Skocz do zawartości

Dieta Montignaca | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,wczoraj byłam na fitnesie i tam babka poleciła mi dietę Montignaca ,którą mogą stosować kobiety karmiące i dziecią nie dzieje się krzywda a my mamy skutek uboczny jak sie śmała chudniemy i dodała zestaw ćwiczeń bo bez tego ani rusz,w sumie jak do każdej diety.
  • Może któraś z Was coś wie na temat tej dietki 🙂i się do mnie przyłączy,z kimś zawsze razniej 🙂
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Perełka ja nic niie wiem 😁 ale chętnie się dowiem..
    dukan u mnie odpada (nery mnie bolą) więc chętnie zainteresuję się czymś innym 🙂

    Także będę zaglądać czy pojawiły się jakieś informacje 🙂 zestaw ćwiczeń też by mi się przydał.. ehhh.. bo znowu zaczynam się zapuszczać 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    witaj GoGor tutaj masz stronkę http://dietamm.com/ i jest zestaw ćwiczeń 🙂 to jest zdrowa dieta i nawet kobiety w ciąży mogą ją stosować,ja stosuję ją od dwóch dni i schudłam kilogram a malutki pije zdrowe mleczko 🙂Wiec zachęcam
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Witaj Kasiu zanim zaszłam w ciążę ważyłam 55 kg gdzieś trzy msiesiące przed ciążą poroniłam i mi sie przytyło i ważyłam 59 kg w sumie od samego początku tamtej ciąży tyłam.Pod koniec ciąż ważyłam 74 kg jak urodziłam synka waga spadła mi do 67 kg tylko,że zaczęłam dużo jeść organizm tego potrzebował bo przez cała ciążę miałam mdłości i mało co jadłam .do stycznia przybrało mi się 71 kg 🤢.Jak wstałąm na wagę powiedziałam dość i próbuję schudnąć bo karmienie mi w tym nie pomaga,a znajoma która prowadzi fitness poleciła mi ta dietkę i mówiła ,że też ją stosowała będą w ciąży i się bardzo dobrze czuła i miała dobre wyniki.Trzymam kciukasy za Ciebie i dzieciątko żeby wszystko poszło gładko 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Wesa miło by było 🙂Pochwale się ważę na dzień dzisiejszy 66,5kg.Dużo się a i chudnie heh w sumie nie dam radę wszystkiego zjeść tak jak tam piszą 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    nie no cos ty nie mam czasu.Rano jak wstaje pije szklanke wody,po pol godz jem dwie kromki pieczywa ciemnego z bialym serkiem 0,3 % na obiad jem albo jakies miesko ze salatka lub robie sobie omleta z jaja i szynki bo na obiad mozesz mieszac.pozniej zjem jablko a przed kazdym posilkiem woda i o 17 jem lekka kolacje,jak mi sie chce slodkiego to robie sobie kisiel a na wieczor zjem mandarynke owoce i warzywa do woli mozna jesc 🙂czasem jem marchewke jem tez na sniadanie platki fitness z jogurtem mozna kombinowac ja jeszcze karmie i pokamu mam az za przy tej diecie 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Wiesz co ja myślę o kopenhaskiej. Ja już praktycznie pokarmu nie mam, mało co. Wiem ze cięzko na niej wytrzymac boi juz 2 razy zaczynałam, ale moze sie uda tym razem 🙂
    Do chrztu chce zrzucić( do wielkanocy) . Przed ciązą ważyłam 64kg teraz 68 kg. Ale w zadne spodnie nie moge sie zmiescic, ledwo co wciskam na tyłek i sie nie zapinam.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 2 tygodnie później...
    • 3 tygodnie później...
    • 3 tygodnie później...

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...