Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziękuje Mona 🙂 Przyda się napewno 🙂 Łap klaśnięcie 🙂

Anita - mp rzeczywiście jestes taka wielka w biodrach że pewno w futryny się nie mieścicsz 🙂
Eh nie jedna chciałaby tak po porodzie wyglądać. Moja sylwetka też nie jest taka jak kiedyś mimo że schudłam juz 1kg mniej niż ważyłam przed ciążą 🙂

Co do trzymania główki to tak jak Mały jest do odbicia trzymany to kręci głową w obie strony i nie ma z tym problemu. Ale czy wasze Dzidzie tez tak głowę odchylają do tyłu ? Bo My jak go trzymamy to się tak gimnastykuje z tą głową że szok. On tylko jak na plecach leży to jego ulubiona pozycja to z głową zwróconą w prawą strone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a sprzet do cwiczen wytargalam do salonu, aby miec blisko i patrzac na niego miec motywacje, jakies dwa tyg. temu i wnoszenie tej klamociarni bylo jedyna jak do tej pory aktywnoscia gdzie sie zmeczylam 🙂) no i mam troche wiecej do odkurzania 😉 ale obiecalam sobie, ze jak jutro juz bede w formie to sie biore za cwiczenia, bo niestety w moim wieku(!) cialo juz samo szybko sie nie zregeneruje a lato sie zbliza i plazowanie 🙂))
Dieta nie wchodzi w gre, bo nie potrafie sobie odmowic dobrego jedzenia, wina czy czekolady 🙂) ( zupelnie tylko zrezygnowalam z bialego pieczywa, ziemniakow, makaronow itd. chociaz tego nigdy duzo nie jadlam, wiec wyrzeczenie zadne 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz jestem na chwilke...
Olaf zwalil taaaka kupe ze musialam go calego wykapac...
Doslownie plecy az mial obsrane i body cale wiec je wyrzucilam bo to sie nie dopierze...
Do tego na pieluszce ani jednego bialego miejsca...
kurcze ale ta kupa jaka rzadka i tak juz od 3-4dni robi chyba ze to po espumisanie juz sama nie wiem...ale rzadka na maxa...po tamtym mleku normalnym tym co dostawala przed nutramigenem mial normalna kupe a ta to mnie martwi troche 🤨
moze to mleko nie jest dla niego i powinnam z powrotem dac mu to co pil kiedys...juz sama nie wiem :>
czekam na tel od lekarki ale pewnie zadzwoni po wizytach wszystkich...
JaiHo ale lysinka jaaaa nie moge hahahaha 🙂
Olafowi sie nie wycieraja na razie 🙂
Klaudia dobrze Ci z tym chudnieciem 😜 ja tu ostro na diecie od poniedzialku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaiHo dieta bez weglowodanow jest naprawde dobra 🙂 ale ja znow bez chleba nie bardzo 😉 choc w sumie nie jadlam chleba ostatnio 😜
a ja mam taka mate
http://www.argos.ie/static/Product/partNumber/3486937/Trail/searchtext%3EPLAY+MAT.htm
i Olaf wlasnie lezy i przemawia do zwierzakow hahaha 😉
Dzinx za oklaska ale komu? ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudia, ja jestem bardzo zadowolona z tej maty, a Victor jeszcze bardziej! Lubi sie na niej bawic, gadac, spi nawet tam w ciagu dnia 🙂) szczegolnie upodobal sobie w sumie najbrzydszego w niej plastikowego kota... gada do niego non stop, lapie go no i juz zalapal o co chodzi z pozytywka w tym kocie i mnie nieraz katuje non stop melodyjkami, ale jest ok. 🙂) Z utrzymaniem czystosci tez nie ma problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My po sprzątanku mała śpi ;-)))
Jak się obudzi idziemy na pocztę, szkoda tylko ze pizga u nas niesamowicie.

Anitek ja piernicze jaki Ty chudzielec jesteś!! No nie mogę! Z czego Ty się kobieto odchudzasz, ja jak bym się zesr.. za przeproszeniem bym nigdy taka szczuplutka jak Ty nie była. Super wyglądasz!!!! Zaraz porobię foty i wkleję Wam wieczorem jak ja wyglądam..wtedy wszystkim chudzielcom głupio się zrobi, że tak narzekają 😜 😜
BÓB
No ja wiem ze masz uda bo przecież kolana z dupki nie wyrastają, ale nie są grube 🤔
hehehe padłam

a no i oklaskałam Was z rana i teraz 😁 to z tęsknoty hehe
I dobrze, że pisałyście o tej prawej stronę bo juz myślałam że z moją jest coś nie tak, nawet w wózku po chwili ma łeb na prawicę przekręcony ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
ale miałam noc 🙂 mała wypiła mleko o 22 i nie spała wiec ok 23:30 zaczęła bardzo marudzić więc poszłam zrobić jej mleko, wróciłam , a mała sobie smacznie śpi, próbowałam dać jej przez sen , ale tak zacisnęła uta, że nie dao sie włożyć smoka, tak zasnęła, obudziła się po 6 rano 🙂 później po 10 🙂 kocham ją oby tak było zawsze 🙂
a zabawki to prawda, że dzieci wolą te brzydsze oczywiście nam tak sie wydaje, im nie, tak wiec kupując im zabawki nie wybierajcie tych najpiękniejszych bo one wcale dla dzieci nie są takie piękne
anitek ja w ciąży przytyłam mniej od ciebie, a tak zgrabnie jeszcze nie wyglądam , co ty chcesz od siebie, chudzielcu, a biodra też mam szersze
CandyMonka nareszcie jesteś bo już sie martwiłyśmy
moja mała zaczyna łysieć na około główki tylko ma z tyłu w miarę "dużo"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny

U nas dzis nocka srednia, ale da sie przezyc 🙂
mała na cycu wlasnie.
Widze ze wiosenna motywacja u niektórych, ja chyba nie musze juz chudnac bo waga jest 55 kilo przy 170 cm,moze jeszcze ze 2 kilo do wagi z przed ciazy, jesli juz to tylko brzuch mozna pocwiczyc w moim wypadku 🙂

Terminy na slub mamy mniej wiecej 2 jeden 28 sierpnia drugi 4 wrzesnia, ale to narazie wstepnie bo czasem w kosciele nie ma terminów.
Do restauracji idziemy w weekend pogadac.

Ale u nas kiepska pogoda 7 stopni i wieje, chyba dzis nawet nie wyjdziemy , chyba ze na pare minut.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny

U nas dzis nocka srednia, ale da sie przezyc 🙂
mała na cycu wlasnie.
Widze ze wiosenna motywacja u niektórych, ja chyba nie musze juz chudnac bo waga jest 55 kilo przy 170 cm,moze jeszcze ze 2 kilo do wagi z przed ciazy, jesli juz to tylko brzuch mozna pocwiczyc w moim wypadku 🙂

Terminy na slub mamy mniej wiecej 2 jeden 28 sierpnia drugi 4 wrzesnia, ale to narazie wstepnie bo czasem w kosciele nie ma terminów.
Do restauracji idziemy w weekend pogadac.

Ale u nas kiepska pogoda 7 stopni i wieje, chyba dzis nawet nie wyjdziemy , chyba ze na pare minut.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mona to mój mail [email protected] bedę wdzięczna a zaraz przeloze Marcelinie spanko na druga str

Anitek ty chyba jesteś niepowazna!!!!!!!!!!!!1 sorry za szczerosc ale kobieto jak bedziesz tak patrzec na siebieto popadniesz w jakas chorobe!!! jestes zgrabna ba ekstra zgrabna dziewczyna!!!!!!!!!!! mnie tez wszystkie ciuchy na nogi nie wchodza ale nie mozemy przesadzac!! jestesmy matkami i nie mozemy wygladac jak wieszaki!!!!!!!!!!!!!!!

my po szczepionkach na szczescie!! Marcelinka dzis troszke plakala ale szybko zapomniala oby tylko nie bylo skutkow ubocznych!! dziadek zasponsorowal jedna szczepionke- ta najdrozsza 😉 wiec mozemy sobie pozwolic na male conieco 😉 Marcelina wazy 6700 i ma 66 cm w 2 tyg przybrala 300 gr wiec prawidlowo!!
za to ja czuje sie fatalnie!! jak podnosilam mala z fotelika to cos strzelilo mi w kregoslupie i ruszyc sie nie moge!! przez godzine wylam z bolu ale musialam sie pozbierac bo trzeba bylo sie dzieckiem zajac ale chyba musze do lekarza isc bo to nie pierwszy raz 😞 poratowalam sie lekami i troszke przechodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cos mi sie brzuszek zawiesza.
Dodi to juz ladnie wrocilas do formy! 🙂)
anitek poszlam za Twoim przykladem i cyknelam sobie fotke, w sumie to tez niezle motywuje, bo na zdjeciu ,,widac wiecej" niz przy przelotnym zerknieciu w lustro.
a to ja, bez glowy, bo po dzisiejszej nocy wygladam jak strach! i nie chce mi sie malowac 🙂)
[URL=http://www.fotoo.pl/][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-04/6e8c8301.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...