Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mamo Leny a Ty miałaś też wczoraj połówkowe czy coś pomyliłam?
Ja jestem zawiedziona, bo strasznie chciałam wiedzieć. Jakoś podświadomie sie nastawiam teraz na dziewczynke bo mamy więcej dziewczynek w rodzinie no i chyba dziewczynki zaciskają nózki bo chłopcom może coś tam przeszkadzać. Ale gdyby lekarz potwierdził to byłabym pewniejsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lenymama napisał(a):
Shelby napisał(a):
ja mam dziś 4 miesiące 🤪


Ale masz fajnie 🙂 Gratki. Ja chyba będę rodziła jako ostatnia z listopadówek, chociaż jak wiadomo poród to loteria i kto wie... 🙂


Ja tez jestem na sam koniec póki co zostawiona. Z OM termin dopiero na 30 listopada. Wprost na Andrzejki 🙂
Z tego wszystkiego zjem sobie ciacho. Moze humor mi sie polepszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lenymama napisał(a):
Shelby napisał(a):
ja mam dziś 4 miesiące 🤪


Ale masz fajnie 🙂 Gratki. Ja chyba będę rodziła jako ostatnia z listopadówek, chociaż jak wiadomo poród to loteria i kto wie... 🙂


dziękuję dziękuję :*
mąż sobie marzy, że dzidzia urodzi się 11.11.11 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shelby napisał(a):
lenymama napisał(a):
Shelby napisał(a):
ja mam dziś 4 miesiące 🤪


Ale masz fajnie 🙂 Gratki. Ja chyba będę rodziła jako ostatnia z listopadówek, chociaż jak wiadomo poród to loteria i kto wie... 🙂


dziękuję dziękuję :*
mąż sobie marzy, że dzidzia urodzi się 11.11.11 😁


data rewelacyjna!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
(...) Ale gdyby lekarz potwierdził to byłabym pewniejsza.


Wiem, wiem rozumiem co masz na myśli. Koniecznie zapisuj się na 3D i będzie wszystko wiadomo 🙂
Dzięki za pamięć, tak byłam na USG, teraz lecę robić Lence śniadanie, a zaraz po, napiszę, bo jest o czym. Katar mnie zaskakuje. Stale. Niestety in minus.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaagata napisał(a):
cześć dziewczynki 🙂
kurcze trudno nadrobić wpisy z całego dnia.. 🙂 szalejecie 😁
Kochane wiecie może w którym tygodniu robi się glukozę???
pozdrawiam 😉


między 24 a 28 tygodniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martka3 napisał(a):
Będziesz miała cesarkę?

Tak 🙂

Mi połozna powiedziała, że mam za 2 tyg zrobić tą glukozę czyli 28 więc to będzie prawie 24 tydz. do tego mam jeszcze morfologie i mocz 🙂

A 1.08 mam badanie EEG i troche już się denerwuję 🥴 Mam nadzieję, że wyniki będą lepsze niż poprzednie i nie będzie potrzeby zwiększania dawki leków. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki za info!!
w takim razie pójdę na początku sierpnia, to będzie 24 tydzień...
ja też dostałam całą listę dodatkowych badań- za jednym pobraniem 🙂 morfologia, coś czego nie mogę rozczytać w nawiasie jest napisane JgG JgM wiecie może co to znaczy?? no i do tego grupę krwi muszę zrobić i analizę moczu!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaagata napisał(a):
dzięki za info!!
w takim razie pójdę na początku sierpnia, to będzie 24 tydzień...
ja też dostałam całą listę dodatkowych badań- za jednym pobraniem 🙂 morfologia, coś czego nie mogę rozczytać w nawiasie jest napisane JgG JgM wiecie może co to znaczy?? no i do tego grupę krwi muszę zrobić i analizę moczu!!


Klasy IgM i IgG robi się w przypadku wielu chorób. Pewnie chodzi o toksoplazmoze, różyczke albo CMV. Robiłaś już wcześniej te badania?

Dzwoniłam w sprawie tego usg 3d. Mogę wykonac juz jutro. Cena 280zł ale ile pomiarów dokonują:
http://www.ultramedica.pl/usg_4d_3d_genetyczne_plodu_2tr.html

Chyba się skuszę mimo ceny tylko muszę zapytać męza czy da radę jutro ze mną jechać. Dla mnie bardzo wazne są pomiary tych wszystkich narządów pomimo wiary że dzidzia zdrowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢

Witam 🙂

ehhh co za dzień od rana! Wstałam wcześnie - jeszcze przed mężuniem... bo miałam jechać do Wrocławia ! No właśnie miałam ! Planowałam z bratem obskoczyć galerie i centra handlowe bo po całym leczeniu mój brat zrzucił ponad 20 kg i nie ma nic w czym by wyglądał dobrze... Teraz wraca do normalności więc i ciuch chłopakowi potrzebny... Więc wychodzę i już zbuziaczkowałam mężunia... Wsiadam do auta odpalam a tam dupa ! AKUMULATOR PADŁ !!!

Więc jednak siedze w domu... nie wiem czy nie pójdę spać zaraz 🤔

Wydaje mi się że te skróty przy badaniu to pewnie na toksoplazmozę....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaagata napisał(a):
dzięki za info!!
w takim razie pójdę na początku sierpnia, to będzie 24 tydzień...
ja też dostałam całą listę dodatkowych badań- za jednym pobraniem 🙂 morfologia, coś czego nie mogę rozczytać w nawiasie jest napisane JgG JgM wiecie może co to znaczy?? no i do tego grupę krwi muszę zrobić i analizę moczu!!

IgG i IgM to badanie w kierunku toksoplazmozy, u nas niestety płatne mimo skierowania. Zresztą, wiecie, że u nas za glukozę też musiałam płacić? 4 zł za ten ulepek 🙂 I za badania też, bo u nas tak okroili limity, że niedługo samemu trzeba będzie wszystko robić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...