Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Bób pewnie będzie rodziła ze stoickim spokojem

heheh dokładnie! Wariatka jeszcze do dentysty poszła dzisiaj 🙂 najmniej się buzowała całymi objawami i proszę z nienacka jak ją trzasło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooo jak miło poczytać 🙂

Bob trzymam kciuki za szybki i bezbolesny porod 🙂 Superaśo 🙂

U nas humor ciut lepszy. Zalatwilam ginka na jutro, narzedzia do pobrania wymazu tez. Takze startuje jutro 🙂 Moj mąż sie tylko zastananwia po co mam robic te badania jak on czuje ze juz urodze za 3 dni :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej masz rację 🙂 nie to co my spanikowane niedoświadczone 🙂

Klaudia dobrze, że wszystko masz już zaklepane..teraz tylko działać 🙂

Idę na chwilunie odpocznę troszkę od kompa 🙂
Zajrzę później 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale mi się właśnie numer przypomniał, jak byłam dziś na patologii to taka kolesiówa przyszłą co była w 35 tyg. ciazy i mówi że przyszła do szpitala bo w ciązy jest i jeszcze nie miała żadnych badań robionych bo nie wiedziała, że jest w ciązy, a lekarz sie jej poyta kiedy miała ostatnie usg i kiedy się zorientowała, że jest w ciaży
a ona że na dzień dziadka czyli 21 stycznia a zorientowała sie coś w 32t.c. bo jej się zawsze spóźniał okres i nie rzygała i nie tyła, a była przy tuszy
a i tekst że może zostać w szpitalu i nawet przez Walentynki, bo nawet nie ma z kim ich spędzić...
walnięta jakaś, ja rozumiem że może się 2 m-ce spóźniać okres ale nie 6m-cy i pewnie nawet nie wie kto jest ojcem:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wlasnie weszlam do domu, po wizycie u lekarza dostałam skierowanie do szpitala, pojechałam od razu do innego szpitala niz tam gdzie chce rodzic, zrobili usg nerek, podali mi 2 kroplówki z PAPAWARYNY rozkurczowo-przeciwbólowo, zmierzyli cisnienie, i co pare minut pytali jak sie czuje, proponowali bym została ale powiedzialam ze chce rozic gdzie indziej wiec puscili do domu, odpuscil mi bol doslownie dopiero 15 minut temu, zobaczymy na ile, jesli znowu powróci mam sie zglosci do szpitala gdzie bede rodzic i tam podejmą decyzje czy przez ból i ucisk małej beda wywoływac wczesniej poród.
A w nerkach znowu zastój moczu 😞 na saczescie nie ma kamienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwiokej duza dzidzia juz 🙂
jak znajde swoje z przed tygodnia to porównam 🙂

boze jaka mam ulgę, narazie nie boli, ale zgaga wrocila, wole zgage niz tą kolkę.

Kurde nie moge uwierzyc ze Bob w szpitalu 🙂 no wiec czekamy na wiesci.

ja chyba sie przespie dopóki mnie nie boli, cala noc nie spalam , a potem moze wrócic wiec wole teraz kimnąc choc z godzinkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Odwaliłam herbatkę i już jestem 🙂

Kurcze jakie to wszystko nieprzewidywalne. Siedzisz sobie spokojnie, a tu nagle bach... i do szpitala 🙂

Dodi_W pocieszające jest to, że to już końcówka. Najważniejsze, że dzieciątko jest zdrowe i za moment pojawi się na świecie, a Tobie przejdzie większość tych niedobrych dolegliwości.

Odpoczywaj sobie, już niedługo i będzie good.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chwilkę odpoczęłam i jestem 🙂

Popijam sobie herbacie z liści malin(afe!) i oglądam "miłość ma dwie twarze" z Basią Streisand 🙂 och jak fajnie się czasami rozmarzyć na takich filmach 🙂

Ciekawe co z Jai_ho nie zaglądała chyba dzisiaj.

Dodi dobrze, że ból Ci przeszedł 🙂 odpoczywaj sobie teraz należy Ci się biedulko

iwiokej..heheh dobra ta laska!! szybko się zorientowała 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dymanie na prawo i lewo to jedno..heh..choć również nie pochwalam ale żeby być tak tępym i do 32tyg ciąży nic nie wiedzieć to już przegięcie..kurcze oby ten dzieciaczek okazał się zdrowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwiokej masz rację 🙂 lepiej się nad tym nie zastanawiać

idę dalej się położę, kurde przez ten antybiotyk jakaś dziwna jestem eehh
Będę zaglądać 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Takie laski to tylko powiesić.

Ja poznałam taką jedną w szkole rodzenia. Przychodziła ze swoim chopakiem ona 15 lat, on chyba 16 czy 17.
Sam wygląd świadczył do razu o głębokiej demoralizacji. Wiedzą o stanie tej dziewczyny oczywiście nie grzeszyli.
Nawet ta laska się przechwalała, że jej chłopak to nic nie robi tylko siedzi przed kompem i pije 3-4 piwa dziennie.
Masakra - szkoda gadać.
Byli na dwóch zajęciach później się nie pojawili.
Aż się gotuje człowiek w środku jak takie bezmyślne dzieci widzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...