Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

BÓB gratulacje kochana 🙂 🙂

Klaudia powodzonka na wymazie 🙂
Zadzwoń lepiej popołudniu do tego szpitala co chcesz rodzić i się wypytaj co i jak 🙂

Ja próbuje zasnąć ale nie idzie 🤨 do tego mam dziwne uczucie głodu w żołądku a kurcze opycham się co 5min eehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Klaudia najlepiej jak zadzwonisz do szpitala i jak Ci powiedza ze np. 7 dni po terminie wywołuja poród to powiedz Swojemu gin ze potrzebne Ci skierowanie na patologie do wywołania porodu i juz
Kurde z tymi lekarzami to tak jest jeden lepszy od drugiego

CandyMonka to az tak 🤪 ja to mam jak nacisne i takie małe kropelki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kochane,

ale numer nie mogę jednak uwierzyć, że Bób już ma Maluszka przy sobie!! Ona chyba miała termin na początek marca a do Nas ot tak się przyłączyła 🙂 wiedziała co robi:laugh:
GRATULACJĘ DLA NIEJ I MICHAŁKA!!

A mi dalej coś tam chlusta w majtach po wczorajszym badaniu, boli mnie brzuszek na dole 🤪 teraz to chcę zacisnąć nóżki i poczekać na niedzielę, bo wtedy mój gin ma dyżur w szpitalu.. a w niedzielę niech się dzieje co chce 🙂

Zaraz zjem śniadanko i jadę zrobić badania krwi i pozałatwiać ostatnie sprawy typu zakup gąbki do wanienki dla Małego, w nocy mi się przypomniało, że jeszcze tego nie mam 🙂

I muszę kupić nystatynę, bo mam antybiotyk na zaziębięnie, także Monka za chwilę i ja będę zakładała wkładki z papierem toaletowym:P

Ciekawe jak tam Nasze młode Mamy sobie radzą>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co mam robić czy odstawić ten antybiotyk czy nie, mam biegunkę w żołądku dostałam jakiś skurczy do tego ssie jakbym nic nie jadła, bierze na wymioty 🤨 🤨
O 14 mam wziąć następna dawkę a właśnie wtedy wychodzę do gina boje się, że nie dam rady tam dojechać bo jak na razie nie jestem w stanie w stać z łóżka 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi nic nie leci z piersi, nawet jak nacisnę, aby bolą jak dotknę sutka 😞
Kikos a może to Ty jesteś Ewelina W?? 🙂 Prowadzę śledztwo w tej sprawie od dwóch dni i żadna z Was nie przyznaje się, że to Ona:P

Klaudia ja bym się uszykowała i pojechała do szpitala, w którym zamierzasz rodzić i powiedziała, że brzuszek boli a jesteś po terminie.. muszą Cię przyjąć i już..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monka koniecznie zadzwoń teraz do gina i powiedz, co się dzieje!
Z antybiotykami to nie żarty.. może na któryś ze składników jesteś uczulona albo w połączeniu z innym lekami, które bierzesz jest taki efekt..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka a moze ssie Cie dlatego ze na pusty zoładek bierzesz
a jakie sa działania niepozadane na ulotce?

moze wez ten atybiotyk jak wrócisz chyba nic sie nie stanie takie małe obsuniecie w czasie
i powiesz Swojemu gin ze zle sie czujesz po tych antybiotykach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś akurat nie mam nic na kącie ehh.. ominę tą jedną dawkę i pojadę do niej.
Najgorsze jest to, że to jest jedyny antybiotyk jaki mogła mi podać.

Zastawiam się nad Eweilną i kurcze zapomniałam jej nika z brzuszka..ale główka pracuje i zaraz sobie przypomnę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kikos działań niepożądanych na ulotce jest masę. Myślę, że to pewnie przez tą moją tarczycę tak reaguje a zapomniałam o niej powiedzieć mojej gin. Głupia ja!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka po antybiotyku zazwyczaj brzucho boli ale nie az tak... nie bierz kolejnej dawki przed ginem tylko z nim podczas wizyty skonsultuj i jak gin się zgodzi to weź tą pominiętą dawkę +/- 2 godz nie robi różnicy
A no i właśnie - nie bierz na pusty żołądek i jak masz siemię lniane to działa osłonowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ech ja ju nie wiem co o tym myśleć - wczoraj byłam przygotowana na wszystko - brzuch tak się prężył że szok a dzisiaj cisza...
myślę że ta huśtawka nastrojów pod koniec wynika z tego oczekiwania, niepewności no i nie oszukujmy się - strachu przed nieznanym ale nieuniknionym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Kochane 🙂ktos sie rozpakowal???
my od poniedzialku w domku ale nawet nie mialam czasu kompa wlaczyc :P Malusi jest mega kochany 🙂 je ladnie nawet do 85ml wypija 😁 no a ja mam nawal pokarmu od wczoraj :P wiec od jutra zaczynam karmienie :P nie chce go teraz przystawiac bo wczoraj zaliczylam pizze i chinczyka i sie boje no a dzis jeszcze czeka na mnie kieliszek winka bo wczoraj nie mialam sily wypic :P
Maly spryciarz spi ze mna w lozku prawie cala noc bo inaczej sie kreci i wstaje co 2godz na mleczko a tak to spi 3-4godz 🙂
ale jest ladnie oddzielony ze Go nie przygniote 🙂
a teraz lezy sobie w lezaczku i wygrzewa sie na sloneczku zoltaczka schodzi ladnie dobrze ze mamy slonko 🙂
no i za tydzien w niedziele Mama przylatuje a pozniej po tygodniu Tata doleci bo sie okazalo ze Mariusz musi za 1,5tyg jechac na 3dni do Dublina a ja sobie nie poradze sama z takim Malym dzieckiem.
Ogolnie dochodze do siebie szwy juz coraz mniej dokuczaja i mysle ze jeszcze z tydzien i bede smigac jak zla 😁
Brzucha mam prawie plaski jak przed ciaza nie wiem jak to sie stalo 🙂
no i zostalo mi 8kg 😁
p.s. Kochane mam reczny odciagacz i wczoraj Maz jechac rano kupowac elektryczny...Reczny to jakas tragedia 😞 siedze po 30min w nocy i sciagam idzie jak krew z nosa a do tego zaczyna skrzypiec po jakis 5min 😠 jak stac Was na elektryczny to kupcie elektryczny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki kochane babeczki ja spadam załatwić morfologię i takie tam inne sprawy..
Dziś pizza na obiad więc będę miała więcej czasu by z Wami posiedzieć:P

Do późnej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Anitek,

miałam lecieć na miasto ale w takim razie chwilę się wstrzymam 🙂
Bardzo się cieszę Anitek, że macie Małego Kochanego Szkraba już przy sobie a co najważniejsze, że jest spokojny. Niezły żarłoczek z Niego skoro tyle zjada, no ale sama pomyśl ile mu z tego w nogi wchodzi, bo są przecież mega długie:P

A dziś w nocy rozpakowała nam się Bób, ale nic więcej nie wiemy narazie..

Ja się szykuję na niedzielę, bo mam już ponad 3 cm rozwarcie 🙂

CandyMonka męczy się z antybiotykiem..

U Dodinki też nie zaspokojnie..

A Klaudia biega i próbuje zrobić wymaz z pochwy na paciorkowca, bo jej gin o tym zapomniał, ehh..

Z resztą dziewczyn wszystko w porządku, oprócz tego że wszystkie zniecierpliwione 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...