Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
o qurcze CandyMonka faktycznie sporo tego ale przynajmniej będziesz spokojna że wszystko masz!!


wstałam na chwilę - chciałam się trochę pomalować żeby męża nie straszyć jak wróci i znowu brzuch twardy jak kamień 😠 to na pewno nie poród ale irytuje mnie bardzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kikos masz rację do 8h trzeba koniecznie się wysiurkkać bo inaczej cewnik 🙂

No ja muszę mieć wszystko co tylko możliwe od razu wzięte bo szpital ok 35km ode mnie a samochodu niet 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Małalena tylko że to właściwie nie są skórcze tylko mega twardy brzuch i trwa parę minut a nie sekund...no i zupełnie nie boli może to ze zmęczenia
a co do porodu to lekarka powiedziała mi że przenoszę i tego się trzymam :P żeby być spokojną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana napisał:
Małalena tylko że to właściwie nie są skórcze tylko mega twardy brzuch i trwa parę minut a nie sekund...no i zupełnie nie boli może to ze zmęczenia
a co do porodu to lekarka powiedziała mi że przenoszę i tego się trzymam :P żeby być spokojną


aaana mi gin i położna w szkole rodzenia mówili, że to są skurcze. Że macica od początku ciąży się kurczy, ponieważ trenuje przed porodem. Tylko na pewnym etapie tego w ogóle się nie czuje. Skurczy jest całe mnóstwo. Jak macica twardnieje, to przeciez wtedy się kurczy i napina.
U mnie też to trwa różnie minutę, dwie za to mam od kilkunastu do kilkudziesięciu razy dziennie. Już się przyzwyczaiłam do tego, najwazniejsze że nie boli. Dyskomfort jest, ale co zrobić, taka kolej rzeczy.

Może ze zmęczenia, ale z tego co pisałaś to jest to podobne do tego co ja mam. Brzuch mega twardy, ciężki, podczas tego twardnienia unosi się na początku do góry no i mi wtedy wydaje się też, że zaraz polecę do kibelka na siusiu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamuśki nie szalejcie z tym pisaniem dzisiaj, bo 20stron od 12 do nadrobienia 😁
Dziękuje Martuś że sie o mnie martwisz, ale pisałam po 12 , że mam termin wyznaczony na 25.02 🙂
ja też mam takie skurcze i one nie bolą tylko brzuszek sie twardy robi
a która to Ewelina W. czy to Titinka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was lutówki jak wam idzie rozpakowaywanie! 🙂 gratuluje juz mamusią i zycze szybkich bezbolesnych porodów przyszlym mamusia! 🙂 ten czas tak leci że ani sie obejrzycie wasze dzieci skoncza miesiąc hehe tak jak w moim przypadku!:P ja nie wiem nawet kiedyy 🙂 i zaraz zaczna sie tematy kupki kolki itd:P hehe trzymam kciuki! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...