Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zbieram sie powoli do lekarza, ciekawe jak wyszly badania i co powie na ból, po drodze kupie sobie jeszcze termofor zeby ogrzewac to miejsce, dziala rozkurczowo.

Trzymajcie kciuki zeby chociaz na chwilę mi przeszlo, juz jestem zmeczona tym bólem.

Bób trzymaj sie kochana u dentysty i dawaj znac jak sie cos rozkreci.

Wiecie co ja tak naprawde to powinnam miec termin na 11 luty wtedy mi mija 40 tygodni od miesiaczki, ale gin jakos to inaczej wyliczyl regułą Naegelego czyli Termin porodu=pierwszy dzień ostatniej miesiączki + 7dni - 3miesiące + 1rok .Czyli jakbym na to patrzyla zostalo mi 2 dni 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi trzymamy kciuki za Ciebie kochana 🙂
Jak będziesz już w domku to napisz do nas jak najszybciej!! 🙂
A jak będziesz chciała to wyślij eska tyle, że nie odpiszę bo kasy brak 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cholera ja to jestem jakaś nie HALOO 🙃
Wy odszukałyście się na NK a ja jestem jakaś nie wtajemniczona 😞 Numer mam tylko do CandyMonki i Klaudi86 😞
Ja też chcę być bardziej na bieżąco więc poprosze o jeszcze jakieś namiary 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

titinka ok dzięki już dodaję 🙂 w moich ostatnio dodanych znajomych jest reszta dziewczyn 🙂

Klaudia miała zajrzeć o 12 i jeszcze jej nie ma..hmmm..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy wtorkowo tradycyjnie 2w1 😞

Jakis fatalny dzień mam - zresztą to nie nowosc.
Obudziałam się o 4 tej i dupa z dalszego spania. W nocy obudziłam sie kąpletnie zlana potem i musiałam sie przebrać.
Na 10 jechałam do ginka i jeszcze przytarłam auto cofając. Juz po tym miałam dość 😞 Na domiar złego albo dobrego juz sama nie wiem sytuacja sie nie zmieniła. Nadal 1,5 cm rozwarcia, zero skurczy, i kolejna wizyta w poniedzialek. I tak do konca 42 TC wczesniej mnie nie położą do szpitala. Najgorsze jest to ze obawiam sie jesli faktycznie tak dlugo bede chodzić ze zacznie lozysko sie stażeć, wody wchłaniać no i moze jeszcze jakies zakażenie Ehhh na samą myśl chce mi sie ryczec 😞
Jeszcze w poczekalni przede mną babeczka byla w ciazy i zaplakana wyszla z porady wiec nawet nie mysle co ten lekarz jej powiedział 😞
No a ten Moj gin USG mi nie robił juz od 32 TC i tak faktycznie nie wiem co jest grane 😞
Ale jak do piątku nic sie nie bedzie działo to zadzwonie do szpitala z pytaniem czy na USG moge przyjechac.

esz mowie Wam dobija mnie wszystko.

Aaa jeszcze pismo otrzymalam z poczty ze umowe mi do dnia porodu przedłużyli. Super 😞 Normalnie rewelacja inaczej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ok
Klauduś to faktycznie masz powody do niepokoju 😞 Ja bym nie zniosła tej niepewności 😞 Ja mam USG robione za każdym razem jak jadę na wizytę.
A ile razy miałyście robione echo serca?Ja tylko raz 😞 I też nie wiem czy to normalka 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia zastanawiałam się właśnie co z Tobą 🙂
Kurcze to niedobrze, że nic Cie jeszcze nie bierze..tzn..niedobrze, że biedna się niecierpliwisz i naraża Cię to na stres ale lepiej dla małego bo to on decyduje kiedy będzie gotowy do wyjścia 🙂
Co do tego USG to rzeczywiście dziwne, że lekarz Ci jego nie robi. Ja mam je robione za każdym razem jak jestem u swojej gih, ostatni raz miałam 2tyg temu czyli w 37tyg i jutro jadę na następne.
Na podstawie USG właśnie widać co z łożyskiem ile jest wód itp. Masz rację jak do piątku Cie nie ruszy to jedź na USG do szpitala lepiej dmuchać na zimne. W ogóle kurcze co to za lekarz, że pacjentki zapłakane od niego wychodzą. Kurcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bob łap oklaska za tego czopa 🙂 Trzymam kciuki 🙂 No ale mogłabyś trzymać sie kolejeczki 😁 😁 :P he he żartuje oczywiscie 🙂

Ja chodze do gina na NFZ i tam tylko 3 razy w ciagu calej ciazy masz USG. A prywatnie to za każdym razem 😞

Mówie Wam że zaczynam się denerwować.

Niestety nie ma tak dobrze że zaraz jak Ci termin minie to idziesz do spzitala. Jesli brak objawow, skurczy itd to trzeba czekac w domku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OJJ Klaudia,dzionek nie najlepszy jak widzę.. 😞
Mój gin ostatnio też nie chciał mi robić USG ale się uparłam i zrobił:P
Teraz mam wizyte 15-go i liczę na jakiekolwiek rozwarcie 😉
Pisałyście o nastrojach...u mnie jest pod tym względem w tej ciąży dobrze...pomijając dwa incydenty kiedy wywołałam burzę....a tak ogólnie raczej jestem spokojna,więcej rozmyślam,więcej przytulam,jakoś tak u mnie sentymentalnie,harmonijnie...nawet jak doszły do mnie słuchy,że teściowa (mimo,że zerwałam z Nią kontakt) znów coś na mnie wymysla a dokładnie,że nastawiam dziecko przeciwko Niej bo mała nie chce ostatnio z babcią gadać przez telefon to jakoś mnie to nie dotkneło,olałam sprawę i nie wracam do tematu bo szkoda zaśmiecac głowę myśleniem o bzdurach 🙂
Moje dziecko najlepiej skwitowało sprawę "Babciu to nie prawda,że mama mi zabrania z Tobą rozmawiać,mnie nudzą długie rozmowy telefoniczne,mam teraz ważniejsze sprawy-czekam na mojego brata" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki

Widzę, dzisiaj jakiś melancholijny dzień na brzuszku. Może to ta pogoda tak działa.

Ja ostatnio złapałam doła, bo się okazało że mi wyhodowali tego potwornego paciorkowca. Na szczęście mój lekarz umie rozwiać wszelkie wątpliwości i pocieszyć. Także jestem dobrej myśli.

A ten dzień dzisiaj jakis taki nijaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...