Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
Cherry napisał(a):
Nie no te drugie zdjęcie to takie normalne hehehe 😁 no chyba zarys postaci widać cio ?

Ja tam po tym to moge powiedzieć że profil ma po mnie i kształt głowy też hehehe 😁

jasne, że to drugie zdjęcie jest git! i to podobieństwo do Ciebie! 😎 Ale tak na poważnie, to każda z nas widzi podobieństwo i cud życia, co?



Dokładnie 😁

Dziś jak byłam w sklepie to Kacper kopał jak wybierałam ubranka dla niego i nie wiem co to miało znaczyć hihiihi 😆 Mam pytanie czy wasz bobasek puszcza wam jeszcze takie wibracje? Bo mam wrażenie że moje tak robi jak mu się coś nie podoba lub jest mu nie wygodnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
kurczę, mam nadzieję, że i ja Wam jutro pokażę fajnego Bąbelka 🙂 Z siusiakiem lub bez-wszystko mi jedno 🙂


Na pewno 🙂Jutro bedziemy przeprowadzac ogledziny Twojego maleństwa 😆 😆 😆. Moze akurat lekarzowi uda sie super fotki zrobic 🙂
Dobra Mamuśki ja lecę spać 🙂
Do juterka
Dobranoc pchły na noc 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
Dzięki Gosiu za ciepłe słowa.

🙂 🙂 🙂 Jeszcze będziemy milutko wspominać to miazianie od środka, bo potem to rasowe kopniaki rodem z MMA!
Ja na dzisiaj zmykam. Dobrej i spokojnej nocki z pięknymi snami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Brzuszki. Obudziłam sie o 4 i zachciało mi sie soku pomarańczowego 🙂 Heh nocne zachcianki.
Mam pytanko odnosnie cisnienia: wczoraj na wizycie mialam 135/75 na poprzednich mialam 120/70 lub 110/60. Czy to wczorajsze nie jst za wysokie? Normalnie jestem niskocisnieniowcem zawsze mialam w okolicy 110/60 a wczoraj takie wysokie mimo ze na poczatku wizyty i jeszcze przed badaniem wiec nie mialam powodu zeby sie podnosilo.
Zadzwonie dzis i zapytam o to usg 3d bo np lekarz nic mi nie powiedzial o narządach wewnętrznych a Wam mówili lekarze o serduszku, mózgu itp.
Aha według wczorajszego badania data porodu też na 25.11.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂
Marinel cisnienie masz w normie takze bez obaw. A co do USG 3D to mi lekarka mowila o tym jak serduszko jest rozwiniete o polkulach mozgu i o reszcie narzadow tj. ( zaladek ). Takze jak zadzwonisz to lekarz na pewno udzieli ci informacji 🙂 🙂
Milego dnia rowniez 😆 😆
A ja mam zgage od rana 🥴 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamusie, ale dzisiaj wcześnie się dyskusja rozpoczęła! 🙂 zawsze o tej porze cisza 😁

paula_jot - wreszcie jest fotka! 😁

Marinel - ja też zawsze miałam nizutkie cisnienie, a u lekarza to mi się i 140 zdarzało, także spokojnie 😉 wszystko w normie - ciężarnej normie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madzia_m3 napisał(a):
Marinel poczytaj sobie forum dla lipcówek 😉, tam są dopiero emocje.

Ja lecę do pracy na parę godzinek.


OJ są! U nas takie będą w listopadzie! A to juz tak niewiele zostało 🙂

Muszę się zmobilizować i zaczac działać, bo szkoda dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamy,
Marinel jestem trochę "zawiedziona", że nie wiadomo kto u Ciebei siedzi. Na pocieszenie, choć pewnie dla Ciebie nikłe - mogę powiedzieć, że Lena jako noworodek i później też chyba dość długo jeszcze nosiła ubranka uniwersalne i to wyłącznie z naszego wyboru. Dziecięce ciuchy z błękitnymi, zielonymi czy granatowymi wstawkami są naprawdę bardzo ładne, ale rozumiem, że Tobie nie o to biega, no nie?
Nie martw się, po tym 3D iw końcu się dowiesz na kogo czekacie. A najważniejsze, że bobo jest zdrowe i z tego co piszesz dorodne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj trochę latałam po mieście i nie miałam czasu żeby śledzić forum na bieżąco, ale zdjęcia Lali mi nie umknęły, jaka ładna dziewczyna z Ciebie 🙂 i fajne foty!
Cherry - oczywiście, że świetnie widać Waszego synka 🙂 A szczególnie zdjęcie na którym widać Go "w całości" jest czadowe!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...