Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja ma 1 szt.pampers 1 new born od ginki dostałam to sobie rozpakowałam i oglądałam i nie mają wycięcia na pępek, chyba , że to byłą stara seria, a teraz jest nowa i mają, zobaczymy 🙂 ale one są takie maleńkie, a Olafek miał na zdjęciu takiego pampersa ubranego i ten pampers był mega wielki 🙂 no to nasze kruszynki są maleńkie 😁
robimy zakłady która pierwsza 😁
kikos czi Klaudia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Klaudia a co wypróbujesz? bo jakoś skumać nie mogę ☺️
A Pampersy, mają wycięcie na pępuszek, są w białym opakowaniu a te bez wycięcia w zielonym 🙂
Ja jak dobrze pamiętam chyba będę się ścigała z CandyMonką, bo Ona ma chyba 17sty a ja na 19stego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej 🙂

Właśnie z Gdańska wróciłam ale się nachodziłam ulala 🙂

Dostałam antybiotyk, globulki dopochwowe i priobiotyk.
Antybiotyk mam brać na godzinę przed żarełkiem tyle, że ja jeszcze Euthyrox na tarczyce poł h przed jedzeniem biorę i wychodzi na to,że muszę 1,5h czekać na śniadanie 🤪 🤪 🤪 jakieś żarty chyba... kupiłam sobie pączka i zapiekankę na pocieszenie 🙂 🙂 i wcinam 🙂

[size=4] Martuś: hehe a no będziem się ścigać 🙂 🙂 nie widziałam, że jesteś tak blisko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Weszlam sie pochwalić ze odeszła mi kolejna część czopa 😁 Hy hy chyba to było to bo teraz zostało na piepierze takie paski gęstęgo śluzu 😁
No i mama dopatrzyła sie że taki kolor inny niz żłóty :P He he moze w koncu sie cos zacznie 😁

mmmm pyszotka 😁 ide gotowac dalej obiadek 😁

Martus chodzilo o inne niz pmpersy pieluszki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zostałam sama w domciu, mój przyszedł i zjadł i wyszedł, chyba wykorzystam ten czas i wezmę się za siebie, na początek wymoczę i wyszoruję piety bo już takie mam twarde( mam nadzieje że dostanę:laugh: )potem depilacja i może by tak się zafarbować, żeby się mnie mały nie wystraszył zaraz po wyjściu hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...