Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Dzieńdoberek 🙂

Dziękuję za życzenia 🙂

Klaudia kochana dziś są Twoje urodziny więc to uczcić dziś musimy.
Każdy Ci życzy to co najlepsze i by szczęście trwało wiecznie.
Ja tak samo życzę Tobie wszystko to co każdy powie,
a poza tym powiem Ci niech to trwa przez wszystkie życia dni.
Spełniaj swoje zachciewajki nawet gdy pochodzą z bajki.
W to co wierzysz niech się spełnia, to co pragniesz po to sięgaj.


U mnie jak na razie spokojnie, mała śpi.
A ja mam kryzys odbytniczy ehh.. smaruję maściami nic nie daje, dzisiaj zaczęłam nasiadówy z kory.
No i o dwójeczce mogę zapomnieć mam jakąś traumę po dwóch ostatnich razach i dzisiaj choć jelita skręcają dwójki nie będzie! Mam co prawda czopki glicerynowe ale boję się je zaaplikować tak boli. Anitek ma rację, że powinnam iść do lekarza ale strach przed badaniem jest większy 🤨
Klaudia dzięki za polecenie maści, dzisiaj ją kupię.
aaana zazdroszczę wczorajszego piwka! A co do pierdzioszków, to moja daje jak stary dziad 🙂
Jai_ho moja łysieje tylko po jednej stronie główki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jai_Ho Super ten link!
Czytając go można również natrafić na inne fajne stronki!
Jak dobrze wiedzieć, że nie tylko ja mam taki obwisły brzuchol i meeegaaa suty! 🙂

http://theshapeofamother.com/

http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,96856,7578406,Tu_mieszkalo_dziecko.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CMonka dokladnie, dlatego go tez tu wkleilam, takie racjonalne podejscie do tematu. co nie zmienia faktu, ze chce i tak zawalczyc z pozostalymi kg 🙂) I zasuwaj do lekarza, one same nie znikna!!bedzie tylko gorzej. 🤢

Victor pierdzi az mu sie galoty trzesa i wierzcie, fiolkami to to nie pachnie 🥴 . gdzie on sie stoluje, nie wiem 😉)
a dzisiaj cos go wysypalo na policzkach, wyglada mi na tradzik niemowlecy, nic nie robie, powinno samo zejsc, czy Wy czyms smarujecie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CMonka ja też mam problem z tyłkiem, kupiłam sobie czopki Hemorektal i dziś skorzystałam z kibelka bez bólu po 5 czopku 🙂

Wysypka Michała okazała się uczuleniem na jakieś chemikalia( tak bynajmniej na razie sądzi pani doktor), mam go kąpać w przegotowanej wodzie z dodatkiem płynu Balneum Hermal a do tego kropelki Fenistil, zobaczymy co z tego wyjdzie

niestety przy badaniu okazało się że mały ma wodniaka jądra 😞 😞 😞 a do tego jeszcze idziemy do chirurga z tym pępkiem bo uparcie trzyma się na miejscu 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bób a karmisz piersią? Babka w aptece nie chciała mi dać, żadnych czopków przez to że karmię. Musze spróbować w innej aptece albo poproszę mamę by mi kupiła te czopki, bo brzuch mnie zaczyna boleć od tego trzymania.

Jai_ho tu masz stronę o trądziku
http://abctradzik.pl/tradzik-niemowlecy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry 🙂


CANDYMONKA I KLAUDIA:
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANE 😘
Niech nikt i nic nie zdoła
Was powstrzymać od zrobienia rzeczy,
które sobie wymarzylyscie!!!!!
Duzo zdrowka radosci milosci i pociechy z Waszych Skarbow 😘
Tobie CandyMonka zycze z calego serca znalezienia milosci takiej szczerej i prawdziwej a Tobie Klaudia aby milosc ktora darzysz Meza przetrwala wszelkie niedogodnosci losu!!! [img size=276]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/urodziny.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie moglam sie powstrzymac ☺️ [img size=298]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/fota.GIF" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek heheheh..dobra fotka!!!Co za ciałko mmm Dzięki kochana! 😘

Bób mam jeszcze pytanko. Brałaś od razu te 5 czopków? Czy rozłożyłaś na raty? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witamy 🙂 Dzisiaj mamy urodzinowy dzien 🙂 Ja 24 🙂 A Fifi kończy miesiąc 🙂
DZIEKUJEMY WSZYSTKIM MAMUSIOM ZA ZYCZONKA !!!! 😘 😘
😘
CandyMonka :
W tym dzisiejszym dniu radości,
życzę 100 lat pomyślności.
Niech Ci życie w szczęściu płynie,
niech Cię radość nie ominie!
Dziś chcę złożyć Ci życzenia,
szczęścia, zdrowia, powodzenia.
Niech Ci słońce jasno świeci
i w radości dzień przeleci.
Niech odejdą smutki, troski,
by nastąpił dzień radości.
Te życzenia choć z daleka,
płyną niby wielka rzeka.
I choć skromnie ułożone,
są dla Ciebie przeznaczone...

I przede wszystkim aby Dzidzia Ci się w zdrowiu chowała 🙂

U nas nocka przerypana. Pierwszy raz co chwile pobódka na jedzenie - nie wiem co mu się dzis stalo. Teraz lezy we wózku i się naświetla. Chociaż niby położna stwierdziła że już nie ma żóltaczki to ja i tak ją widzę :/
o 15 stej pójdziemy może na spacerek 🙂

Bob Fifiemu juz odpadł pępulek ale tez myślałam że wieki będzie się trzymał. Co to takiego ten wodniak jądra ? Coś poważnego. Mam nadzieję że nie ! Trzymajcie się tam 🙂

Dziewczyny jakiej firmy macie te wodę morską do noska ?? W sprayu czy taką w ampułkach ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wstalam o 12stej 😁 Maz sie Malym zajal cala noc i z rana 😁 wiec jestem wyspana 😁 szkoda ze nie idzie sie wyspac na zapas 😉

Cruella z tego co piszesz to wysypka wyszla w miejscach w ktorych zazwyczaj pokazuje sie skaza powinno byc jeszcze na policzkach ale mi lekarz mowil ze niekoniecznie...
No i u Nas tez nie sa to suche plamy tylko wlasnie pelno krostek wyglada to jak potowka a pozniej po paru godzinach peka i jest kropka czerwona i znow po paru godzinach blednie i tak sobie jest na skorze pare dni...
My probujemy to mleko dla alergikow bo rowniez dobrze moze to byc np. nietolerancja laktozy...
ale widze kurcze ze duzo z Was ma ten problem i moze rzeczywiscie jest to tradzik niemowlecy...

Co do hemoroidow to ja mam dosyc tego cholerstwa 😠
CandyMonka Tobie tez krew leci???
ja mialam te silne czopki i nie pomogly 😞 ale z ta roznica ze mnie boli tylko jak ide na "2" a tak jak chodze stoje czy siedze to wogole nie czuje.

JaiHo stronka super 🙂 CandyMonka tez widzialam te fotki Mamusi i wiecie co? kiedys zrzucimy te kg i wrocimy do naszych ksztaltow 🤪 badzmy optymistkami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bob wlasnie czytam o wodniaczku 😞 Wiesz co? zobaczysz ze sie wchlonie!!! glowka do gory!!! u Olafka znow jest problem z tym ze jajeczko jedno mowili ze nie zeszlo a sie okazalo ze ma ruchome jajeczko i tak sobie wedruje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
wszystkiego najlepszego CandyMonka i Klaudia, spełnienia marzeń

qurcze mała chce mi na cycach spać , a w łóżeczku sie wierci, chyba W TYM SZPITALU JĄ ROZPIEŚCIŁY, bo smoka jej wciskały, dziś pół nocy przespała mi przy cycu, przez to nic się nie wyspałam 😞
ja wode morską mam w sprayu Marimer
a o szczepionkach jeszcze nic nie wiem w tygodniu jadę do pediatry małej to zapytam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ten co tutaj podałam jest ponąć od 1 mc życia więc juz dla Filipka 🙂 ale chyba wezmę ten co MyColud poleca !! 🙂 Jeszcze zobacze bo tego trochę malo jest.

Mi nie proponowała żadnych szczepionek 5w1 czy 6w1 wiem że są trzy podstawowe a jeśli nie chce mieć 3 kłóć to zamiast tych dwóch mówila że jest jeden za 110 zł.
Jeśli już wezmę to tylko dlatego żeby nie kłóć dziecka. Bo to i tak to samo wszystko !

Na rotawirusy i pneumokoki nie szczepie, trochę drogo jest i nie bardzo mnie stać.
A zazszczepie na pneumokoki w 2 r.ż

Ponadto czytałam że na rotawirusy to szczepienie obejmuje tylko 8 antciał a jest ich 94.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bób no tak w sumie jak 5 na raz 🤪 ja to mam czasami pytania właśnie z d wyjęte 🤪
A co do szczepionki to też mam ten problem i nie wiem czy ją brać czy nie.
Anitek tak mi też krew leci. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nic na nim nie pisze, że nie można stosować dla niemowląt, właśnie pisze żeby niemowlętom psikać, ale my mamy już 3 tyg. więc nie jest już taka maleńka
a i jeszcze małej wykryto drożny otwór owalny 😞 więc za 6m-cy do kontroli, mam nadzieję że sie zamknie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pytam Was bo rozmawiałam w przychodni z pielęgniarką która robi te szczepienia i jeśli weźmie się tą szczepionkę 5w1 to jest tylko o jedno wkłucie mniej ( zamiast 4 są 3) z tym że w tym płatnym zestawie jest jedna szczepionka bezpieczniejsza dla dziecka, a co się tyczy cen to 5w1 kosztuje 110zł a 6w1 180zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...