubu i co??
My sylwestra spędzamy w domu.
Patrzyłam dziś na listę zreczyu potrzebnych do mojego szpitala i wyobraźcie sobie lista jest tak krótka że aż strach 🙂
Same zobaczcie:

WYKAZ RZECZY POTRZEBNYCH PRZY PRZYJĘCIU DO SZPITALA

1. Dowód osobisty,
2. Aktualna legitymacja ubezpieczeniowa (ważna 1 miesiąc),
3. Wyniki badań: OWA, HBS, grupa krwi, wyniki badań laboratoryjnych laboratoryjnych ostatnich 6 tygodni ciąży,
4. Koszule położnicze rozpinane z przodu (2 szt.),
5. Figi jednorazowe (3 szt.),
6. Wkładki laktacyjne, przybory toaletowe.

RZECZY DLA DZIECKA

1. Śpioszki + kaftaniki (3 pary),
2. Pieluszki tetrowe (5 szt.),
3. Pieluszki jednorazowe (mała paczka),
4. Chusteczki nawilżane (1 opakowanie),
5. Czapeczka, skarpetki (2 pary).
6. Przybory do czesania noworodka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Dodi to żeś wyprawę sobie zrobiła. A mówiłaś, że jedziesz kupić bluzkę a tu proszę sukienkę znalazłaś 🙂
Ja też wróciłam dopiero z apteki, kupiłam już wszystko co potrzebne do pielęgnacji Igorka i mojej, tak przynajmniej myślę 🙂oprócz laktatora, bo nie mieli 😞
Anitek jak Ty to robisz, że za każdym razem inaczej wyglądasz?? prawdziwa kobietka z Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, miałam dziś pakować torbę do szpitala, ale już chyba nie dam rady.. A co do brzuszka - to mój też jest obniżony, nawet gin mi to powiedział jak byłam ostatnio u niego na wizycie. Mówił, że Maluch jest bardzo nisko główką w dół i mam uważać, ale nie ma na to żadnej rady chyba, że mnie powiesi za nogi:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Brzuchole 🙂

Anitka dzieki za troskę i smska. Dzisiaj pół dnia nie miałam neta i jeszcze wracalismy do swojego domku. Dopiero teraz odczytałam sms i włączyli mi neta. W dodatku cos mam z siecia w komórce i nie mogę się połączyć ani sms wyslac. Nie wiem czy siec juz obciazona jest czy jak :/ A łap oklaska Anitka 🙂

Co tam z Sibi. Aż nie chce mi się wierzyć ze Sibi Maluda ma tylko 2200kg. To nie tragedia to fakt ale trochę mało jak na 35 TC , no albo ten Moj jest jakiś wielgachny.

Zaraz doczytam posty i bede wszystko wiedziec.

Mnie też ciągnie brzuchol normalnie i kłóje w pochwie czasem jak ide. Ale od 3 dni mało chodzę i nie wiem czy to normalne czy nie :/ Ehh

dobra czytam posty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wlasnie sie wykapalam i juz dzisiaj nic nie zrobie na pewno bo mnie tez jakos ciagnie brzuch i mam tez te klucia w pochwie. Takze bede dzis lezec A sikam chyba co 15min.Zaraz wmuce magnez moze brzuch nie bedzie taki spiety. Niech te nasze maluszki posiedza jeszcze w brzuszkach 🙂 Bede trzymac kciuki za sibi. Na szczescie w szpitalu jest pod kontrola.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak kameleon hahaha 😉
Ja torbe spakuje jutro 🙂 bo dzis kumpel przyjechal i wlasnie pija z moim bylam po piwko im w sklepie :P a teraz graja w nintendo wiec ja sobie wskoczylam na kompa na chwilke :P
co do fotek ze slubu to nie mam ich jeszcze 😞
kumpel wraca z PL dopiero 3ciego a wczesniej nie dalo rady sie z nim spotkac bo byl mega chory a ja nie chcialam sie zarazic. No a fotki od szwagra no coz chyba sie nie doprosze i dopiero osobiscie je odbiore w lipcu 😞 no ale te od kumpla powinny byc po 3cim stycznia wiec wkleje na 100% 🙂 obiecuje 🙂
Dodi brzus moze sie juz zaczac obnizac wiec spokojnie 🙂
Aaana ja tez mam tak jak Ty od paru dni brzusio jest twardszy i chodze siusiu co chwile ale to normalne. Zaraz Wam przepisze to co jest napisane w ksiazce ktora mam o ciazy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za komplementy ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ az sie zawstydzilam :P
Aaana ja grzywki nie chcialam ale ta pinda ostatnio tak mi wyciela wlosy ze nic sie z tym nie dalo zrobic 😞 i grzywka byla jedynym sensownym rozwiazaniem.
No ale co tam najwazniejsze ze w koncu mam naturalne wloski i teraz moge zapuszczac bo na slub koscielny chce miec min do polowy plecow 🙂
Madziula mowisz ze nastka 😁 ech kiedy to bylo :P
za 2dni rocznikowo cwierc wieku 😁 stara d...a bede 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...