Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

właśnie zwymiotowałam żółcią z drugiej strony też ładnie żółciutko mi leci..Bosko!
Zadzw. do mamy aby się zwolniła z pracy bo nie mogę wytrzymac z bólu.

ide się położę, dam znać wieczorkiem co i jak.

Anitek dobrze, że do nas zaglądasz 🙂 nadrobię potem co pisałaś 🙂

buźki brzuchate i mamuśki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaana napisał:
Anitek a pokarm tak sam z siebie pojawił się w 3ciej dobie czy jakoś Małego przystawiałaś żeby stymulować produkcję?
zaczelam odciagac bo piersi zaczely zabrzmiewac i ok 22giej pare kropel a o 3ciej w nocy cycki jak pamela o 2rozmiary wieksze!!!normalnie wygladaja jakbym sobie silikony zrobila 😁 na co Maz stwierdzil ze takie moga juz zostac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek, Bób nam tu tak spokojnie czekała, nic się nie działo, poprostu napisała, że ma skurcze, skoczyła jeszcze w tym czasie do dentysty, chwilę poczekała w domku, potem raz ciach do szpitala i rano info, że ma Michałka 🙂 niezła spryciara prawda? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka bierze antybiotyk, tylko teraz kompletnie nie pamiętam na co, i najpierw miała biegunkę i skurcze ale żołądka, a teraz te wymioty.. biedula.. na 14stą ma wizytę u gina.. zapomniała powiedzieć, przy przepisaniu Jej tego antybiotyku, że bierze leki na tarczycę i teraz sobie myśli, że może to ma coś wspólnego z tą biegunką i Jej kiepskim samopoczuciem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja 😁 hehe widze ze nie tylko ja sie wrypalam w kolejke 😁 od konca jakos zaczynany hehe 😉
najwazniejsze ze ma Synusia calego i zdrowego 🙂

szybko jej poszlo i cale szczescie ze sie nie meczyla 🙂

Aaana no jest meczace troszke ale powiem Ci ze ja jakos inaczej chyba reaguje patrze na Niego powtarzam co chwile jak mocno Mamusia kocha i caluje i glaszcze i nie moge sie oderwac od Niego!!!
w nocy jest ciezej. W dzien spi normalnie w lozeczku 3godz ale na mojej klatce hehe a w nocy nie bardzo chce spac w lozeczku kreci sie wierci budzi czesciej wiec przez to Go biore do lozka. Mysle czasem ze w nocy ciemnej i On sie boi a do tego wiadomo chlodniej itd a tak to jest przy mnie zasypia sobie i spi 3-4godz. narazie nie ma zadnych problemow nie placze prawie wcale no chyba ze sie obudzi i trzeba czekac az butla przyjdzie jakies 3min hehe to wtedy ryk. ale zaczne od jutra karmic wiec cyc bedzie w pelno gotowosci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czyli odpoczywać i jeszcze raz odpoczywać przed porodem 🙂

ponoć tak właśnie jest - padasz na cyce ale wystarczy że spojrzysz na dzieciątko i dostajesz powera .. ech ja też już chce!!!!:laugh:

A jak Ty się czujesz - żelazo w normie już? no i co z tymi nerkami i nadciśnieniem - wszystko po porodzie przeszło?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek, super że tak dzielnie sobie radzicie z Mariuszem 🙂 jak tylko się da, to odwiedzaj Nas, bo brakuje Nam Ciebie 🙂

Ja muszę śmigać na tą morfologię, żebym przed porodem zdążyłam odebrać.

Papap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zelazo spadlo jeszcze bardziej do 7,1 ale przy wypisie powiedzieli ze jak tylko zle sie poczuje to mam wracac ale daje rade. Biore mega dawke zelaza wiec mam nadzieje ze za pare tyg bedzie lepiej.
Szwy juz tak nie doskwieraja na szczescie.
jestem bardzo blada i mam since straszne pod oczyma ale to efekt silnej anemii ale wyjde z tego na pewno hehe 🙂
a to fota brzusia z dzisiaj 6dni po porodzie 🙂 [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/brzuch_.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nerki nie mam pojecia bo nawet moczu mi nie robili ale mam wizyte za tydzien w czwartek wiec pewnie moja lekarka zrobi. Cisnienie juz lepiej choc rozkurczowe nadal siega 90ciu ale mysle ze na to potrzeba czasu. Opuchlizna zeszla prawie cala no i codziennie trace ok 2kg wiec lekarze mieli racje z tym ze wiekszosc tych kg to poprostu efekt tego stanu przedrzucawkowego wliczajac zatrzymywanie sie wody.
Powiem Wam ze jestem MEGA dumna z Mojego Meza!!! tak jak On sobie radzi z dzieckiem to normalnie szok!!! to ja sie boje zakladac Malemu np. koszulke przez glowe a On wszystko przy Nim zrobi...Nie wiem skad to wie hehe :P
wklejam focie jak sie wlasnie Maly wygrzewa w slonku:laugh: [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Olafek.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnialam fotke odwrocic :P [img size=225]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Olafek-b912a8c190478e5cad16b0fc9705f26b.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dalam Go troszke do lezaczka bo ma troszke zoltaczke jeszcze a jak slonko jest to trzeba wykorzystac 🙂 wczoraj 3godz spal na mnie w slonku i juz dzis jest mega roznica 🙂 jeszcze Go nie balkonuje poczekam do nastepnego tygodnia.wizyte mamy w czwartek wiec mysle ze od poniedzialku zaczne 🙂 choc moze dzis wyjdziemy do sklepu tzn podjedziemy autem ale zawsze tam cos swiezego powietrza zlapie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
anitek super, że sobie tak sprawnie radzicie i wszystko w tak szybkim tempie wraca do normy 🙂
Bób Serdeczne Gratulacje!!! Szybka Dziewczyna 🙂
CandyMonka jedź do ginki i się nie zastanawiaj, ten stan nie wygląda za dobrze, albo lepiej zadzwoń do szpitala i pojedź tam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
yhym
Normalnie Laski ja dostaje na głowe 😞
Wrocilam wlasnie od tego gina ktory pobieral mi te probke do badan na tego paciorkowca. Zrobił mi USG, w ogole jakis durny lekarz bo mowi że wogole nie słyszał zeby na swiecie robili badania na paciorkowca NO DEBIL a pracuje juz 30 lat. No i tak wyliczył mi termin z USG na 20.02 ( nie wiem tylko jak) no i załamał mnie bo powiedział że Maly wazy tylko 2300 co jest chyba nie mozliwe bo przeciez w 32 TC bylam w szpitalu i tam tez mi robili USG i Maly mial 2140 wiec jak to mozliwe zeby 1 9 tygodni dziecko przybrało tylko 160 gram ?? Jestem zalamana, w dodatku jeszcze mowie ze niby wszystko okey ale żeby sie skonsultowac z lekarzem bo łożysko okey ale moze nie wytrzymać jeszcze tydzien. Co wiec KU*** zadaje pytanie czy okey czy nie ? Na to on mowi ze okey. Normalnie zwariowałam tam. Wyszlam i sie poryczalam. Powiedzial ze wedlug niego mam za maly brzuch jak na wage dziecka 3 kg. Ze nie wygladam juz na porod ( wiec zadalam se pytanie jak trezba wygladac) No i ze wedlug niego to 38 TC i 1 dzien ! SZOK !!!!!
Ide zaraz oddać ten wymaz zeby mi zrobili do czasu porodu.Mam nadzieje z jednej strony bo wolałabym wiedziec czy mam jakies gówno czy nie.Z drugiej chce juz urodzić. Normalnie masakra jakaś !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WOW Bób Gratuluję 🙂

Fajnie dzionek się zaczął 🙂
Ja dopiero godzinę temu zwlokłam się z łóżka.
Na 16 mam gina, już nie mogę się doczekać co dzisiaj mi powie. Ostatnio mi mówił, że jeszcze ze dwa tyg. pochodzę z brzuszkiem, a 2 już minęły.

Biedna CandyMonka, ja bym właśnie tak zrobiła jak pisze Iwiokej i pojechała do szpitala.
Może ona poprostu ma nietolerancje na ten antybiotyk myślę, że warto to sprawdzić. Wymiotowanie żółcią i wszelkie bóle nie są normalne, owszem mogą być skutkiem ubocznym ale niekoniecznie.

Anitek zazdroszczę Ci maluszka i małego brzuszka 🙂 nie czuję, że rymuję 😉
Ale jeszcze cierpliwie poczeka na swojego chłopczyka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...