Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dobrze Klaudia, że pojedziesz do szpitala tam cię dokładnie zbadają i może jak się dowiedzą że juz po terminie to cię zostawią, bądź dzielna i nie wież takiemu kretynowi 🙂
Śliczny jest synuś Bób i ładną wagę ma 🙂 już pewnie nie miał miejsca w brzuszku dla tego tak szybciutko wyskoczył 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mam chwilke wiec opisze wam jak obiecalam troche moj porod.
Jak wiecie kilka dni i nocy meczylam sie z silnymi skurczami. W szpitalu ladowalam za dnia i w nocy i tak w kolko z torba w bagazniku. Ciagle siedzenie pod KTG,pozniej sprawdzanie rozwarcia i za kazdym razem silne skurcze a rozwarcia kompletnie brak. Czopki doodbytnicze na zmiekczenie macicy,tabl.przeciwbolowe,kroplowka i powrot do domu bo nic wiecej nie mogli zrobic i tak w kolko. W koncu zostawili mnie na noc i dali kroplowke na powstrzymanie skurczy. Rano stwierdzili ze nic wiecej nie zrobia i zaproponowali znieczulenie w kregoslup(PDA).I tak sie zaczelo. Wbili sie w kregoslup,wlali znieczulenie i po chwili poczulam blogi spokoj i zero bolu.Cudownie. Ale nie na dlugo. Wlali tez we mnie pare kroplowek na wywolanie skurczy. Po jakims czasie byl jeden za drugim skurcz a znieczulenie przestalo dzialac i tak 4 razy dolewali w kregoslup a o 5 sama blagalam ale nie mogli. Po jakims czasie poczulam ze chce mi sie kupke i chcialam isc do wc ale mi nie dali bo okazalo sie ze to juz parcie. Zaczelam przec o 14.30 a o 15.12 maly byl na swiecie. Maly owinal sie pepowina byla panika ale wszystko sie udalo.
Bylo strasznie ciezko a doswiadczona polozna stwierdzila ze w ciagu jej calych lat to byl 4 poro tak trudny w jej zawodzie ale ta chwila jest warta wszystkiego. Nie da sie tego opisac. Nie zaluje niczego i jestem z siebie dumna. 😉 😉 To cud i wielkie szczescie tulic malenstwo w ramionach..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
Bob no Maly Bobik jest slodzkosci normalnie 🤪 i jaki duuuuzy 🙂
ja mam chwilke hehe Maly sobie spiuchna no i musi miec krople z antybiotykiem na te oczka 😞 tak mu ropieja ze otworzyc nie moze...ale Maz juz pojechal po recepte. Andzia widze ze u Ciebie tez nieciekawie...u mnie to byl jeden wielki koszmar i placze jak tylko sobie przypomne no i do tego ten krwotok wlasnie wczoraj polozna byla i mowila ze bardzo jej przykro ze to przeszlam ale teraz juz bedzie tylko lepiej...ale jak sobie uswiadamiam ze moglam juz nie zobaczyc Synka ani Meza to mam MEGA strach przed nastepna ciaze i chyba bede zalatwiac CC...jak narazie przez ok 3lata nie planuje hehe 😉 no a Moj stracil tylko 50gram wiec polozna mowila ze rewelacja 🙂
wymienilam sobie odciagarke dojarke do cycorow :P bo mialam tomme tippee i bylo to jedna WIELKA PORAZKA!!!
Mam aventa elektryczna i sobie wyobrazcie ze najpierw ja pare razy pompka wybieram tempo wlaczam guzik i takim tempem sie pomopuje mleczko to poprostu rewelacja!!!
od jutra zaczynamy akcje karmienie 😁 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na chwilkę 🙂
Anitek, Andzia naprawdę miałyście ciężkie porody i jestem z Was dumna, że dałyście radę.. w końcu kto by inny dał jak nie tak dzielne babki jak WY 🙂 jeszcze raz GRATULACJE dla WAS 🙂

A czy CandyMonka odezwała się? Co z Klaudią- pojechała do tego szpitala? Macie jakieś info??

Mnie po wczorajszym badaniu boli cała psita i czuję, że coś się tam dzieje, bo ból odczuwam cały czas..

A wogóle wczoraj lekarz stwierdził na USG, że Igorek ma wodniaczka lewego jąderka 😞 słyszałyście coś na ten temat??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
Bob no Maly Bobik jest slodzkosci normalnie 🤪 i jaki duuuuzy 🙂
ja mam chwilke hehe Maly sobie spiuchna no i musi miec krople z antybiotykiem na te oczka 😞 tak mu ropieja ze otworzyc nie moze...ale Maz juz pojechal po recepte. Andzia widze ze u Ciebie tez nieciekawie...u mnie to byl jeden wielki koszmar i placze jak tylko sobie przypomne no i do tego ten krwotok wlasnie wczoraj polozna byla i mowila ze bardzo jej przykro ze to przeszlam ale teraz juz bedzie tylko lepiej...ale jak sobie uswiadamiam ze moglam juz nie zobaczyc Synka ani Meza to mam MEGA strach przed nastepna ciaze i chyba bede zalatwiac CC...jak narazie przez ok 3lata nie planuje hehe 😉 no a Moj stracil tylko 50gram wiec polozna mowila ze rewelacja 🙂
wymienilam sobie odciagarke dojarke do cycorow :P bo mialam tomme tippee i bylo to jedna WIELKA PORAZKA!!!
Mam aventa elektryczna i sobie wyobrazcie ze najpierw ja pare razy pompka wybieram tempo wlaczam guzik i takim tempem sie pomopuje mleczko to poprostu rewelacja!!!
od jutra zaczynamy akcje karmienie 😁 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
Bob no Maly Bobik jest slodzkosci normalnie 🤪 i jaki duuuuzy 🙂
ja mam chwilke hehe Maly sobie spiuchna no i musi miec krople z antybiotykiem na te oczka 😞 tak mu ropieja ze otworzyc nie moze...ale Maz juz pojechal po recepte. Andzia widze ze u Ciebie tez nieciekawie...u mnie to byl jeden wielki koszmar i placze jak tylko sobie przypomne no i do tego ten krwotok wlasnie wczoraj polozna byla i mowila ze bardzo jej przykro ze to przeszlam ale teraz juz bedzie tylko lepiej...ale jak sobie uswiadamiam ze moglam juz nie zobaczyc Synka ani Meza to mam MEGA strach przed nastepna ciaze i chyba bede zalatwiac CC...jak narazie przez ok 3lata nie planuje hehe 😉 no a Moj stracil tylko 50gram wiec polozna mowila ze rewelacja 🙂
wymienilam sobie odciagarke dojarke do cycorow :P bo mialam tomme tippee i bylo to jedna WIELKA PORAZKA!!!
Mam aventa elektryczna i sobie wyobrazcie ze najpierw ja pare razy pompka wybieram tempo wlaczam guzik i takim tempem sie pomopuje mleczko to poprostu rewelacja!!!
od jutra zaczynamy akcje karmienie 😁 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wiem co z Candy i Klaudia 😞
ojjjj wodniaczek jaderka? nie wiem nic na ten temat 😞 a nie powiedzial Ci lekarz co i jak?
ech wiem ze sie martwisz u Malego znow wyszedl luz w prawym stawie biodrowym i tez juz panika ale szwgra brat mowi ze to dosyc czeste i ze minie z czasem i wszystko bedzie ok ale sama wiesz jak to jest...
a ten wodniaczek nie brzmi jakos groznie...Hmmm nie wiem co powiedziec bo nie mam pojecia co to takiego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nasze instynkty macierzyńskie.. ja jeszcze Małego nie mam przy sobie a już się zamartwiam.. wygląda to jakby miał pływające jąderko w mosznie.. lekarz powiedział, że niby nic groźnego ale czytałam w necie, że faktycznie albo sam się wchłonie albo zabieg.. Bozie jeszcze Go na świecie nie ma a już jakieś dolegliwości 😞 spytałam, bo może akurat, któraś by wiedziała coś na ten temat..
A przez to, że Olafek ma ten luz to jakoś inaczej Go pieluszkujesz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Anitek 🙂 ten artykuł już przeczytałam 🙂 ale i tak dziękuję 🙂

A co do laktatorów, to dziś oglądałam właśnie tego Tomme Tippe:P więc dam sobie z nim spokój.. i tak skończy się na ręcznej dojarce, bo na elektryczny kasiory braknie ale TT sobie odpuszczę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś mój mały tez ma podejrzenie tego wodniaczka...to jest woda która się zgromadziła podczas schodzenia jąderek do moszny,to sie raczej samo wchłania ,pomocne jest odpowiednie układanie sisiolka pod pieluszką,położna powinna Ci pokazać.
Mały ma na to wchłoniecie dwa lata ,po tym czasie jak się nie wchłonie to się sprawę załatwia operacyjnie ale póki co czasu macie sporo.
Ciekawe czy mój to rzeczywiście ma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus narazie nic z tym nie robie ma kontrole za 4miesiace ale i tak prywatnie mu zrobie usg w 6tyg bo tak sie robi...
wtedy zobacze co lekarz powie na to 🙂
z tym jaderkiem mysle ze sie wchlonie...
Moj jak sie urodzil mial jaderko w brzusiu i tez mowili ze operacja itd a po roku samo zeszlo w dol...czasem sie tak zdarza wiec prosze nie denerwuj sie 🙂
co do odciagarek recznych ja mam tez aventa reczna ale ja z moja dojarnia nie daje rady reczna bo sie zajechac idzie...a do tego po ok 5min skrzypi :P
Musze na chwilke uciekac bo Maz pojechal po recepte a Maly sie kreci hehe bo kupa wlasnie poszla 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza dzidzia wg USG ma tego wodniaczka..Dziękuję Nikoś za odpowiedź, jestem troszkę spokojniejsza 🙂 mam nadzieję, że wchłoną się one Naszym pociechą raz dwa i będzie po sprawie..

Uciekaj, uciekaj jak do Olafka to wybaczamy:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wrocilam :P rosolek ugotowalam juz najedzeni wszyscy Mezus skreca kołyske a Maly spi na cycochach i nawet Go nie ruszam bo taki zadowolony 🙂
CandyMonka dala komus znac?
a jak Klaudia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 🙂

Dzięki za pamięć i troskę kochane jesteście 😘

U mnie już dobrze 🙂
Mama zwolniła się z pracy, przyjechała do mnie i mnie herbatkami pod kurowała. Potem pojechałyśmy do gina która zmieniła mi antybiotyk bo była to typowa reakcja alergiczna. Jutro jeszcze muszę tylko zadzw. do laboratorium czy na pewno te bakterie są na niego wrażliwe 🙂
W Gdańsku spotkałyśmy siostrę mamy 🙂 kupiła dla małej dwa śliczne body z reserved 🙂
A malutka na świat się nie spieszy, nie mam rozwarcia a termin wychodzi dopiero na 22.eehh..czyli zostanę tu sama 😉
Mała waży już 3361 🙂 🙂
Anitek kurcze ale masz fajny mały brzuszek 🙂 A Olafek jest prześliczny!! Tak słodko sobie śpiochał 🙂
KlaudiaTy to masz pecha biedna do tych ginów! Mam nadzieję, że w szpitalu dowiesz się czegoś konkretnego! 🙂
BÓBMichałek cudowny!! Jakie ma pucki słodaśne. Jeszcze raz gratuluję!!

A o to mój mały złośnik dzisiaj: hehe widać, że jej się nie podobało że ktoś ją tam stuka 🙂 a no i nosek kartofelek gratis [img size=384]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/nanana.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka lap oklaska hehe 🙂 na pocieszenie 🙂
Nadunia tez moze miec swoje zle dni :P
no i cale szczescie ze pojechalas do tego lekarza bo wiadomo skoro alergia to nie ma co czekac.
co do mojego brzucha to sama jestem w szoku 😁 no i waga jesli tak ladnie bedzie schodzic w dol to za chwile bede jak gazela hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Anitek 😘 😘
Wiem, że oklask bezinteresownie ale Ty również łap.. za Olafka o! 🙂

Ja tam myślałam, żeby schudnąć do lata ale Ty to już na Wielkanoc szprycha będziesz 🙂

Idę się przebiorę, bo weszłam do domku i od razu do Was pisałam. z/w 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...