Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Mona widze ze sie oderwac od Nas nie mozesz 😜 😜 😜
No i Nas to samo wrzask jak wypluje smoka ale problem w tym ze on go wypluwa co 5sek...wiec sorrry ale nie bede wstawac co 5sek hehe 😉
I racja tez na to licze ze dojda inne pokarmy zupki obiadki i kaszki i bedzie cacy 🙂
Jedyne czym sie pocieszam to to ze Mariusz tak mial wiec pewnie to to samo wydanie 😉
No ale trzeba miec to na oku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja nawet nie probowalam jesc tych wzdymajacych, ale na ser zólty się pokusiłam i az nie chce sobie przypominac jego efektow! A cycem zamierzam karmic jeszcze caly maj i koniec tego dobrego, no chyba ze mi sie cos odmieni ale watpie.

Igor tez taki długi szczypior, pajace do spania ma już w rozm 6-9, bo te 3-6 są za krótkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajacy nie kupuje juz bo Maly spi obok mnie w lozku pod kocykiem swoim cieplym 🙂
i tak krok po kroku i w koncu znow wyladuje w lozeczku swoim 😉
On lubi spac na poduszce i sie boje go zostawiac w lozeczku na poduszce...
Slyszalyscie moze o poduszce dla dzieciaczkow? podobno sa takie specjalne...
hmmm musze poszukac a wtedy pojdzie do lozeczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek to faktycznie Olafek mały zarłoczek. O tyle dobrze, że jesteś rozsądną mamą i kontrolujesz cały czas tą sytuację 🙂

Tak mi dziś fajnie z Wami a tu spać trzeba zmykać.

Jutro napisze eskę do CandyMonki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa ta podusia z podpórkami po bokach, ale czy to bedzie Jemu wygodne?
Ja też bałam się kłaść Igora na poduszce, więc na początku spał bez, na samym materacu, a od jakiś 2 tyg śpi w łóżeczku na poduszce 🙂ja spie bardzo blisko łóżeczka więc mam go na oku, a spie bardzo czujnie, on tylko steknie a ja już patrze co się dzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus po tym jak dzis weszlam na wage i pokazala 8kg Olafka to mowie cos nie tak... co prawda body plus pielucha ale na pewno nie wazyne 800g czyli od zeszlego piatku na pewno przytyl...bo sprawdzam na naszej wadze i zazwyczaj u lekarza mniej wiecej to samo bo ja mam elektroniczna z dokladnoscia do 0,1 wiec za duzo sie nie myli...
ale kurcze przeraza mnie to ze on jest za maly jeszcze na kaszki itd... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus ja mam lozeczko przysuniete do lozka wiec Olaf jest na wyciagniecie reki plus mam detektor ruchow ale i tak sie boje go klasc na poduszce zwyklej 😞 poza tym w takiej poduszce na pewno jego kregoslup by nie cierpial a taka zwykla to jest miekka 😞
ta co wkleilam jest wlasnie sztywniejsza a te waleczki mysle zeby dalo rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Anitek nie mogę się z Wami pożegnać 😜 Mój przestał stękać, to siedzę dalej, ehh no własnie zaczyna 😜 Właśnie mówi żebym Wam napisała, że przyszedł zgred z pracy i gasi światło, korki wykręca i koniec tego siedzenia na forum, do spania 🙂
Nie wiem czy Ci chodzi o takie poduszki klin się nazywają? Oglądałam ostatnio na allegro, ale moja Milenka chyba by nie mogła na takiej spać, bo one na podwyższeniu, a mi neurolog powiedziała, że mała w takiej pozycji nie może leżeć, o cos takiego:http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=992347904
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, jego układ pokarmowy nie jest jeszcze na tyle rozwiniety by jadł kaszki, tak przynajmnie mi sie wydaje. Najlepiej jak bedziesz konsultowała kwestie jedzenia Olafa z dobrym lekarzem. A poza tym dzieci do pewnego momentu w takim tempie przybieraja na wadze. Miejmy nadziej, ze wdal sie w tate Mariusza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przybieranie ok ale on od poczatku tak ma...
stracil na wadze tylko 50gram po porodzie i pozniej waga oszalala...
czasem mysle ze on jest typem przekasacza ze zamiast zjesc raz a porzadnie to wymysla i pije po 120 czy cos podobnego ale dzis dalam mu te 200ml i to w sumie nieraz taka proba a i tak po niecalych 2godz sie darl o jedzenie 😮
No wlasnie mialam pisac Sibi ze ja bez zgody badz sugestii lekarza nic nie bede podawac bo nie chce eksperymentow zadnych robic wiadomo caly etap kolkowy jeszcze sie nie zakonczyl poza tym nie chce rewolucji zadnych bo wiadomo ja na tym nie ucierpie tylko biedny Olafek 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki ja uciekam lulu, bo to juz 23 🤪 a za 3 godz max bede miala pobudkę, a potem to juz co 1,5-2h.
Igor ma miękką niską podusię, my sie na takich wychowałyśmy i żadne garbate nie jesteśmy wiec po co wymyslac. Ale to tylko moje zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez ide przygotowac wszytsko na noc i kulam sie spac bo Olaf zasnal na dobre (w koncu) wiec pewnie ok 23-30 sie obudzi 😜
Zajrze jutro 🙂
Buziaki no i zycze Wam spokojnych nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek nie ma w ksiazeczce centyli, ale tak na szybko wrzucilam Twojego malucha wage na pierwsza lepsza siatke, no i jest powyzej97centyla. Jeszcze jedno mi przeszlo przez mysl, czemu on tak krzyczy za butla, bo moze on ma wieksza potrzebe niz inne dzieciaki kontaktu z Wami, doyku, przytulania itd, a jak dostaje butle, to to ma... cholera, nie zrozum mnie zle... ale ,,znamy" sie juz troche i Olafka tez od malego 😉 i jakos nawet ja sie zaczelam przejmowac a tym samym kombinowac co moze byc, bo przeciez dziecko piekne i zdrowe, to tu powodow do zmartwien nie masz 🙂 🙂)

Martus jak wypije lampke wina, to normalnie karmie, ale jak wiecej lub szkalneczke czegos mocniejszego to sciagam pokarm a dziecko na sztucznym , z tym, ze wiadomo rano sie nie pije, tak wiec jak wypije wieczorkiem, noca te dwa karmienia Victor przezyje bez cyca, a rano juz normalnnie karmie. Ale trzeba brac pod uwage, ze tez nie pije do upicia sie wiec rano juz normalnie karmie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek, niby z małą wszystko ok. Pediatra nas skierował na rehabilitacje, że niby ma jakąś asymetrie główki, bo ciągle miała przekreconą w prawą stronę. Jak zapisywaliśmy się na rehabilitacje, to powiedzieli nam że najpierw musi być wizyta u neurologa. Poszliśmy do neurologa, to mała już kreciła główką w obie strony i leżała na wznak i jak ja zbadała, to powiedziała, że na nie widzi zadnych nieprawidłowości i że czemu pediatra nas skierował na te rechabilitacje? że wszystko jest w normie. I dała nam jakieś kserówki jak układać dziecko, takie tam bzdety i zapisała jakiś masaż na te rehabilitacje, choć powiedziała, że może do 30 kwietnia to jak bedziemy tak układac Milenkę, to i masaż nie bedzie potrzebny. Nby wszystko w porządku, a kazała przyjść za miesiąc. I właśnie pokazywała mi, żeby nie układać jej pod takim kątem, bo to podobno wzmaga przykurcze.
A co do męża, to rano już było 😜 i ma szczęście, że zdąrzył, bo popołudniu okres dostałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...