Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dodi pisz pisz

Sibi ale jazda z tymi butami! Jeszcze Was przeszukiwali!! Masakra!
Meksykanin będzie na obiadku mówisz..uaaa..gorrrąca krew ;-)))
Menu masz super, ciekawa jestem jak mu posmakuje ;-))) z wódki na pewno będzie zadowolony 🙂
Ja ojcu Nadii próbowałam dawać bigos i białą kiełbasę ale kręcił nosem hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiec Julka egzamin u ortopedy zdała na 3+ jak pan doktor stwierdził, martwi go to ze nie trzyma główki na brzuszku 😞 druga sprawa to jeszcze czesto zacisniete kciuki do wewnatrz, jesli w ciagu 4 tygodni nie zacznie trzymam główki i nie wyjda jej kciuki to czeka nas REHABILITACJA 😞
pozatym zauwazył u Julci " objaw zachodzacego słoneczka " takie charakterystyczne wywracanie gałek ocznych, mam isc to neurologa i na usg główki bo może to byc objaw WODOGŁOWIA 😞

PO TRZECIE Julcia zrobila wieczorem 2 razy kupkę z kawałkami krwii , czytałam ze to alergia pkarmowa, ale niby na co ??

PŁAKAŁAM POŁ NOCY, I BARDZO SIE TYM MARTWIE 😞
lekarz pediatra na wtorek na 8.30 bo wczesniej brak terminów.

masakra poprostu, czy to moja wina ze rozwija sie gorzej ? juz tak sobie to tłumacze, ze to przeze mnie, ze czasem zdarzylo mi sie krzyknac na nia, albo wózkiem potrzasnac w nerwach jak były te kolki, i moze jest jakas zalękniona przeze mnie.

siedze i rycze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 no moja kolezanka wyszla za meksykanina i wczoraj przylecieli wlasnie do Polski na wczasy tzn on bedzie tydzien ona miesiac wiec mnie troszke nie bedzie na brzuszku bo ona jest tylko raz w roku w PL a do tego przyleciala z synciem wiec bedzie co robic 🙂
szczerez mowiac to kolezanka sobie zazyczyla polskie jedzenie 😉 a on chyba nie bedzie mial wyboru 😉

Monka a jakiej narodowosci jest tata Nadi? kiedys bylam na wymianie w Dani i jeden ja zjadl bigos to stwierdzil ze to zepsuta kapucha hehe-nie wiedza co dobre 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi ja nie wiem co to za ortopeda, że Cię tak nastraszył!!!! Matko Święta co za typ!
Moja też jeszcze nie trzyma główki ma zaciśnięte piąstki i moja lekarka mówiła, że wszystko ok że niektóre dzieci rozwijają się wolniej..ale ROZWIJAJĄ się!
Nie martw się na pewno wszystko będzie dobrze! Nie jest to żadna Twoja wina!! też wiem co to kolki i jak ciężko zapanować wtedy nad nerwami, na pewno nie zrobiłaś jej krzywdy!!!
Co do tej krwi w moczu to do pon pij dużo rumianku on leczy stany zapalne!
Dorotka wszystko będzie dobrze, z Julką na pewno jest wszystko ok!! A ten lekarz to był prywatny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi kochana nie martw sie na zapas!!!!!!! daj jej te 4 tygodnie!!!!!!! pamietasz ja panikowalysmy w ciazy i wiele z naszych obaw sie rozwiewala!! moze Julcia potrzebuje wiecej czasu niz inne dzieciaki!! zobacz ( jak dobrze pamietam) Michaś Bob juz sie przewraca z brzuszka na plecki a moja najstarsza z naszych dzieciakow jeszcze tego nie robi widocznie potrzebuje wiecej czasu na wszystko!!
a przede wszystkim nie obwniniaj siebie!!!!!! czemu masz byc winna??!! nie mysl o najgorszym!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, u nas nocka nie najlepsza, amelia budziła się w nocy. Dziś idziemy do lekarza więc może coś zaradzi.
Dwa dni temu ważyłam się z małą i wyszło że waży 4800 g ciekawe czy dziś lekarka to potwierdzi.

Dodi nic się nie martw na zapas, uważam że wszystko będzie ok, moja piąstki zaczęła otwierać parę dni temu a jest starsza a główkę trzeba ćwiczyć 🙂 tak czy inaczej nawet jeśli by coś wyszło nie tak to na pewno nie jest to wina dlatego że krzyknęłaś czy potrząsnęłaś wózkiem, absolutnie.
Po za tym myślimy pozytywnie i będzie ok 🙂 głowa do góry.

Cmonka to dlatego Nadia ma taką piękną cerę, zazdroszczę choć na Amelie też mówią że mulatka ale równać z Nadią się nie może 🙂
Zaproszenie do Krakowa również jest aktualne 🙂


Sibi menu jak dla mnie pierwsza klasa, najważniejsze by potrawy były iście Polskie i na pewno będą mu smakować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CMonka tak byłam prywatnie u ortopedy, usg tez robil bioderek jest ok, fałdki troche nie równe ale ok, kazał kłasc jak najczesciej na brzuszku, i masowac rączki w taki sposób zeby rozprostowywac kciuka i paluszki, powiedzial tez ze 4 tygodnie to masa czasu i on mysli ze Julka da rade , ale to co napisałam tez powiedział wiec sie martwie 😞 bo ja zawsze negatywnie myśle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja uwielbiam owoce morza mniam!!!!!! wczoraj gotowalam zupe z krewetek pychaaaaaaaa

no mamy zaproszenie i pewnie polecimy tam ale jak Marcelinka bedzie starsza moze za rok zobaczymy narazie sie wybieramy gdzies w Europie, marze wlasnie o Portugali i poluje strasznie na Madere i jakby Marcelina miala juz dowod to 22.05 bysmy lecieli bo cena rewelacyjna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella 4800 🤪 jaka kruszyneczka!!!!!!!!!! a tylko 3 tyg mlodsza od Marceliny a moja wazy juz 7400!! olbrzym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i do tego taki dlugas ze masakra!!!!!!!!!! wczoraj znowu spakowalam torbe rzeczy juz malych na nia 😮 czesc nowych z metkami!!!!!!!!!!!!

Widzisz Dodi nie martw sie kobieto na zapas!! dobrze z drugiej strony ze cos podejzewa teraz bo jest szansa wlasnie tymi masazami co pisalas wszystko nadgonic!! i nie mysl pesymistycznie tylko wmawiaj sobie ze dacie rade i jest wszystko ok!!!! musisz miec sile!!! lap oklask na pocieszenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe dzieki Marcelina wlasnie zasnela!! 🤪 wiec lece wstawic nozki bo nawet w moim garze to ok godziny sie musza gotowac, no mam nadzieje ze im bedzie smakowac 🙂

Dodi za 80 min dam oklask bo nie mozna teraz 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi zobaczysz wszystko będzie ok!
Cruella dziękuję, w Krakowie jeszcze nie byłam ;-))))
Sibi ja też uwielbiam owoce morza i mi te kraby w rzeczywistości smakowały heh, ale skoro on gardził naszym bigosikiem to ja nie chciałam jeść ich potraw ;-)) heh
Nooo Portugalia super na urlopik! ;-)) on pochodził z miasta Porto. Madera superr..ale czy tam ostatnio powodzi nie było???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi biedna pewnie strasznie się teraz martwisz tym bardziej ze już wcześniej Twój mąż coś wybąkiwał o wodogłowiu, ale właśnie oglądałam zdjęcia Julki i wcale nie ma jakiejś nieproporcjonalnej główki,
jeśli zaś chodzi o podnoszenie główki to po prostu trzeba często kłaść na brzuszku, a Misiek już zapomniał jak sie przewracać, po tamtym dniu jeszcze tylko 3 razy się obróciła teraz Mu nie wychodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok lece szykowac się do tego pediatry. Niby mam jeszcze 1,5h ale muszę jeszcze włosy wysuszyć i ogarnac siebie i mała ;-)) Napisze po wizycie co i jak.
Buziaczki :****
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bateria cieknie 😞 musimy mieć zakręconą zimną wodę bo się leje 😠 😠 😠 Czyli wychodzi na to, że tamta bateria się nie zepsuła, ale dobrze, że ją wymieniliśmy bo jak już wiecie była za głośna. Dziś przyjedzie mój tato to może coś poradzi.

Wiola to odpoczniesz sobie przez miesiąc, a babcia i dziadek nacieszą się Majeczką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bób jesli chodzi o rozmiar główki i szybkośc wzrostu główki to nie ma sie czym martwic, bo Julcia miesci sie w siatce i jeszcze poltora centymetra ma w zanadrzu, a głwoka jej tak bardzo szybko nie rosnie, poprostu czasem tak sie dzieje u dzieci, a akurat u lekarza przewróciła oczkami i on dla pewnosci kazał do neurologa, mam nadzieje ze wszystko jest ok, czytalam wczoraj duzo o tym wodogłowiu, MASAKRA jakas 😞 ale o tego dochodza objawy takie jak sennosc, apatia, wymioty, bole glowy, a Julka raczej jest nadpobudliwa niz apatyczna 🙂 i na sennosc nie cierpi 🙂 wiec sie pocieszam ze bedzie ok, ale lepiej zawsze to sprawdzic.

Ide sobie zrobic sniadanie, bo Julka juz po a ja jeszcze nie, a wczoraj z nerwów kolacji nie zjadłam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
u nas noc do bani, mały obudził się o 3-ciej, tak Go bączki męczyły, biedny nie mógł spać 😞 więc masowanie, kładzenie na brzuszku i w końcu udało się, o 6-tej zasnął. Pokimaliśmy godzinkę, znowu pobudka, ale tym razem na pogaduchy 😜

Dziewczyny czy Wasze dzieciaczki też mało nocą sikają??? bo zauważyłam, że Igor nie ma prawie wcale zasikanej pieluszki po nocy, a i łóżeczko też suche dla jasności 🙂

Co do psitki.. to moja się "zapowietrza" 😉 dziwne to takie i niekiedy krępujące, bo jak np.: schylę się to ona pryta ☺️ a jeśli chodzi o bliznę, to ostatnio zaczęła mnie bardzo mocno ciągnąć podczas kochania, wcześniej po porodzie tak nie było. Nie wiem co się tam znowu stało 😞

Dodinka, widzę że jesteś bardzo wrażliwą osóbką, ale nie możesz myśleć aż tak pesymistycznie. Jak już któraś napisała, dzieci naprawdę w różnym tempie się rozwijają. Będzie dobrze!

Anitek, ja nie wytrzymałam i zrobiłam włosy 😜 ciąża był to dobry czas by mieć z powrotem naturalny kolor, który tak bardzo chciałam a i tak mnie pokusiło i mam pasemka 😜

Monka daj znać jak tylko wrócisz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bob, moje Szczęscie nie robiło kupki 4 dni, więc wczoraj jak się zrąbał, to nie dość że potworny smród, to jeszcze całe jajeczka aż po pępek brudne 😜 i też tylko zlew w kuchni nas ratuje 🙂 oczywiście po wieczornej kąpieli musiał dołożyć w pieluchę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!!! 🙂
Nareszcie chwila na komputer bo ostatnio za duzo jest na glowie. Oprocz tego ze robota w domu i zawsze jakis remoncik to jescze nie mam serca sprzedac dzialki,na ktorej uwielbiam przebywac i poopalac sie wiec i tam jak to na wiosne roboty dosc. Chociaz nasza dzialka jest bardziej rekreacyjna dzialka bo cierpi na brak grzadek. 🤪
Bob jak ja tesknie za taka kupa malego!! Ostatnio robi co 3 dni i chociaz wiem ze to normalne to jakos dziwnie. 🙂 Ja czekam az mi znow narobi po pachy!!!! 🤪
Dodi jejku kochana nie obwiniaj sie i nie mysl ze cos moze byc nie tak przez potrzasniecie wozkiem itp. Na pewno bedzie wszystko w porzadku 🙂 Nie denerwuj sie choc wiem ze latwo sie mowi. A tak poza tym to nie potrzebnie cie lekarz nastraszyl jakis dziwny.: Bedzie dobrze,zobaczysz 😉unsure: Kazde dziecko w innym tempie sie rozwija. Ja np.jak pisalyscie ze wasze malenstwa na brzuszku juz tak sie podnasza to az sie dziwilam ze moj grubasek nie ale wczoraj nareszcie podolal i az sie 2 razy przewrocil na bok!!!!!!! 😁 Po prostu jest leniwy i tyle. 😜
Poza tym dalej karmie cycem,wstaje 2 ryzy w nocy i juz sie przyzwyczailam. Czasem lepiej czasem gorzej i tak uplywa dzien za dniem. 😉 Ogolem jestm strasznie zakochana w malym i tyle. Ale sie rozpisalam 🤪
Acha- no i pogoda od 2 dni do bani!!!! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...