Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

No tak jeszcze skład pizzy..
Może naprawdę jako jedyne z lutówek urodzimy w terminie albo chociaż w jego okolicy..
Bardzo się cieszę, że Wasza domowa gadzina uspokoiła się.. dobre jak i na jakiś czas będzie spokój.. Mój brat też miał takie zajawki, że stawał się milusi, no a potem z powrotem to samo i tak w kółko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Iwiokej ja Ci tam Synka nie wmawiam:P przecież muszą się też rodzić kandydatki na żony dla mojego Igorka 🙂

Bozie jak mnie ta moja dzidzia dziś sponiewiera po brzuszku.. ale jak mam tak długie nóżki jak mamusia i tatuś to nie ma się co dziwić:laugh:

Kochane moje babeczki, ja się zbieram, właduje zaraz pupe w auto i jadę na pogaduchy 🙂 jak nie urodzę to zajrzę do Was później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jakieś tam koło przemocy heh..naczytałam się w necie o tym. Na razie mamy fazę spokoju i przymilania się 🙂 ale z nim to jak z bombą nie wiadomo kiedy wybuchnie. Całe życie z debilami hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Was to zawsze tak trudno mi się ruszyć.. Wygońcie mnie!!

Co do brata akurat mojego, sprawę JA załatwiłam krótko.. jak zaczął świrować (bo go dziewczyna akurat wtedy rzuciła, a były z nim naprawdę różnego rodzaju kłopoty), rzucał akurat wtedy sprzętem rtv po chacie itp, zadzwoniłam do szpitala, przyjechało dwóch panów i zabrało mojego brata.. wylądował na oddziale dla psychicznie chorych, trochę się naoglądał.. był jakiś czas spokój.. potem powtórka.. telefon do szpitala..znowu go zabrali i zmądrzał.. ale byście widziały moją mamę, jak dzwoniłam po pomoc.. słuchawkę od tel mi wyrywała, żebym nie dzwoniła bo braciszka tym skrzywdzę..

Dobra lecę, pa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś no moja mama to samo. On jej ostatnio napluł w twarz a ona następnego dnia puka do jego pokoju i takim cichutkim głosem się pyta czy mu zupkę przynieść. No ręce opadają!!

Ale się objadłam 🙂 tak mi dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak troche kolesiowi mozna namieszać w papierach w ten sposób, ale jak nie da sie wychować inaczej to właśnie trzeba w taki sposób 😠
a mamusie zatroskane, zobaczycie same jak to jest
ja zjadłam rosołek , a później makaron z cukrem i cynamonem i śmietanka, tak mnie naszło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochane 🙂 bardzo Wam dziekuje za wszystkie gratulacje smski 🙂
Weszlam na chwilke tylko 🙂
GRATULACJE DLA WSZYSTKICH MAMUSI 🙂
widze ze wysyp byl w tym tygodniu 😉
Maly wlasnie pije butle nie mam jeszcze pokarmu ale mysle ze jeszcze 2dni i cos tam sie pojawi 🙂
Maz jest ze mna non stop wiec On sie zajmuje Malym bo ja musze dojsc do siebie po tych 36godzinach...
Ale jedno jest pewne: Nasze Szczescie wynagrodzilo mi kazdy bol!!!
Pozdrawiam Was Kochane i zycze szybkich porodow 🙂
Buziaki 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to focia Malego bo nie wiem czy Klaudia dostala 🙂
jak wroce ze szpitala wkleje wiecej bo to jedyne z telefonu a z aparatu mam duzo wiecej 🙂
Pozdrawiamy Was 🙂 [img size=360]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Olafek_nyny.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo ma już 16lat biedaczka 🤨

Idę się położę głowa mnie rozbolała na pocieszenie heh..a co tam jak się wali to hurtowo 🙂

Postaram się jeszcze do Was zajrzeć 🙂 a jak mi się nie uda to dobrej nocki Wam życzę kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...