Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ale nas wzieło dzis na tematy..heheh 🙂 🙂

No faceci wola wiecej ciałka niz chudzielców, ja tam juz sie przestałam przejmowac tymi rozstepami, trudno , za to mam piękną córeczkę i zdrową przede wszystkim 🙂

A propos cały dzien mała dzis spi 🙂 chyba to cisnienie tak działa, za to w nocy kiepsko spała, a ja zamiast sie polozyc i przykimac z nią to siedze na necie hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
bob masz ladna KOBIECA sylwetke, a jak dodac, ze po dwojce dzieci to jest lepiej niz ok.
ja zawsze mialam taki raczej chlopiecy typ sylwetki, koscisty, bez talii itd. dlatego teraz jak mi sie zmienila sylwetka ( dostalam, cyca, bioder itd.) to jest mi ciezko sie przyzwyczaic, ale jakbym miala wybierac to bardziej podoba mi sie taka Twoja kobiecosc niz wieszakowatosc.

Dalej siedze w pizamie!! 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek jeśli chodzi o dietkę to od jakiś 3 dni staram się powstrzymywać z jedzeniem a jeśli chodzi o ćwiczenia to niedawno chciałam zrobić brzuszki a jak się położyłam na podłodze to myślałam że się zesram tak mnie plecy zabolały 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieszaki mnie rozwalaja to okreslenie gniecie 😜
CandyMonka ale bedzie miala beke jak poczyta 😉
JaiHo wszystkie po ciazy mysle nabralysmy bardziej kobiecych ksztaltow 🙂 biodra nieco szersze cysie wieksze choc ja z cycochami to jakis wyjatek bo takie same mam 😜
Dodi racja i to mi sie podoba 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bob a bylas na diecie czy poprostu tyle jesz i dlatego twierdzisz ze utylas po porodzie?
moze lepiej kup sobie wage i to bedzie jakas motywacja 🙂
Choc ja nie uwazam zebys Ty byla gruba!!!
Najwazniejsze jest samopoczucie jesli cos Ci nie pasuje zmien to 🙂
Niestety czasem Meza by sie chcialo zmienic ale nie tak latwo 😉
nie mowie o swoim hehe MOj jest cacy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
taaaa okreslenie wieszak gniecie masz racje Anita 😉 Lepiej brzmi tyka 😁 Przynajmniej głupka można udać i zapytać co tyka ? 😁 😁 hy hy

KAzda z NAs jest piękna i wyjątkowa ! Trzymajmy się tego 🙂

Moj Filip śpi w pozycji " na Jezusa" ręce rozłożone na boki i dziecka nie ma 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja wagi tez nie mam, wchodze na wage przy okazji w przychodni, i mam zawsze miłą nespodziankę 🙂

Ja teraz z innej beczki troche,czy to prawda ze jak sie nie je nabiału i jego przetworów to powinno sie brac jakis wapń zeby sie czasem zęby nie posypały i nie osłabł kości ??

Kolezanka mi tak mówiła, i sie zastanawiam czy cos kupic w aptece, bo jak nie jem przetworów i mleka to niby z kąd mam je brac a Julka tez potrzebuje wapnia w moim mleczku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha tyka 😁
Klaudia Olaf tak w nocy spi i tak sie rozpycha ze sie budze bo rece na mnie kladzie 🙂
ale w dzien tylko na brzuchu spi a w nocy na pleckach 🙂
musze mu plaska poduszke kupic bo mam jedna ale mysle ze jest za wysoka dla Niego i teraz spi na jasku malym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kluadia Julka spi w pozycji " stój bo strzelam " ręce do góry wysoko za głową 🙂 hihih

Kurde chyba trzeba isc ogarnac jakąs szamkę 🙂 powiem Wam ze chodzi za mną jakies dobre winko, we wtorek bede juz miała laktator wiec moze sobie odciagne troche mleka i w koncu sie napije 🙂

Klaudia w czym mrozisz pokarm ?? masz woreczkki czy pojemniczki?? i czym odciagasz ??

a wogole to rozgladam sie za sukienką powoli, i mysle czy tez jakos taniej nie zamówic przez net, zadowolona jestes z tej swojej??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja siedze z dupa 😜
kurde nie chce mi sie nic pewnie dlatego ze nocka byla taka a nie inna...
czekam cierpliwie na tel od lekarki 😜
Olaf spi i dobrze jeszcze 20min i minie 3godz od ostatniego karmienia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi_W napisał(a):
Kluadia Julka spi w pozycji " stój bo strzelam " ręce do góry wysoko za głową 🙂 hihih

Kurde chyba trzeba isc ogarnac jakąs szamkę 🙂 powiem Wam ze chodzi za mną jakies dobre winko, we wtorek bede juz miała laktator wiec moze sobie odciagne troche mleka i w koncu sie napije 🙂

Klaudia w czym mrozisz pokarm ?? masz woreczkki czy pojemniczki?? i czym odciagasz ??

a wogole to rozgladam sie za sukienką powoli, i mysle czy tez jakos taniej nie zamówic przez net, zadowolona jestes z tej swojej??


Kochana !@
ja jestem bardzo zadowlona 🙂 Co najwazniejsze mi chodzilo o koszt bo uszycie takiej jak ja mam u krawcowej to koszt ok 2000-2200 a ja kupiłam za 885zł 🙂Tylko trzeba dobrze się wymierzyć 🙂
Mroże pokarm w pojemniczkach do moczu 🙂 🙂 A odciagam laktatorem ale ja mam ręczny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudia dobry pomysł z tymi pojemniczkami hehe bo są tanie 🙂 dobrze je wyparzyc trzeba i juz 🙂

no chyba tez zaczne cos odciagac, bo czasem po nocy tyle mleka jest wsiakniete w wkładkę ze az cięzka jak pampers- a szkoda marnowac pokarm .

Uciekam na ten obiad, bo w koncu mała zaraz wstanie i nie zjem az do powrotu M.

buziole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wreszcie trochę luzu mam 🙂 P poszedł do pracy, a mała przysypia, ale co parę minut krzyczy, bo jej smok wypada.
Sibi już Ci wysłałam.
Widzę same laski, wszystkie figurki macie extra, naprawdę nie ma co narzekać tym bardziej, że minęło dopiero niecałe 3 miesiące od porodów 🙂 Ja zaraz postaram się pstryknąć fotki, to wieczorem wkleję, pośmiejemy się 😜
Widzę, że wszystkie pouciekały, to ja też zajmę się czymś pożytecznym 😉
Chciałam Was jeszcze zapytać o obrączki, jakie macie takie klasyczne, czy bardziej wymyślne, bo właśnie zastanawiam się jakie wybrać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...