Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dokładnie tak jak dziewczyny piszą, to jest taki pojemnik z patyczkiem. Może w aptekach mają taki jałowy pojemnik z patyczkiem do pobrania wymazu. Mają pojemniki n a posiew moczu to moze i taki będzie.

W szpitalu nie sądzę, żeby zrobili posiew ot tak.
Owszem w laboratorium zrobią, ale tam też trzeba zanieść wymaz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w aptece mają na pewno 🙂
Powodzenia Klauduś daj znać po wszystkim! 😘 😘 😘

Mnie kurde brzuch rozbolał strasznie..kurde..tak jakby na biegunkę ale idę do kibla cisnę i nic 🤨 🤨
Idę się jednak położę na dłużej 😘
Do później 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia to musi być taki patyczek jak do czyszczenia uszu tylko dłuższy i taki podłużny pojemniczek. Najlepiej wejdź do apteki i zapytaj czy mają taki sprzęt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaana na szkole r. położna mi mówiła że spokojnie możesz brac na to NO spe albo dwie zwykłe albo jedną forte.
Skurcze powinny po nich ustąpić a jak się nasilą tzn, że poród się zaczyna.

Ja jakaś połamana dzisiaj jestem, w głowie się kręci brzuch mnie boli i te upławy..eehh..do tego podobnie jak u Małejleny spać nie idzie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaana spoko 🙂
to chyba nie poród, ostatnio za dużo leków biorę i myślę, że to przez to to osłabienie.
Rano na tarczycę potem co 8h antybiotyk do tego priobiotyk i te globulki, w między czasie tabletki na opuchnięcie i jak nie zapomnę to witaminy...jestem jak bomba chemiczna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana napisał:
Dziewczyny od nocy mam takie spinanie brzucha non stop - trochę mnie to wkurza bo nic robić nie mogę - czy brałyście na coś takiego no-spę? czy teraz jeszcze można brać czy trzeba czekać aż się poród rozkręci??


aaana ja mam takie spinanie brzucha od kilku tygodni. O ile o tym samym mówimy. Gin powiedział, że to macica trenuje. Mnie to nie boli, tylko takie uczucie dość niekomfortowe, brzuszek mocno twardnieje, podnosi się do góry i właśnie średnio można wtedy coś zrobić. Do tego powolutku dochdzą bóle w pachwinach, miednicy i takie dziwne w krzyżu ale to jeszcze bardzo sporadyczne, więc napewno to jeszcze nie poród tylko pewnie przygotowania 🙂

A te spinania brzucha to mam kilkanaście jak nie kilkadziesiąt razy dziennie. Nic na to nie biorę bo nie boli. Nawet teraz mnie złapało 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeju kompletnie nie wiem co mam robić. Spać nie mogę, domek wysprzątany. TV mnie nie interesuje za bardzo. Normalnie szału można dostać - wiem, ze powinnam się cieszyć póki co z takiego błogiego lenistwa, ale ile można...
Sama nie wiem czego mi się chce, jakaś taka rozlazła jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka jak napisałam macica ćwiczy juz długo 🙂 może dzięki temu szybko pójdzie 🙂 ha ha ha łudzę się 😉 ale trzeba być dobrej myśli.
A tak swoją drogą ja mam już brzuszek bardzo niziutko i to od dłuższego czasu, Jak siedzę to czuję go na nogach... ciekawy kiedy mały wyskoczy.
Wszyscy mi mówili, zę urodzę pod koniec stycznia a tu powoli zbliża się termin i cisza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka napisał:
Małalena ze mnie też jakieś takie ciepłe kluchy się zrobiły 🙂 no ale już niedługo i wstąpi w nas powerek 🙂


Dokładnie, podobno przez pierwszy okres czasu nabiera się właśnie niesamowitej energii. Gorzej jak już ten etap minie 🙂 oczy na zapałki i do przodu 🙂 ale przynajmniej nie będziemy narzekać, że rozlazłe jesteśmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka wysłałam Ci zaproszenie na NK. To ja wczoraj próbowałam Cie podejrzeć, a widziałam, że Ty dzisiaj mnie.
Poznałam oczywiście po fotkach z suwaczka 😉

Reszta to nie wiem kto jest kto, więc jakby co sukcesywnie będę wysyłać zap.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małalena:
ale przynajmniej nie będziemy narzekać, że rozlazłe jesteśmy

hehehe dokładnie! 🙂 wtedy będzie czas na inne narzekanie..i tak w kółko 🙂 ahh te kobiety nigdy nie dogodzisz 😉

Dobrze, że nad obiadem nie muszę dziś myśleć. Mama wróciła z pracy i do kuchni poszła coś szykować. Także czekam na kanapie aż mi doniosłą heh..jak mi dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malalena dokladnie to samo mamy - niech sobie macica ćwiczy - może potem pójdzie łatwiej :P

ja mam do tego od wczoraj takie wrażenie jakby Mała już miała główkę między moimi nogami - ale podejrzewam że to tylko moja wyobraźnia i wkręcam sobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...