Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Sibi i jak Twoja mała się czuję po tych szczepionkach?

Ja właśnie mam sceptyczne podejście do szczepień i nie wiem czy będę moją szczepić.

Kurde co się stało z moimi suwaczkami??? 😠 😠

Martuś i jak tam Nystatyna działa? :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
no widzę, że bez kolejki wszystkie, a co niektóre to zostały wypchnięte na koniec 🙂
noc jak każdej zgaga nie odpuszcza mogę tylko powiedzieć , że Manti jest gorsze od Reni, ale da się przeżyć i wiem że spać muszę chodzić na głodnego bo inaczej męka nocna
Jai_Ho trzymamy kciuki, oby było szybko i bezboleśnie 🙂
Sibi maleńka już duża, niech rośnie zdrowo, a szczepienia to warto raz a porządnie i nie ma co żałować tej kasy, bo jak by chorowała, dopiero by kasy poszło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka a skąd to sceptyczne podejście do szczepień? Ja nie jestem za szczepionkami przeciw grypie itp ale Igorka raczej zaszczepię 🙂 tylko zastanawiam się już skąd tu kasiorę wyskrobać..

Iwiokej kup sobie tab. maalox na zgagę, są bardzo bezpieczne w ciąży i naprawdę pomagają.. mnie też ostatnio zgaga męczy..czyżby to tak na pożegnanie ciąży:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam esa od Klaudii "po wizycie u gina wczoraj miałam podejrzenie, że wody mi odchodzą i łożysko się starzeje. Przyjęli mnie ale jest ok. Mały ma 3300. Skurczy brak. W sobotę do domu jak nic nie ruszy. Skaczę na piłce 🙂a porodówka pełna. Buziaki dla Nas"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus ja brałam zawsze reni i pomagało super, ale ostatnio nie było w sklepie, więc wzięłam manti i do bani, chwile tylko działa, a reni też jest bezpieczny w ciąży
Sibi nie od razu Kraków zbudowano, spokojne, jeszcze będziesz miała ubrać te najmniejsze co masz 🙂
CandyMonka to też muszę od nowa robić 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus no ba zaraz jutro jade cos kupic 😉 ale mam nadzieje ze jednak zaczne wchodzic za jakis czas w moje ciuchy bo mam tyle spodni!!!!!!!!!!!!!

dziewczyny musze Wam to pokazac!!!!!!! :laugh: [img size=240]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC_9810__WinCE_.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś babka na szkole rodzenia mówiła nam, żeby np dziecko szczepić na raty. Tak jak np w drugim msc życia maluszków trzeba je zaszczepić na WZW B i DTP to zrobić co dwa tyg jedną.
Są to bardzo silne szczepionki, przychodnie chcą zaoszczędzić na czasie dlatego szczepią dzieci hurtem, nie powinno tak być dla organizmu dorosłego człowieka takie dawki to dużo i czujemy się po nich osłabieni a jak ma się czuć taki maluszek?
I żeby zastanowić się np. nad szczepionką przeciw bakterii Haemophilus influenzae lub przeciw pneumokokom. Lekarze którzy ją zachwalają są często przepłacani przez firmy farmakologiczne, na reklamę co leciała w tv też ktoś musiał wyłożyć grube pieniądze. Jesteśmy łatwym kąskiem dla potężnych firm, najlepiej zastraszyć matki, bo wiadomo że zrobią wszystko aby "uchronić" dziecko przed niebezpieczeństwem tyle że to niebezpieczeństwo często bywa fikcją 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcelinko nasza kochana do kogo ten języczek:P ?? Sibi co Ty? cytryną Jej usteczka posmarowałaś:P Spokojnie wrócisz do spodni sprzed ciąży ale przecież nie od razu! A i leć po te portki, zawsze humor będzie lepszy jak nowy ciuszek do szafy wpadnie 🙂

Właśnie dostałam smsa od koleżanki, która miała termin tak jak ja na 19-stego ale dziś zrobili Jej planowe CC, bo Mały był pośladkowo ułożony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze tak się rozpisałam o tych szczepionkach, że nie widziałam waszych wpisów 😉

Sibi jaka słodka minka hehehe..coś jej się nie spodobało i pokazuje kto tu rządzi 🙂 Śliczna jest!

Martuś nie wiem co z plecami u mnie..chyba brzucho mi ciąży heh 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
melduje sie 2 w 1 🙂

Sibi ale minki strzela Marcela 🙂 ale sie zrymowało hihi słodka jest 🙂
Co do ciuszków z przed ciazy to jeszcze chwilka mysle, pewnie jeszcze nie zdazyła woda z orgaznizmu zejsc.

Wczoraj Aaana pisala ze czuje sie jak słon, nie Ty jedna kochana , nie martw sie.

Dobrze ze Klaudia pod nadzorem lekarzy 🙂

Co do szczepien ja Wam powiem co ja wiem na ten temat,ponoc szczepienia panstwowe są tą szczepionki z recepturą z 1980 roku czy nawet dalej, i w dodatku te refundowane są chińskie, ja tez bede szczepic mała na te podstawowe prywatnie, jesli chodzi o pneumokoki i rotawirusy nie bede jej szczepic chyba, rotawirusy to około 3 dawki kazda po 200-300 zł i chronia dziecko tylko do 2 roku zycia chyba, pneumokoki tez dosc drogie, są to przereklamowane szczepionki, jesli dziecko chcecie wyslac wczesniej do złobka do wtedy mozna szczepic, bo chorób jest wtedy sporo naokoło, jesli w domu niema innych dzieci i planujecie byc z dzidzia w domu na wychowawczym to mysle ze te szczepeinia są zbędne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś no właśnie i weź tu bądź mądry czy szczepić czy nie 🙂
ja na pewno jeszcze to przemyślę 😉

Najpierw plecy mnie bolały i przeszło a teraz helikopterek w głowie..to chyba z nerwów 🙂 im dłużej czekam na poród tym większy stres, chciałabym aby mnie tak chwyciło jak BÓBa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Mamusie 🙂
wlasnie siedze z kawka hehe :P mleko odciaglam wiec Maly dostanie w nastepnym karmieniu:P ja juz sama nie wiem w dzien ANIOL spi lezy i cisza a od 23ciej zmiana o 180stopni i tylko w lozku przytulony chce byc...wczoraj Go chyba brzus bolal bo tak kopal i plakal ale jak dostal troszke mleczka to cisza byla 🤔 wiec juz sama nie wiem....
na cyca to on jest niecierpliwy strasznie i normalnie nie da rady Mu dac...rzuca sie drapie i wogole...i jak tu mu dac cyca :P
a u Was jak tam? jak samopoczucie???
Dorotka jak juz calujesz Olafka to moze wpadniesz na nocke zebym sie mogla wyspac :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek a powiedz mi Olafek rytm dnia i nocy w brzuszku miał taki sam?
tzn w nocy też Ci tak w brzuszku wariował a w dzień był spokojny?
Moja właśnie też tak po 22 się uaktywnia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...