Skocz do zawartości

Błaganie ojca o pomoc dla dziecka.... | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kota rzucanego o ścianę raz dwa odebrano...A tu? Policja w naszym kraju jest chora.Ostatnio znalazłam dwa błąkające się przy drodze psy i zadzwoniłam żeby je ktoś zabrał bo jeden był dość agresywny. A oficer dyżurny do mnie skąd ja wiem, że one się błakają , a nie są na spacerze 😮 i co ja proponuję 😮 Rozłączyłam się....Problem był by wtedy, kiedy obok przejeżdżało by na rowerze dziecko i zostało pogryzione lub zabite. Ale po co panikować prawda? Może akurat nic się nie stanie....Tak jak tu. Może akurat to dziecko nie zostanie zatłuczone na śmierć 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly ostatnio było dziecko... zagryzione przez psy, które komuś uciekły... 😞 Zresztą czy pies, który wygląda groźnie, ma prawo być bez kagańca, smyczy, czy co najmniej właściciela w zasięgu wzroku? 😠 Skąd błąkające się? Co za pytanie! Dupy się panom nie chciało ruszyć... 😠


lusia1982 w bardzo wielu pięknych domach rozgrywa się taka tragedia. Dzieci z bogatych domów mają o tyle gorzej... że są z bogatych, pięknych domów. A patologii w ich murach bynajmniej mało kto dostrzega.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałam reportaż , petycję podpisałam , nie będę komentować bo brak mi słów ....ale....powinno się wieszać dla przykładu takie suczydła....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na stronie fb "Ratujcie Szymona" połączono siły. Aktualnie jest szykowane pismo, które internauci roześlą po różnych instytucjach.
Sądy nie pomagają, policja nie pomaga, prokurator ma w dupie...
Portal społecznościowy dopiero zaczyna coś działać...co za pop...kraj....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W naszym pojęciu, sędzia czy prokurator nie reagujący na tak poważne fizyczne i psychiczne znęcanie się rodzica nad dzieckiem, które jest przestępstwem, i ochraniający przestepcę, sam jest przestępcą i takich nie można tolerować !!! W jakim celu zatem pojawiła się nowa uchwała przeciwko przemocy dzieciom? Na pewno nie w interesie dzieci.
Niezrozumiałym dla mnie jest, że odbiera się dziecko rodzicom za zwykłego klapsa,a tu ten biedny Szymek tyle cierpi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oglądając na polsacie wiadomości o tym chłopcu, niestety odniosłam wrażenie, że nikt za bardzo nie interesuje sie tym i generalnie zrobia coś z tym, ale w mega zółwim tempie, oby nie za późno!!!!
Rzecznik praw dziecka zajmie się ta sprawą na cito.
Boże, jaka znieczulica 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tu coś na ten temat ale wszystko woła o pomstę do nieba 😞 😞 😞
http://kontakt24.tvn.pl/temat,sprawa-5-letniego-szymona-dramatyczne-nagrania,83774.html?token=967ca5391a7cc218bf82bfcb70497d53

Matke bym nie wiem zajebała gołymi rękoma 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...