Skocz do zawartości

UKŁUCIA W DOLE BRZUCHA | Forum o ciąży


Moniś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny jestem w 38 tygodniu ciąży i od kilku dni mam silne ukłucia w dole brzucha czasem aż mnie zegnie i tak musze wytrzymac chwilę w tej pozycji 😮 tak sobie myślę czy to może już powoli się zbliża poród ? ☺️

4 lutego idę już na oddział bo termin mam na 13 lutego i mój gin który jest ordynatorem mówi że będe się pewniej czuła ale czy ja wiem .....
zaczynam już łapac mały stresik 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tzn ja 26 stycznia byłam na wizycie u gina twierdzi ze szyjka się skraca i że jak przyjdą skurcze to spokojnie mogę już rodzic a ktg chyba też nie potrzebne bo córcia daje znac - wiercąc się wydaje mi się że poprostu jest już niziutko bo mam straszna parcie na pęcherz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiem ja 16 stycznia leżałam w szpitalu z powodu wysokiego mojego tętna i miałam ktg podali mi nawet kroplówkę chyba z oksytacyną aby sprawdzic czy pojawią się skurcze i czy wszystko wtedy gra - położna uspokoiła mnie że to nie wywoływanie skurczy porodowych tylko taka mała dawka aby sprawdzic jak dzidzia się zachowuje ale na mnie wogule nie wpłyneła nic nie czułam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moze jak kłuje to i tak. Ale co do tego szpitala i bycia pewniejszym to nie wiem. Mówia ze najlepiej ejst pzreczekac ten czas w domku a nie szpitalu, za wczesnie przyjechac to najgorsze co mzoe byc, za duzo zbednych nerwów, a lezec na oddziale i czekac... nio sama nie wiem. Mi tłumaczyli, ze tzreba pzreczekac w domku az do skurczy co 5 -10min i wtedy sie zbierac, dojedzie sie na czas raczej, chyab ze sie daleko mieszka, poza mistem gdzies to odpwiedno wczesniej. Mojej kolezanki mąz ja tak w nocy pzretrzymał w łózku,zeby spała i potem sie cieszyła, bo jak zajechała to juz miała spore rozwarcie i szybciutko urodziła 🙂 Takze nie wiem czy to tak dobzre, lezec w szpitalu i czekac na ten moment... w domku chyba najlepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też mam takie ukłucia w dole brzucha,,,,zwłaszcza jak podnoszę się z pozycji siedzącej.czasem tak zaboli ze musze troszkę odczekać żeby się wyprostować 😞 a jestem dopiero w 17 tygodniu.ciekawe?w przyszłym tygodniu idę do lekarza na kontrole.ruchy czuje...nawet dzidzia kopie...pewnie jestem za długo przy komputerze 🙂i daje mi znac że ma dość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milcia26 napisał:
ja też mam takie ukłucia w dole brzucha,,,,zwłaszcza jak podnoszę się z pozycji siedzącej.czasem tak zaboli ze musze troszkę odczekać żeby się wyprostować 😞 a jestem dopiero w 17 tygodniu.ciekawe?w przyszłym tygodniu idę do lekarza na kontrole.ruchy czuje...nawet dzidzia kopie...pewnie jestem za długo przy komputerze 🙂i daje mi znac że ma dość.


teraz sobie przypominam że miałam juz takie ukłucia w podobnym tygodniu jak ty i to też jak siedziałam przed kompem ( teraz mam laptopika - i leżę 🙂 ) lekarz tłumaczył mi wtedy że to macica się powiększa i że to normalne że czasem zaboli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniś u ciebie te ukłucia spowodowane pewnie są tym że maluch naciska już na dół macicy 🙂jakby nie było jesteś już na końcóweczce....dzidzia się już szykuje i ćwiczy przyjście na świat 😁a u mnie te ukucia to przez to że zapominam się że jestem w ciąży i za szybko wstaje itd...a boleści na początku i nie tylko to przez macicę ..powiększa się i zmienia położenie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesiące później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...