Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
he he Iwiokej Twoja Dzidzia tez bedzie miala niezłą czuprynkę skoro masz takie zgagi.

Ja nie mam nic a nic wiec pewnie Filip łysol będzie :P

Własnie kupilam sobie buty do slubu 😁 Takie jak chcialam wiec jestem mega szczesliwa 😁 😁

Kikos te telefony i pytania mnie np. mega wkurzają wrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia pochwal się butami 🙂

Moja koleżanka urodziła jakoś w styczniu łysego bobaska a przez całą ciąże miała meeega zgagi 😉

A co z Bób zasnęła przy tym upiększaniu czy co heh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
he he chyba 😁 Albo padła we wannie :P A może i kolor na głowie nie wyszedł i robi drugi raz 😁

Bob przyznaj sie 😁

a butki mam takie 😁 tylko na tej niskiej szpilce z racji wzrostu mojego i męża 😁
http://allegro.pl/item914332598_czolenka_slubne_biale_ekri_szpilka_ok_3cm.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no do mnie jeszcze takich telefonów nie ma, ale jak sie pytają kiedy termin, to też :"jeszcze tyle czasu" to tez wkurza
a to nie jest powiedziane, że ze zgagami to sie małpkę urodzi, ale w moim przypadku to się może sprawdzić bo mamusia to mega małpiszonek się urodziła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tam do konca i tak nie wiem czy to czop czy nie czop :P

Ale dziekuje 🙂
Co do butow to fakt, a ja szpilek chocbym chciala to nie moge bo moj P jest tego samego wzrostu :/

Iwiokej Moj tesciowa tak to caly czas gadala ze mam czas a teraz codzien pyta czy juz.... wrrr normalnie zatrzaslabym ją
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o to moje łóżeczko z literkami obok 🙂 tylko muszę jeszcze baldachimek wyprasować i pościel założyć 🙂 ale coś jakoś tak koło tego będzie to wyglądać 🙂 [img size=365]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/lozko-c1d32fa15f90061a2c90d74d09bfb620.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa to macie dobrze bo ja tak nie mam 🙂

Monka sliczne łózeczko 🙂 Ja sie moim pochwale jak zląduje do swojego domku bo tutaj to mam tak wiecie na szybko zrobione 😁

Iwiokej no niby był coś tam chyba to czop ale teraz wygladało to tak samo tylko wtdy były 2 grudki a teraz takie paseczki śluzu gęstego :P
Wrożka nie jestem i nie wiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka super lozeczko 🙂

Klaudia butki fajne ja tez miałam takie z materiału

ale troszke po sesji w parku sie pobrudziły bo miałam przed ślubem
a szpilek tez nie moge zakałdać bo mój jest takiego samego wzrostu jak ja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki dzięki dziewczyny 😘

Kikos też fajne butki miałaś 🙂

ale się objadłam obiadem uaaa 🙂
teraz czekam na ciasto i mecze herbatkę z liści malin co za ohydztwo afe!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, ja wrócilam z Auchana.
Juz wsunelam obiad i wpadłam na chwilkę.

Wiecie co !!
Wszyscy mi piszą komentarze na NK ze mój kształt brzucha to bardziej na chłopca, Kurde i sie zaczynam zastanawiac ...moze tam Julek jest a nie Julka, i nie chce wyjsc na razie bo kwapi sie do przenoszenia ?? boziuu, a ja mam wszystko prawie rózowe.
Zaczynam schizowac :P

Klaudia oklask za odejscie czopa nr. 2 hihi 🙂

Zaraz lukne łozeczko Monki bo nie doszlam do tego jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monka sliczniaste łozeczko, ja tez chyba niebawem je ubiore, bo wszystko jest poprane ale schowane przed kurzem.

Klaudia sliczne buciki, mój M. tez prawie mojego wzrostu , moze z 2 cm wyzszy, wiec obcasów nie nosze 😞

Mi tez sie cos wydostaje w podobie galaretki czy kiślu, ale zupelnie przezroczyste, a slyszalam ze jak czop jest bez krwii to moze byc jeszcze z 2 tyg, do porodu.

Znowu mam skurcze, ale takie pitu pitu , jakto mój Gin powiedział.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem Dodi jak u Ciebie ale u mnie dziś to takie cienkie paseczki jakby sluz, lepki taki, coś taki kislowaty :/ Tez nie jest zabarwiony krwią. Wiec juz nic nie wiem :/ Normalnie znowu mnie wzieło na jakies dziwne mysli :/ Normalnie mam juz dosc 😞

Dziekuje za oklaski.

Monka sliczne łozeczko 😁 🙂

Kikos butki piekne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...