Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej mamusie, mi dopiero od rana neta zrobili, jakies polączenie zerwane bylo.
U mnie nic ciekawego, kolka troche ćmi, ale zaopatrzylam sie w termofor i sobie przykładam , polknelam nospe forte i juz lepiej, mam nadzieje ze to juz nie wroci do porodu.

U mnie zadnych oznak porodu, pojedyncze skurcze nieregularne i zmiana wydzieliny na galaretkowatą, i nic wiecej, juz sie starsznie mecze jest mi coraz ciezej.

CMonka nie martw sie ja z Tobą zostane, cos czuje ze przenosze, jutro jade na KTG ale pozatym nawet niewiem czy jest jakies rozwarcie, bo w czwartek tydzien temu nie bylo i szyjka dluga na 2 cm, takze sie nie spieszy.

Juz nas tak malo zostalo, CMonka, Klaudia, Iwiokej, Nikos, Kikos i nie wiem czy ktos jeszcze.

hEJ Anitku co tam slońce u Was ???BUZIAK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

CandyMonka dziekuje 😘 no a w planach mam do konca marca wrocic do wagi sprzed ciazy narazie wszystko ok sie zobaczy pozniej :P
Dodinka tak wlasnie sobie mysle Ty tu problemy z szyjka na podtrzymaniu a teraz Mala nie chce wychodzic hehe :P ale wierze ze sie meczycie mi juz bylo strasznie ciezko a Wy jeszcze dalej niz ja...kurcze napradwe trzymam kciuki zeby szybko poszlo u Was!!!!!!!!!!
Mona nie mam pojecia co to takiego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlasnie Anitek nawet bym sie nie spodziewala ze tak to sie wszystko rozwiąze heheh, w sumie niech siedzie mała jak jej tam dobrze, ale pamietasz ze 40 tyg stuka mi jutro ,tylko gin mi tak dziwnie wyliczyl.. A moze tam Julek jest i dlatego nie wychodzi, tylko kwapi sie do przenoszenia hihi

CMonka no faktycznie jeszcze zapomnialam o dziewczynach.No ciekawe jak sie teraz kolejnosc ulozy ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CMonka
Kurde to czekanie juz mnie dobija 😞

nie spodziewałam sie ze tak dlugo dociągnę, w sumie na ostatnim usg termin mi wyszedł na 19 luty, ale podobno na tym etapie juz sie na te terminy nie patrzy tylko powinno sie trzymac tego pierwszego konkretnego.

Zazdroszcze Wam dziewczyny ze juz zrzucacie kilogramy i tak Wam malo zaostalo.
Ja mam okolo 24 kilo na plusie ( mialam 02 lutego ) ale ostatnio tyle jem ze moze mi znowu przybylo,

wiec Wy o chudnieciu a ja o tyciu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powoli uciekam na Na Wspolnej, zreszta mój M . juz wraca wiec ide mu odgrzac jedzenie.

I jeszcze czekam na faceta , dzis nam zaluzje w oknie balkonowym zakłada, od maja wreszcie zdecydowalismy sie i znalezlismy kaske na to, 390 zł zaluzja na okno balkonowe sztuk jeden 🤨 troche przegiecie ale to i tak najtaniej, chociaz nikt juz mi nie bedzie zagladal do salonu 🙂

moze uda mi sie wpasc do was jeszcze po serialu, buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie wciągnęły kanapki z pasztetem 🤪

Dodi u mnie też z tym terminem różnie ostatnio był 17 dzisiaj jest już 22 a na pierwszym był 18 🙂
najlepiej to chcę zdążyć do 21ego bo to niedziela, podobno szczęśliwa na dzień narodzin, najgorszy podobno poniedziałek, w którym urodziłam się też ja, moja mama i brat i raczej szczęścia w życiu nie mamy 🤨

Ja też spadam się położyć, te rewelacje żołądkowe mnie wykończyły.

Dobranoc brzuchate 😘 😘 Do jutra!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂
ja tak na chwile, tylko sie zameldowac, ze zyje, nadal jestesmy 2w1, ale takie gnizadowanie mi sie wlaczylo do tego zakupomania (ubrania w rozmiarze S!! i kozaki, bo wszystko juz koncowki za 30%ceny wyjsciowej, tym razdem wszystko dla mnie i tylko dla mnie 🙃 🙂) i ostatnie podrygi zycia towarzyskiego, tak wiec nie mam czasu sie podrapac po tylku, do tego T. i jego corka zgodnie stwierdzili, ze nie beda brali udzialu w miom szalenstwie, wiec ze wszystkim zasuwam sama. 😮
Za to brzuch juz nisko, Victor ma sie dobrze, no i poznalam juz co to sa bolesne skurcze ale jeszcze nieregularne.
Nastawilam sie na porod SN, wiec czekam... mam plan w niedziele wieczorem zaczac rodzic hahahhaha obgadalam to z synkiem 😉

mam nadzieje, ze z Wami wszystko dobrze, moze poczytam w nocy, bo spania tez nie mam. POZDRAWIAM GORACO I BUZIAKI SLE!! 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka sorki ze tak Was opuscilam ale poszlam Malemu butle zgrzac po butli oblal Tatusia i przesiusial body i spiochy wiec stwierdzilismy ze lepiej odrazu Go wykapac 🙂
teraz odpoczywamy 🙂
zajrze do Was jutro 🙂
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczoro,

przespałam pół popołudnia, chyba nadrobiłam nocne braki.. już nie pamiętam kiedy sobie tak smacznie pospałam..

CandyMonka dobrze, że wyjaśniło się co i jak z tym antybiotykiem, i nie strasz Nas więcej!
Dodi nie bój się, że zostaniesz sama, jeszcze Nas tu troszkę zostało 🙂 a miałam Ci Dodi pisać, po tym jak Cię podejrzałam na NK że te Nasze Marciny tak samo czarne są hehe:P
Kobietki a wiecie co z Klaudią??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kikos moze innym razem, teraz zapisuje sie na wtorek, bo w niedziele mija mi termin, a od terminu który minąl trzeba chodzic co 2 dni, tak mi lekarka powiedziala.

Iwiokej ja tez tak myslalam ze nie dotrzymam do terminu, ze urodze wczesniej i co, jutro mi wskakuje 40 tydzien 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ładna waga, tak w sam raz 🙂 podobnie jak mój Iguś, tylko, że On jest starszy od Twojej dzidzi o 2 tyg 🙂

Dodi, kto by pomyślał, że My z tymi felernymi szyjkami tyle wytrzymamy.. jak przyszedł czas, żeby rodzić to nic się nie dzieje.. znaczy u mnie jest rozwarcie na ponad 3cm, ale skurczy brak, ehh..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...